bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    1978 yılında almanya'da doğmuş beşiktaşlı futbolcu
    1 ... ferrole
  2. 2.
    popülaritesi bir dönem zirveye çıkan ve "ahmet dursun seba gitsin" sloganının öznelerinden biri haline getirilen ancak şimdilerde varlığı bile hissedilmeyen futbolcu
    1 ... ferrole
  3. 3.
    beşiktaş - barcelona uefa şampiyonlar ligi maçında, barcelona kalecsinin üzerinden yaptığı aşırma vuruşla harika bir gol atarak günüllere taht kuran ve halen o golün sermayesini yiyen futbolcu
    3 ... ferrole
  4. 4.
    Yakında Beşiktaştan ayrılacağını açıklayan futbolcu.
    ... timucinberk
  5. 5.
    çine transfer olduğunda sokakta yemek yemeye çıktığımda aç kalıyorum çünkü yazılardan bile birşey anlamıyorum anlamıyorum diyen futbolcu
    ... lefter
  6. 6.
    kocaelispordan beşiktaş'a gelen...beşiktaştan gönderilip istanbulsporda oynayan sonra tekrar beşiktaş'a dönen şimdilerde tekrar gönderilecek olan futbolcu...
    ... tttddd
  7. 7.
    carsının ertuğrul gitsin, ahmet dursun.. tezahüratına konu olan futbolcu.. beşiktaşa kocaelispordan gelmişti..
    ... lazy pigeon
  8. 8.
    barcelonaya attıgı golle akıllarda kalan futbolcu.
    ... alpertini
  9. 9.
    sergen yalcin in sekerspor a transfer olmasindan dan sonra adı etimesgut sekerspor ile anılan futbolcu
    ... city walk
  10. 10.
    antermanlardan sonra ellerine krem sürdüğü için yüce spor medyası(!) tarafından "eşcinsel" olduğu iddia edilen hatta pascal nouma ile arkadaşlıkları "sevgili olm bunlar" olarak değerlendirilen futbolcu...
    1 ... tttddd