bugün

köşe yazılarında sert ve sözünü sakınmaz bir tavır takınırken, programlarında suya sabuna dokunmadan orta yolun yolcusu profili çizen gazeteci-yazardır kendisi. sağlam vurucu yazıları vardır okunmalıdır.
tribünlere oynamayı seven, işine geldi mi nabza göre şerbetçi. 10 küsur yıl önceki yazılarına bakın. görüntülerini izleyin. cihangir, taksim ( (bkz: atiye sokak)) gibi yerlerde oturup yaşayarak mı aydınlanma yaşadı? demokrasi havarisi gibi hürriyet'te ona buna akıl veriyor. muhalif gibi durması hoş. 1990'Larda rte ve erbakan'I kim destekliyordu?

aydın doğan'In imam hatipli kadrosu misali popülerliğinden faydalanılan isim. balonu sönünce bir köşeye atacaklar. 10 yıl sonra aç bir yazısını oku. ne gibi nitelik ve gerçekleşmiş öngörüsü ile karşılaşacağız. sıfır!
mehmet barlas:

Rahmetli Erbakan'ın karşısında süt dökmüş kedi gibi beyaz çorapları ile otururken biraz sonra Aydın Doğan'ın sofrasında şarap servisi yapmayı sınıf atlamak zanneden dalaksız mürtedi, yine kaşınıyor. Neticede bu gibilerin sonunun önce Sözcü'ye gönderilmek ve sonra da Aydın Doğan'la davalaşmak olduğunu biliyoruz. Bu sonu bekleyin, görürsünüz.
bir ekşi sözlük yazarı. bunu söylerken, yanlış anlaşılmasın. ekşi sözlükte hesabı var mıdır yok mudur bilemeyeceğim. fakat kendisi son zamanlarda bol bol ekşide debeye giren entrilerden araklayıp duruyor. bugün de "en saygın 10 meslek" başlığıyla bir yorum yazmış. aynısını daha bir iki gün önce ekşide okumuştum. her açtığımda ekşiden bir şeyler görüyorum. artık doğru dürüst okumuyorum bile kendisini. gerek yok ki. artık ahmet hakan eşittir, ekşi sözlükte debeye giren entriler.

ve maalesef tüm bunlara rağmen kendisi şu anki koşullarda kötü bir köşe yazarı olarak nitelendirilemiyor. neden? çünkü diğer köşe yazarları ondan bin beter de ondan. artık buradan siz çıkarın köşe yazarlarımızın kalitesizliğini.
ya hakkaten salak ya da okuyucuları salak sanıyor.
Özdil'e atar yapan eleman.
Kendince popülerlik yapmaya çalışan yakında da benimde silahlarım var seçilmiş cunhurbaşkanına kimse birşey yapamaz ben ölmeden diyecek olan kişi.

(bkz: yiğit bulut) adam tam bir şovmen ya
(bkz: Ahmet hakan Coşkun)
"işte gönlümdeki koalisyon" başlıklı bu günkü yazısında, zihninin karanlıklarındaki sığ ve hastalıklı duygu ve arzularını dile getirmiş yazar. ağla, ağla ahmet hakan, gizli gizli ağla.
iq'su düşük ülkücüler tarafından sevilmeyen adam.
zamanında Necmettin Erbakan'ın kızına dünür gitmiş gazeteci. büyük oynamayı her zaman sevmiş.

bugünlerde de yüklü paralar karşılığında hdp'ye danışmanlık yapıyormuş.

dönekliklerine şaşırdık mı tabi ki hayır.

https://twitter.com/maske...status/611614172636442625

bir de abd ve ingiltere büyük elçilikleriyle neyi konuşmuş çok merak ettim!!

https://twitter.com/maske...status/611615170578808833
ideolojisi nedir bilinmez. bu dengesizliğinden dolayı da hep savrulmalar yaşıyor. kanal 7 ve milli görüş'ün gücü ile refah, fazilet, saadet; akp kurulurken ve sonraki yıllar ilk başta miili görüş'ten dolayı temkinli ama sonradan açılarak akp; şimdi de kısmen mhp ve chp'ye göz kırpıyormuş gibi yaPARAK aydın doğan'ın zırhına bürünerek hdp ve selahattin demirtaş çığırtkanlığı. emin olun, yarın başkası sivrilsin hoop oraya geçer.

hele böyle kişilere aydın falan demiyorlar mı aklım almıyor. bu kişiler nasıl bir okuyucudur bilinmez. güya üniversite mezunu, iyi kariyerler var vs. birisi desin bu adam ne üretiyor? neye faydası var? havuz medyası gibi faydasızlar, ayakçı takımı, beleşçi, adi bir güruh varken göze hoş görünen iyi şeyler yapıyor görünebilir ama ne yapıyor?

geçmişini hemen unutup sosyetenin daha elit kesimin arasına sırıtarak kaynamasına ne denir? yediğin içtiğin senin olsun da şaraptan kadına gençliğinden gelen düşünceler ne ara çöp oldu. zamanında ertuğrul özkök olayı özetlemiş:

--spoiler--
“Sevgili Ahmet, sıkıyorsa sen de hayatın nimetlerinden vazgeç bakalım”.

ikimiz de geçemeyiz. Artık çok geç...

Ne ben Beykoz’dan çıkabilirim, ne de sen Nişantaşı’nın Atiye Sokak’ından.

Çünkü ikimiz de bu ülkenin “sonradan görme çocuklarıyız...”

- Ben Kahramanlar’dan çıktım geldim, sen Silivri’den.

- Ben bir matbaa işçisinin çocuğu olarak doğdum, sen bir memurun çocuğu olarak.

- ikimiz de iyi şarabı 40’lı yaşlarımızdan sonra tattık.

- ikimiz de iyi arabalara 40’lı yaşlarımızdan sonra bindik.

- ikimiz de iyi restoranları 40’lı yaşlarımızdan sonra öğrendik.

- ikimiz de hayata alnı secdeye değen ailelerde başladık.

- Ben senden biraz daha önce, sen benden biraz daha sonra, muhafazakâr olmayan dünyayı da tanıdık. Yani arkadaşım diyeceğim ki, bunca nimeti geç gördük... dolduruşa gelip, erken kaybetmeyelim...
--spoiler--

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/22628301.asp

peki ya her şeye rağmen melih gökçek ile kanka olmasına ne demeli? mide bulandırıcı ve büyük iki yüzlülük! asla güvenmiyorum.

atiye sokak müdavimi ülkeye ayar veriyor. yersen.

aykırı kumpanya'da ne diyor enver aysever:

--spoiler--
işten kovulan gazeteciler var. Ben kovuldum davulcu oldum, Ertuğrul Özkök kovulursa stand up'çı olur, Ahmet Hakan kovulursa dansöz olur.
--spoiler--
medyadaki kalemini satan cibiliyetsizlerden sadece biridir.
hdp ve selocani yalaya yalaya bitiremedi.
mübarek ramazan gününde aydın doğan ve Ertuğrul Özkök'le yatta şarap partisi yapmışlar. bunların ıslah olmaya niyetleri yok.

https://twitter.com/ahmet...status/619918094266441728
sevilen sayılan gazetecidir. muhafazakar solculardandır. severek takip ediyoruz.
yahu bu adam hakkında hala ''ramazanda gündüz sığara içiyür'', ''oo aydın doğan'la viskili ortamlara giriyür'', ''ooo hani dinciydin ama oruç tutmüyürsün'' gibi yorumlar yapılıyor.

gerçekten bazılarında beyin dll yok, kalmamış amına koyayım. siz gündemi, olayları, insanları götünüzle izliyorsunuz bence.
son olarak rıza reisin ultra lüx yatı ile yaptığı dedektiflik sonucu oruç tutmadığı ortaya çıkan ve hükümet yanlısı takvim gazetesi'nde manşet olan gazeteci-yazardır.

(bkz: reza zerrab)

(bkz: takvim gazetesi)

(bkz: tarafsız bölge)
reza zarrab denen rüşvetçinin kendisine dava açmasından sonra sözde rezaya meydan okuyor gibi görünüp tırsıyor havası yaratan gazeteci.

--spoiler--

DURUŞMA için hazırlıklarımı yapıyorum.
Belgeleri derliyorum.
Tanıkları belirliyorum.
iran devletinden istenilecekler listesini belirliyorum.
Babek’le ortaklık meselesinin derinliklerine giriyorum.
Bakan Bey’lere dağıtılan dolarlar olayının fezlekelerdeki izlerini sürüyorum.
Pahalı saat olayının tüm ayrıntılarına vakıf oluyorum.
*
Reza!
Sakın mahkemeye verdiğin dilekçeyi çekme.
Sakın benden istediğin 100 bin kaymeden vazgeçme...
Sakın kaçma.
Sakın.
*
Boşuna gitmesin şu yaz günü temmuzda terleyerek yaptığım çalışmalar.

--spoiler--
mahmut fazıl çoskun'dan ciddi ciddi farklı bir hayatı olan köşe yazarı.
üzülüyorum bu adama. arafta bir adamdır ne dindar olabiliyor ne nişantaşının laik rahat çocuğu. aslında eski mahallesine de bir özlem seziyorum ama dönüp gidemiyorum bir daha dönek demesinler diye. öyle bir şey işte benim düşüncelerim.
biraz maldır afedersin.

yani her şeyi anlarım ama bir insanın bu kadar bölücü yandaşı olması ve bu durumu demokrasi ile ilişkilendirmesi açıkçası çok büyük bir hakarettir. son seçimlerde sonuçları açıklarken her hdp dediğinde resmen gözlerinin için gülüyordu.

hdpli olabilir, kimsenin partisine kimse karışamaz. o o şekil oy verir bu bu şekil. ama efenim haberciyseniz mhpli olun chli olun akpli olun fark etmez, objektif olmalısınız.

ha, ülkede objektif kaç tane haberci kaldı derseniz o da ayrı bir sorun ama bu adamın tavırları oldukça iç gıdıklayıcı, sinir bozucu.

tanım: insan olduğunu iddia eden birisi.
Dönekliğinin nedeni

görsel
Acaba bu seçimde bunca şehitten sonra yine selahattin demirtaşı çıkarıp sazlı türkülü bir program yapacak mı? Hdp için nasıl bir planı var yoksa kandile gidip bir program yapıp bakın bunlar hep masum insanlar hükümetimiz köylüleri öldürüyor hdp gibi bir barış partisine atılan çamuru görün mü diyecek. Ya da sırrı süreyya yı yanına alıp diyarbakır da ciğer yemeye mi gidip böyle güzel insanların olduğu yerde hükümet orantısız şiddet uyguluyor her dakika masum insanlara biber gazı sıkılıyor mu diyecek.ey ahmet hakan hdp yi daha nasıl gözümüze güzel göstereceksin?
eski refah partili. erbakan'ın kızını alamayınca intikamını chp'li olarak almak istedi, yemeyince hdp'li oldu. 5 yılda bir doğru bir laf etmesi gereksiz bir insan olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
Habire degisen ve ne zaman akpnin saksakcisi olacak merak ettiğim adamdir. Teroriste oy vererek rengini belli etmistir. Bir de dun cnn de cikmis diyor ki bize bu hakaretleri yapmayin biz de insaniz barisi istiyoruz. Nah barisi istiyorsun ulan. Senin tek amacin tayyip erdogan in karsisinda durmak. Kürt olmayan Herkesin hdp ye oy verirkenki amaci bu zaten.

Kisaca dun yuhaladi muhaladi insanciklari. Yazik ettin tum itibarina 70 milyonun onunde.
Yeter artık yeter 100 lerce şehit verdik hala hdpyi övüyorsun. Seni severidim taa ki hdp destekçisi olana kadar. Bugünkü yazısında leyla zanayı yere ğöğe sığdıramadı.leyla zananın kimse ölmesin tarzı açıklamalarını öyle bir övüyor ki. Arkadaş lafla peynir gemisi yürümez.leyla zana kim biliyor musun? Mecliste türkçe yemin etmeyi reddeden,defalarca pkk terör örgütünün propagandasını yaptığı için hakkında dava açılmış biri.
güncel Önemli Başlıklar