bugün

çocukken aramızda yaptığımız "sen ajdarı anlayınca o da mı güzelleşecek" "bu soru ajdar mı tarkan mı diye sormaya benzedi" gibi gırgırların kaynağı.
Ruh sağlığı kendisini trolleyenler yüzünden daha da kötüye gidiyor,bir gün patlayıp birisine ya da kendisine zarar verecek ama ne zaman bilmiyorum.Umarım böyle bir şey olmaz.

Adamın üstüne çok gidiyorlar,zaten gelmiş 50 yaşına, böyle devam edilirse adam stresten kalp krizi geçirip gider.
Son atılan şaplak bitirdi adamı.*
bunu yazdık! adama illuminati büyük oyun oynuyormuş, öyle demiş...
Bir şekilde para kazanmak zorunda.bildigim kadarıyla makine mühendisi.
Sahneye çıkmak için 3 milyon € isteyen Ajdar, 80 TL'ye 4 saat boyunca şarkı söyledi.*
Adam ciddi derecede psikoz. Eşi dostu akrabasına üzülüyorum. Atsan atılmaz satsan satılmaz. Ölüsü olan bir gün ağlar, delisi olan her gün. Allah sabırlar versin.
kendini ağırdan satmak dedikleri bu olsa gerek.

görsel
Hüstad halen soğan ile ilgili şarkı yapmadı ya?

Soğan gibiyim soğan
beni kolay alaman
man man
Soğan gibiyim soğan
https://twitter.com/SonAl...tatus/1649885555625193472
Kendisi bir hiperstar olan sanatçı.
Nerede bu yahu? Şarkı yapmıyor mu? O güzel şarkılarından bizi mahrum mu bırakıyor?
Çok ciddi ruhsal sorunları olduğunu düşündüğüm şahıs.
Canlı yayınlarını izliyorum,adam ciddi ciddi George Soros ve Rockefeller ile konuştuğunu zannediyor.ilk başlarda rol mü yapıyor diye düşünmüştüm ama yüz ifadeleri ve verdiği tepkiler rol yapmadığını kanıtlıyor.Sosyal medyada bir grup troll adamı sahte yazılar ve sahte montajlarla kandırıp delirtmiş ve delirtmeye de devam ediyor.Kendisine şifalar diliyorum.
Ajdar candır. Ajdar'a laf eden vatansızdır :-)
konser başına 1.250.000 avro nedir amk.

hastalığını kabul edip tedaviye başlaması lazım.
Akraba evliliğinden dünyaya geldiğini düşünüyorum.
Bugün olsa dalga geçilmezdi.

Bugün binlerce ajdar var ve autone yardımı ile, yapımcı şişirmesiyle piyasada iyi kötü yer ediniyorlar.
ilk bakışta sadece ben mi ajdar amk diye okuyorum?
Anne ve babası kuzendir.

(bkz: akraba evliliği)
kendisiyle olan bir anımı paylaşmak isterim, zannederim daha önce hiçbir yerde anlatmamışımdır...

sene yanılmıyorsam 2005 veya 2006 olmalı. ajdar'ın hala daha gündemde olduğu yıllar.
bir hafta sonu istanbul bakırköy'de carusel avm'nin hemen yanındaki mcdonald's da görmüştüm...
biz sipariş verip üst kata geçiyorduk ki arkadan ajdarın sesini işittik.
sipariş veriyordu, ama acayip ayrıntılı, onun içindeki turşuyu çıkarın, bilmem ne koyun...
siparişi alan kız da ama beyefendi menüye dahil değil istediğiniz şey gibi bir itirazda bulununca asabileşti.
müdür geldi, anlayış gösterdi, istediğini yaptırdı neticede...

biz üst katta yemek yerken hala daha onun sesini duyuyorduk, içerisi çok kalabalık da değildi..fazla müşteri yoktu. her konuşulan duyuluyordu...

neyse ajdar'ın tepsisi önden kendisi arkadan geliyordu, tepsisini bir elemana taşıtıyordu.. anlaşılan rica etmiş çalışanlardan, lütfen tepsimi taşır mısınız diye...

elemana, ''tepsimi şu masaya koyar mısınız rica etsem'' dedi.
ama yüzü sirke satıyor adamın... kendisini de dünya starı filan sanıyor... neyse wc'ye girmek istedi, elini yıkayacakmış, kapı kilitli olduğu için giremedi, yine asabileşti, aşağıya doğru bir hışımla indi...

şimdi aynen söylediklerini aktarıyorum,

'' alo bakar mısınız? bana müdürünüzü çağırın! ne demek wc'nin kapılarını kapatmak!
millet elini de mi yıkayamayacak? wc'ye giremeyeceksek o wc yazısını oradan sökün...
bu nasıl işgüzarlık, bu nasıl hizmet... şubenize hiperstar gelmiş verdiğiniz hizmete bak! sizi şikayet edicem! böyle bir şey olamaz! gibi saydırdı...

neyse hemen wc'yi açtılar, ajdar bey yeni temizlendi, yerler kuruyana kadar kapattık yalanını sıktılar..
ajdar tabi tatmin olamadı.
yemeğim soğudu ama benim. diye yeni bir sinir harbine girdi.. masada kendi kendine konuşuyordu en son. buraya ajdar gelmiş şu muameleye bak diyordu kendi kendine... ama sinir krizine girmiş gibiydi. yemeğinin soğumasına canı acayip sıkılmıştı. değiştirelim ajdar bey dediklerinde,
işinize bakın adamın canını sıkmayın, bir daha da uğrayacak değilim diye ters yapmıştı.

dikkatimi çeken şey şu olmuştu o gün.. adam ne kadar sesini yükseltse de, çalışanlarla tartışsa da çevresindeki insanları hiç ciddiye almıyordu, hakkımda ne düşünürler, bana kızarlar mı, gülerler mi,
sanki ortamda biz hiç yokmuşuz gibi davranıyordu...
normalin dışında bir insan olduğunu o gün anlamış olduk. bazı insanlar onun için rol yapıyor, aslında çok zeki, ünlü olmak için tv'de rol yapıyor diyordu.. rol yapmadığını, gerçekte de enteresan biri olduğunu o gün yaşayarak öğrenmiştik...
gerçekten canı gönülden sevdiğim sanatçı adam dürüst neyse o ayrica afrika da rusya da binlerce hayranı var o bir dünya starı
Ajdar'ı trolleyen dübürcan diye birisi vardı.Dübürcanın Ajdar'la olan telefon konuşmasını birkaç gün önce tesadüfen buldum.Ajdar video boyunca küfür edip bağıra çağıra konuşuyor.Adamı tamamen delirtmişler.

https://www.youtube.com/watch?v=D7gRmjcbOXY
Yeni kesfettigim turk sanat muzisyeni.
Gerçek bir dünya starıdır. Net.
Herif akıllı. Yolsun kerizleri.