bugün

entry'ler (5)

ahmet hakan coşkun

yahu bu adam hakkında hala ''ramazanda gündüz sığara içiyür'', ''oo aydın doğan'la viskili ortamlara giriyür'', ''ooo hani dinciydin ama oruç tutmüyürsün'' gibi yorumlar yapılıyor.

gerçekten bazılarında beyin dll yok, kalmamış amına koyayım. siz gündemi, olayları, insanları götünüzle izliyorsunuz bence.

levent uysal

bu adamın fotoğrafını istanbul metrosunda o kadar çok gördüm ki artık gına geldi. adam sanki ben nasıl yaparım da insanları kendimden nefret ettiririmin pr çalışmasını yapıyor. bıktım artık by adami2 sürekli görmekten.

sony xperia z2

android tırtı yerine windows phone bile olsa alırdım, en azından güncelleme gelirdi. kitkat sonrası güncellemeyi alacaksa düşünülebilir. gerçi z1'i de böyle merakla beklemiştim ama iphone sildi süpürdü.

zengin olmanın dezavantajları

eve akşamları eliniz boş ve çulsuz olarak dönseydiniz anneniz sizi kapıda yine gülümseyerek mi karşılayacaktı bilememek.

hamza hamzaoğlu

futbolculuk zamaninda takimin yukunu ceken, ortalama ustu bir utility player'di. peter beardsley gibi, david batty gibi, nicky butt gibi.

simdilerde cok yonlu, daha goze hos gelen oyuncular yerine bilal kisa gibi bildigi ve goreceli olarak performansina guvenebilecegi ve jem paul karacan gibi ne cok akan ne cok kokan futbolcu turunu, yerellik anlayisiyla harmanlayip saman tadinda bir takim kuruyor.

yerel ligde sampiyon olmak camia gucuyle kolay ama, hedefi basindan avrupa olarak cizmis bir camia icin kabul edilemez siglikta bir teknik adamlik performansi var, ozellikle yaptigi aciklamalar dusunuldugunde.

avrupa kupalarindaki performansi epey belirleyici olacak gibi gorunuyor. prandelli'yi aratmazsa basarili sayarim.