bugün

cumhuriyet okullarında okutulduğu için zeka olarak vasat kalan tiplerin düştüğü hazin verci durumdur.

sizin ekremden ders almadığınız belli oldu umarım cuhape gelir nsaıl düdüklenme olur anlar ak partiyi mumla ararsınız. gerçi 6 lı masanın iktidarda kalma süresi 8 ayı geçmez en azından 23 nisan koltuğuna oturan çocuklar gibi sevinirsiniz zibidiler.
umut fakirin ekmeğidir sözünü akla getirir.
cumhuriyet okullarında okutulduğu için diyor. atatürk ve cumhuriyet düşmanı tarikat okullarında okutacak herhalde çocuklarını çöl vahhabisi vatan haini. akp-chp-erdoğan-kılıçdaroğlu falan banane ama atatürk ve cumhuriyet değerleri ise laf edilen, bu kırmızı çizgimdir. kusura bakma, kaşınıyorsa karşımdaki, aklımdan geçeni yazarım buraya.
Insanları akp'ye mahkum etme çabalarının, ölümü gösterip sıtmaya razı etme gayretkesliginin örneğidir. Her parti gider kardeş, adı akp'de olsa gider.
iş bu noktaya geldiyse siz gidicisiniz bunu kabul de etmişsiniz.

Bide cumhuriyet okulu demiş. Ulan sanki hayatında medresede okuyan gördü de.
görsel
Her zaman dediğim gibi, karnım tok, tuzum kuru.

Durum böyleyken, şahsımdan kurtulmak için aç kalmaya razıyım. Yeter ki vahdettin gibi kaçtığını göreyim.

Yakındır...
Eee lan ak barti kalsın Afgan suri silksin bizi demi.
cahildir. rövanş mı dedin 20 yıldır yapılan her seçimde rövanşa çıktınız lan hangini kazandınız he sizde nası bi surat var kayseri çarığına rahmet okutursunuz.

yüzsüzlüğün böylesi.

görsel
açlığın varlığını kabul etmiş bunu yazan en azından.
Akp gitsin ben aç kalmaya razıyım.
Beşli çetenin para ve mallarına el koyulunca maddi anlamda ülke rahatlayacak.
karnım aç değil çok şükür. sadece paramla daha fazla mal ve hizmet alabilmek istiyorum.

şahsen benim bundan başka bir derdim var. akp gidince özgürlüklerimizin önemli bir kısmını, chp gidince özgürlüklerimizin tamamını alacağız.
en azından aç sayısı azalacak.
milletin a koyacaz diyen 5'li çeteden hesap sorulacak.
milleti aç bırakanlardan hesap sorulacak.
dallama akp döneminde neden aç kalıyor diye sorgulamıyor da,
akp gidince aç karnı doyacak mı diyor.
Demokratik ülkelerde bu parti giderse şu olur veya olmaz diye oy kullanılmaz. Seçmen mevcut duruma bakar, muhalefete bakar oy verir. Hatta bazen sırf denge olsun diye bile oy veriliyor. Fransa seçimlerini inceleyin. Bazı seçmenler sırf macron'un eline tüm gücü vermemek için karşı tarafa oy verdi. Çünkü parti çıkarlarına göre değil ülke çıkarlarına göre oy veriyorlar.
Bizde 100 yıldır bu bilinç hala oluşmadı. Vatandaş olmanın anlamını hala kavrayamadık.
AKP'lilerin doymayan karınları siktir olup gidince bolca yiyecek bulabiliriz. Onlardan bize kalmıyor şimdi.