bugün

entry'ler (102)

türkiye de abartılmış sanatçılar

uzun zamandır yazmıyordum taa ki yukarıda neşet ertaş, mahsuni şerif, aşık veysel, barış manço ve cem karacayı bu başlığın altına yazan salağı görene kadar. ya sağlam bi salaksın sen yada akıl hastasısın. bu toplum hala bu üstadların kattıklarıyla hayatta, siz ne olduğu belirsiz sıçmıklarsa boşu boşuna eleştirip ne sikim istediğini bilmeyen salakların peşinde gidersiniz. devam edin anasını siktiniz memleketin parçalamaya devam edin.

the walking dead

0.arenabg.com dan torrent olarak indirin, ancak öyle izleyebilirsiniz.

tarsustaki gizemli kazı

dur bakalım altından ne çıkacak dediğim kazıdır.

melih gökçek in akıbeti

parası olanın akıbeti olmaz ayrıca it iti de ısırmaz yazar kardeş. bu ülkede üç beş kuruşla geçinenlerin akıbeti ne olacak asıl sen onu düşün.

herkesin soyunun kayı boyuna dayanması

kayı boyundan geliyorum diyenlere kızmıyorum. inanıyorlarsa varsın kayı boyundan gelsinler.

not: islamdan önceki anadolu medeniyetleri uçtularsa dediğiniz doğru, uçmadılarsa maalesef dost acıyı söyler sözüm de meclisten içeri girsin ki nah kayı boyundan geliyorsunuz.

utanmadan 1 60 boyundayım diyen kız

burdan başlığı açan hıyara seslenmek istiyorum.
eyy salatalık beyinli, insan doğarken veya yaşarken boyunun kaç cm olacağını seçebiliyor mu ki boyunu söylerken utansın. asıl sen insanların boylarıyla uğraştığın için kendinden utanmalısın. kaldı ki boyla alay eden, herşeyle alay eder. bu ülkenin gelişmemişlik sebebini çok ötelerde aramayınız sözlük yazar ve okurları. bu başlığı açan hıyar oğlu salatalığa bakın anlayacaksınız sebebini.

Not : yanlış anlaşılmasın boyumun kısalığından bu kadar şey söylemedim. gayet uzunum.

kadınların giderek çıplak dolaşması

içinizde kaldıysa, bir erkeğe yakıştırıyorsanız sizde götünüzü başınızı açıp gezin. Ha zorunuza gidiyorsa kendi karınıza, kızınıza giydirmeyin açık saçık şeyler olup bitsin. Bırakın kadınların giyimini kuşamını konuşmayı artık.

ciddi ve sert kadın

çok kolay tavlanabilecek kadındır. siz onların sert ve ciddi olduklarına bakmayın, içinde kopan fırtınalar arşa bedel.

aylık 5 bin tl geliri olan insan

büyük para değil, orta direk yaşar takılırsın.

askerde dağıtılan dominos pizza

arkadaşım amk'nde( acil müdahale kuvveti )görevlidir, ast.çvş. un olmadığı bir an telefon çalar, kafası dağınıktır sivil hayatı ve sözlüsünü düşünmektedir, yanlışlıkla telefonu alo diye açar, karşısında yarbay bilmem kim vardır. alo ne lan alo ne, askerliğin anasını siktiniz, siktiğimin yerinde der. ve ardından birsürü yaptırım ardı sıra onu izler. bu dominos pizza dağıtılmasını duyduktan sonra aklıma ilk gelen anı bu oldu, hakkaten askerliğin anasını siktiniz helal olsun.

kadir mısıroğlu bu sabah evinde canlı bulundu

Ölmesin sonra derin devlet öldürdü derler.

bu ayakkabı ne renk

Pembe beyaz diyenler maldır diyen maldır.

sözlükte entelektüel adam yoktur varsa ispat etsin

anlasan ispat ederiz be gülüm. Var mı o zeka sende ?

ismet paşa nın öpüşmeyen türbanlıları idam etmesi

yalancıyı s*kmiyorlar ya atıp tutun bakalım. tarihi çarpıtmayı bırakın artık g*tunuze girecek 2019 seçimlerini düşünün.

ümit özdağ ve yusuf halaçoğlu na saldırı

üç beş tane itin bahçeli uşağının emriyle havlatılmasıdır. bunlar milliyetçi olamazlar ancak milliyetçiliği ayaklar altına aldığını zanneden akpli ümmetçilerden olabilirler. aksini düşünmek zaten mantıksız türk milletinin geleceği için tv kanalları tarafından ambargo koyulması sebebiyle kendi imkanlarını kullanan hiçbir çıkarı olmayan bu güzel insanlara bir milliyetçi saldırabilir mi?

nihat doğan

Kitapları üstüne yığarak, entellektüel olacağını zanneden devir insanı. Ne abuk sabuk hareket bunlar ya vallahide, billahide, tallahide anlamıyorum. Bu kadar salakça şeyleri bir insan evladı neden yapar çözemiyorum.

bilekte pantolon giyen erkek

Ben neden giyildiğini anlayamıyorum, giyen ve anlayan varsa rica ediyorum bana anlatsın. Normal pantolon neyinize yetmiyor, götünüzü başınızı sıktırıp, ayak bileklerinizi göstermekte neyin nesi? Neyin kafası lan bu ?

atatürk için ölebilecek yazarlar

atatürk için ölmeyin, atatürk için yaşayın ki laik cumhuriyetin genç neferleri olarak hak ve hukuku bilen vatansever nesiller yetiştirin. akıllı ve uyanık olun ölmek kolay yol, zor olansa mücadele ederek yaşayabilmektir.

kızını okutmayan baba

siktir et okutmasın a.q . sana bana mı düştü? şerefiyle namusuyla okuyanın kızı iyi yerlerde olur, okutmayanın kızı yobaz kafalı birinin evinde çocuklarına bakar. en azından böyle böyle bu beyni olmayan yobazlardan kurtuluruz.

evde zor tutulan yüzde 50 yi görünce korkan gezici

he he sizden herkes korkuyor. hadi şimdi siktir git sözlükten.