bugün

şerefi üst düzel ak neferler!

chp gibi ssk yı batıranları baş tacı etmezler.
Umarim alayinin kizi karisi tecavuze ugrar.

Madem insanliktan cikardiniz tum ulkeyi , hodrimeydan amina koyim bundan sonra oyle gote boyle yarrak.

Acimiyorum lan , olseniz de acimiyorum sikilseniz de acimiyorum ustunuze iseseler de acimiyorum yiyecek ekmeginiz olmasa da acimiyorum.

Bu partiye oy atmis ne kadar tanidigim varsa hepsinin anasini sikmek boynumun borcu olsun , sizi anlasildi adam gibi ikna edemeyecegiz madem oyle ikna olmuyorsunuz o zaman sike sike yola geleceksiniz.
kusura bakmasınlar ama boğazlarına kadar pisliğe batmış olan kimselerdir. seçmenlerini hep ayrı tutmaya çalıştım şahsen ancak bir süredir ayrı tutulacak tarafları da kalmadı. terör örgütlerine yardım yataklık yapıldı sustular masum insanlar hapse attırıldı sustular masum insanlar hapse attırıldıkları için öldüler gene sustular hırsızlığa yolsuzluğa yalana dolana peşkeşlere her şeye sustular. iş artık tecavüzün yasal hale gelmesine kadar geldi hala susuyorlar. akan her kanda yenilen her hakta edilen her tecavüzde onlarında payları var artık pislikten kastım buydu..
Hep bir parça umut ettik insan olduklarını hatırlamaları için o umutta kalmadı.

Hep diyorum, hep yazıyorum bir partiye oy vermen ona deli gibi bağlanmanı gerektirmez.O partiye yanlış yaptığını da gerektiği yerde söyleyeceksin ki senin partiyi değil ülkeni sevdiğin belli olacak.Derdin ülken değil maalesef bir parti...Hatta parti bile değil bugün bir şey söyleyen yarın bambaşka bir şey söyleyen bir kimse...

Yazık ediyorsun bu ülkeye ve hepberaber batıyoruz.

Tanrı seni affetmesin...
En az baştakiler kadar bunlara çanak tutan her türlü rezilliği destekleyen de suçludur. Bu tecavüz yasası bile bunları destekten vazgeçirmez neler gördük hep yaladınız... Yarın öbür gün desteklediğiniz o rezil yasalar,adalet,hukuk sizi yakınca gram üzülmeyeceğim.
en sonunda çocuk tecavüzünü savunur hale geldiler.
bu rezillik onlara yeter.
Dinden ve halkın cahilliğinden , cehalletliğinden yararlanan diksiyonuyla halkı gaza getiren parti .
ak partililerin çoğu, inanmış bir şekilde türkiye'nin (hükümetin) küresel güçlerle savaştığını söylüyorlar.

ekranlara bakarsanız böyle bir savaşı görürsünüz. küresel güçler, polislerle, atlarla, eğitilmiş köpeklerle saldırıyorlar.

bir de benim gibi düşünenler var. hükümetin ekranlarda ve miting meydanlarında küresel güçlerle savaştığına inananlar.

kimse kızmasın ama yapılan anlaşmalara, atılan imzalara, sınır ötesi operasyonlarda saf tutuşlara bakarsanız hükümet ile küresel güçler arasındaki savaşın ekranlarda ve bir de miting meydanlarında olduğunu görüyorsunuz.
görsel
http://www.youtube.com/watch?v=WSyt6Z8i_p8
olum harika bir şekilde özetledim yeminle.
ötesi olamaz meydan okuyorum.
ahahaha ya.
bundan 5 yıl, 10 yıl sonra biz ak partili değildik, biz hiç ak parti'ye oy vermedik, kandırıldık gibi ifadeler kullanacak insanlardır.
Ota boka şehit diyen garip yaratıklar. Bıçaklanıp eşek cennetini boylayan yeni ak-it yönetmenine de şehit demeye çalışıyorlar utanmadan.

görsel
Beyni olmadan düşünmeyi başaran güruh.
görsel
görsel

Böyle insanlardır ...

Uzak durunuz ...
çok kısa zaman dilimi içinde eski partili olacaklar ve kimse ak partili olduğunu kabul etmeyecek.

hitler almanyansı zamanında ülke kısa bir süre çok iyi günler yaşadı. hitlerin engellenemez hırsı yüzünden ülke savaşa girdi ve taş taş üzerinde kalmadı.
savaş bittikten sonra alman halkından hiç kimse hitlere oy verdiğini kabul etmedi.

partici olmak ahmaklıktır. siyaset temiz değildir. her siyasetçi halkın yönlendirmesi sonucunda pisliğe bulaşır. temiz bir toplum isteniyorsa insana değil, kanunlar ve ahlak kuralları çerçevesinde oy kullanılır. kim o koltuktan kalkmak istemiyorsa, kimin hakkında ahlaksızlar ortaya çıktıysa o siyasetçi artık kirlenmiştir.
görsel