bugün

2015 yılında 738,1 milyon TL vergi ödeyen banka.
yatırım hesabını kullanan birisi yeşillendirirse sevinirim.
her yıl kredi kartına kullanım ücreti kesen ve müşteri temsilcisi ile görüşmem sonrasında 6 ay daha kartı kullanmam şartıyla ücreti iade eden banka. kadına sordum bunu sürekli hale getirmenin bir yolu yok mu her yıl siz kesiyorsunuz ben iptal ettiriyorum kredi kartı kullanım ücretini diyorum, şube ile görüşün diyor. biz keseriz görmezseniz ödemesini alırız, görürseniz iptal ettirirsiniz diyor yani özetle.
Vadesiz hesap açınca siZe sistem tarafından diye söyledikleri kredi kartını da gönderen banka. Yerim o sisteminizi. Sistemmiş. Böyle dayatmayla kredi kartı mı verilir. Bir daha kredi kartı alacaksam da almam akbank'tan.
Çaktırmadan iyi para kazanan bankadır kafamda en alt sıralardadır diye düşünürken rakamlar çok farklı şeyler söylüyor.
reklamını duyunca hara kiri yapasım geliyor.
Müşterisini en sağlam silken bankalardan birisidir.
Güvenlik açığını gidermeyen banka.
Sahip olunan hesabınızdan aniden bilginiz olmadan para çektirebilen ve.. sorumlulugu kabullenmeyen bir banka.
Önerim Hesabınız varsa tüm tutarı çekiniz.
1948'de adana'da kuruldu.

açılımı adana-kayseri bankasıdır.

hisselerinin yarı yarıya olmak üzere %20'si adanalı ve istanbullu iş adamlarına ayrılmıştır.

günümüz merkezi ise istanbul.
haberiniz olmadan iban numaranızı değiştiren banka. üstüne üstlük millete de hesap numaramızı verdiğimizden para yatacak diye bekliyoruz oysa hesap numaramızı değiştirmişler biz de mal gibi para gelecek diye bekliyoruz. bu kadar saçma iş görmedim ben. en kısa zamanda tüm hesaplarımı kredi kartlarımı kapatacağım.
yeni reklamı çok güzel yeni mi bilmiyorum TV izlemediğim için.

ama jazz reklamı var enfes olmuş.
Kafa ziken reklamlar yapan banka.
Reklamların uyuz olduğum banka.

Çalgı aleti olmadan şarkı söyleyen bir gurup insan koymuşlar son reklamlarına. Ne alakaysa finans sektörüyle.
Yurttan sesler korosuyla yaptıkları reklam resmen kafa s.kiyor.
haftanın ilk iş gününde internet üzerinden hizmet veremeyen banka.

allah belanızı versin.
Akbanklı hep farklı...

-ee abi eft havale neyin yatiracaktim.
-hep farklı işte.
-yatıramıyom lan kamil abi.
-kes laaan hep farklı dedim yhaaa. (Tokat)
-ahğğğ peki abi ne vuruyon ya.
Mobilden giriş yapamadığım banka. Madem öyle, gideyim 5 milyon tl birikmiş paramı kendilerine değil bank asya'ya yatırayım da akılları başlarına gelsin.
Grev zaten 45 gun ertelenmisti. Grevle ilgili olmayip banka icinde sistemden kaynaklanan sorunmus. Subeler de calismiyormus.
internet bankacılığı, pos cihazı çalışmıyor.

lan bilyonere para atacağım.
kredi kartlarıyla internetten alışveriş yapamadığım banka.
Kısa süre içinde sistemleri ikinci kez patlatılan banka. Gelsin aq mc kinsey'in, ibm'in vs süslü sunumları kurtarsın bakalım. Paranla rezillik yemin ediyorum. Neyse o sistemler patlar ama kesin kasıt var. Yoksa iki üç tanesi hariç hepsinin sistemleri aynı bokun laciverti. Takılmayın gene toplayıp bölüm başkanlarınızı Süs yapın aq, pislikleri tıkın halının altına. Eloğlu böyle yapar işte. Geçmiş olsun.
Ben memnunum yea. internet bankacılığı bır bende sorunlu saniyordum değilmiş.
Papapara diye boktan reklama sahip olan gordugumde sinirlerimi bozan banka!
Vadeli hesabınızdan artık para çekemeyeceksiniz.

Durun hemen paniklemeyin. Yani paranıza el koymayacaklar. Eskiden vadeli hesabınızdan para çektiğinizde küçük bir faiz kaybına uğruyordunuz, ama şimdi para çektiğiniz an vadeli hesabınız vadesize dönecek ve vade tarihinde elinize geçmesini beklediğiniz tüm faiz nanay olacak. Mesela altı aylık vadeli hesabınızda kalktınız 179. gün iş bu ya ihtiyacınız oldu para çektiniz o altı aylık faiz parası çöpe.

akbank'a özel mi yoksa sektör genelinde böyle bir uygulamaya mı geçiliyor bilmiyorum; ama akbank'a özel bir durumsa ve diğer bankalar eski sistem hizmete devam ederse bayağı bir mevduat kaybına uğrayacağı kesin. Zaten akbank yıllardır küçük yatırımcıyı küçümseyen bir banka; defolsunlar gitsinler mantığına mı büründü ne.
iğrenç bir bankadır. her şubesi kafasına göre yönetilir, tam bir bakkal zihniyeti vardır. allah korusun.