97 doğumlu fenerbahçeli orta saha oyuncusu.
7 ocak 1997 doğumlu, kahramanmaraşlı, 1.82Lik santrafor. fenerbahçe u21'den yükselmeye çalışıyor.

2013 yılında Antalya'da düzenlenen Coca-Cola Elit Akademi U16 Ligi'nde şampiyonluğu var. aykut kocaman'ın gözdesi.
yarın vurduğun gol olsun çocuk..

görsel
görsel
https://pbs.twimg.com/media/DFw1bKcXYAEuLu5.jpg
amina koyim gencsin, daha henüz 20 sinde diyor.

bu ulkeden cengiz under 15 milyon Euro'ya roma'ya gitti 19 yasinda. salih giderken 19 yasindaydi. enes de 20 yasinda villareal'e gitti yine 14 milyon Euro'ya.

ulan Allah'tan korkun, mbappe 18 yasindayken 26 gol 14 asist yapti 180 milyon euro'ya real aldi.

yani abartmayin amk, bu cocukta yetenek varsa eger zaten takimin as forveti olmasi gerekiyor yasi itibariyle, yetenegi yoksa bosuna gazlamayin yeni bi sabri kazanirsiniz, yetenegi varsa da niye bu çocuk 20 yasinda ilk kez forma sansi buluyor diye hocayi ve yönetimi sorgulayın, yine çocuğu gazlayip baski altina almayin.
Bok gibi bi topçudur. Boşuna umut bağlamayın.
Aykut kocaman kahraman çıkartmakta çalışıyor ama yok yetenek yok adamda gereksiz uğraş. Evet.
Yarrak yetenek yok. ileriye top taşıyamıyoruz hep şişirme...

Şimdi kaleye giden topu kesti...

Tamam la tamam siz doğru dediniz.
hangisi yetenekli de çoluk çocuğa sövüyorsun yahu ? çocuk benden 2 ay büyük. ben mağazada ayakkabı satıyorum adam aynı saatlerde fenerbahçede 11'de sahaya çıkıyor.

oynayacağı topun amına koyayım. ama 25 yaşında böyle oynadığında koyayım. alper abisi kadar olduğunda koyayım. hasan abisi şener abisi kadar olduğunda koyayım. topal abisi gibi kendi kalesine santraforların atamatığı golü attığında koyayım.

şimdi değil.

adamın eli ayağı titriyor siz hetrik mi bekliyosunuz anlamıyorum ki. aykut efendi 6 ortasahayla maça çıkmış galibiyet mi beklediniz naptınız ?
daha önünde uzun yıllar olan forvet. eğer soldado' dan örnek alır ve çok çalışırsa iyi bir forvet olabilir. daha birkaç maça çıkmışken hakkında hüküm vermek zalimlik olur.
ilk golünü atmıştır.
zorla gol atan genç oyuncumuz. topa gelirken vuracağı köşeye bakış atarak hata yapmıştır.
ilk golü bile penaltıdan olan gelecek vaad(edemey)en futbolcu.
iyi top sürüyor, son vuruşlarını geliştirirse büyük yıldız olacak.