bugün

anthrax'ın gece gece halay çektirebilen bir ana riffe sahip olan şarkısı. spreading the disease albümündendir.
(bkz: cherry blossom girl)
Erkeklerin oynadığı bir oyun. Bi kere yanlışlıkla görmüşlüğüm var çok fena. Belki aynı oyunun adları farklı yerlerde değişiyodur, orasını bilemem.

(bkz: air çekmek)
(bkz: talisman)
(bkz: elektronic performers)

bu aptal pazar günümü harika kılan grup.
johan sebastian bach'a ait muhteşem bir eser.
erkeklerin kızsızlıktan buldukları; kızların adının geçtiği an iğrendiği, erkeklerin ise suratlarında çakalca bir gülümseme oluşturan bir yatılı okul oyunu.
takdire şayan bir fransız grup. elektronik müzik yapıyolla.
nike'ın ayakkabı modeli.
(bkz: nike air)
mükemmel parçaları olan dinledikçe dinlenesi gruptur. fazla bilinmemesi ilginçtir.
radyoda çaldığında beni büyülüyen (bkz: sexy boy) adlı şarkının sahibi grup.
'ce matin la' yı yaratıp, üstüne yetinmeyip Cherry Blossom Girl, Talisman, ve All i need gibi şeyleri üstüne koyan iki yaratık. Fazla bilinmemeleri güzel olmakla birlikte başlığı açıp içine entry girebilen bütün varlıkların özel olduğuna inandıran gruptur. Dinleyen birini bulsam hiç bir soru sormadan zeki bir insansın diyeceğim gruptur. Ve en önemlisi bu iki gurup ile yaşayabilen bir insan olmak farklılıktır.

(bkz: ) infected mushroom
bursa fen lisesinin değişik bir geleneğidir.
bfl de doğumgünü hediyesidir.
mike mills, venus ve alpha beta gaga ile gönlümü fethetmiş ikili. talkie walkie albümü tamami ile dillere destan zaten.

yalnız bir konu var ki aklım almıyor. bu iki fransız zibidinin sayısal alanlardaki eğitim arkaplanını kabullenemiyorum bir türlü. kısa saçlı olan eleman matematik, uzun olan eleman da mimari mezunuymuş. zaten üniversite sayesinde tanışmış bu elemanlar.

kabullenemiyorum zira bu heriflerin epey rasyonel, epey akılcı ve de fiziksel davranış ve zihniyetlerde bulunmaları gerekiyor okudukları bölümlere bakacak olursak (devasa bir önyargı okudunuz az önce, önyargının sebebi henüz matematik ve geometrinin bana dostluk etmemiş olması. ne de benim onlarla dost olmak için fazladan bir çabam oldu) ama aksine yoğun duygular uyandıran, hassas ve içli eserler ortaya koyuyorlar.
Playground Love şarkısı,harikadır.
kişiyi havada becermeye dayalı bir oyundur.

air kurbanı olacak kişi kol ve bacaklarından tutularak kaldırılır, bacakları açılır, daha sonra bir kişi usain bolt'u aratmayan hızda bir deparla işi bitirir. testisleri acıyan masum kurbanımız ise bir sonraki saldırıyı yapma yetkisine sahiptir, o artık bir " yetkili " olmuştur.

air yemeyen tüm erkekler air yiyene kadar olay düzenli olarak devam eder. herkes air yedikten sonra ise grubun saldırı algoritması düzensizleşir. umulmadık bir anda kendinizi havada bulabilirsiniz. sınavdan yüksek not almak ve doğum günleri de ayrıca air sebebidir.

air; çekene de yiyene de faydalı bir oyundur. air; çeken kişi bütün azgınlığını ve heyecanını olay esnasında kullanmış olacağından, yiyen kişi de ağrı nedeniyle bir süre azgınlık yapamayacağından dolayı azgınlığa birebirdir. air yine de zararsız değildir, yiyen kişinin kısır kalma olasılığı vardır. bu yüzden dikkatli olunmalı, aşırı gaza gelinmemelidir.
her dinleyişimde beni alıp başka yerlere götüren versailles'li space rock ikilisidir.
Mer du japon mükemmeldir. Ayrıca sexy boy da çok güzeldir sırf insturmental hali bile sardıra sardıra dinlenilebilir.
Ünlü fransız elektronik grubudur.

Bu yıl içerisinde Tvoi Rai'yi çıkarmıştır.
güncel Önemli Başlıklar