bugun itibari ile dumlupınar üniversitesi nin rektörü olmuştur.

"1953 yılında Kütahya'da doğdu. 1976 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi iktisat-Maliye bölümünden mezun oldu. 1977,78 yıllarında Başbakanlık Vakıflar Genel Müdürlüğünde Müfettiş Yardımcısı olarak çalıştı. 1978;de Atatürk Üniversitesi işletme Fakültesinde akademik çalışmalarına başladı. 1982 yılında iktisat Doktoru, 1986 yılında Yardımcı Doçent oldu. Aynı yıl Polis Akademisine öğretim üyesi olarak atandı. 1998 yılında Dumlupınar Üniversitesi iktisadi ve idari Bilimler Fakültesi'ne Profesör olarak atandı. Bütçe ve Mali Planlama, Mali iktisat konularında makaleler yazdı. Dumlupınar Üniversitesi Sosyal Bilimler Dergisi Kurucu Editörlüğünü yaptı.

Değişik kuruluşlarda, Küresel Gelişmeler, Bilgi Ekonomisi, Türkiye Ekonomisinin Geleceği ve Güncel Eğitim Sorunları” ana başlıkları altında toplanabilecek konularda konferanslar verdi. Değişik meslek kuruluşlarına KiT'lerin özelleştirilmesi, kamu yatırımlarının geleceği ve kamu borçlanmasının genel ekonomik dengelere etkisini konu alan raporlar hazırladı. Halen Dumlupınar Üniversitesi Senatosu, iiBF Yönetim Kurulu, Bilimsel Araştırma Fonu Üyesi, DPÜ iiBF Maliye Bölüm Başkanı ve DPÜ Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü olarak görev yapmaktadır. Fransızca bilmektedir. Evli ve beş çocuk babasıdır."
rektörlük seçiminde 95 oyla birinci olmasına rağmen yök, cumhurbaşkanına sunduğu listede ilk sırayı ona değil 52 oy alan yunus erdoğan'a verdi.
verdi ama pek bir şey değişmedi; çünkü abdullah gül, * ahmet karaaslan'ı uygun buldu.

hocayı tanımam etmem ama atanmasına çok sevindim. neden? çünkü az oy alıp yandaşları sayesinde rektör olanlardan tiksiniyorum. madem seçim var, kıstas sadece en yüksek oy alan olsun.
* *
yıldız teknik üniversitesi nin genç ve karizmatik profesörü.

sanayide metallere şekil verme veya onlara bazı işlemler uygulama konusunda oldukça bilgili olup ayrıca metallere laser le de şekil verebilmektedir. dersleri, çok ince detaylara girerek öğrencinin kafasına iyice yerleştirir. okulun kalitesine uygun hocalardandır. sevilesi insandır. koştursun ytü de.