bugün

devlet bahçeli'ye göre adı ahmet daudoğlu'dur. herhalde adana'da davut'a daud diyorlar.
7 haziran seçimlerinde desteklenebilecek en doğru kişi.
Kesin motoru yakmış.şu an zonguldak'ta " biz geldiğimizde sendikalı 5 milyon işçi vardı şu an 13 milyon var" dedi.
olum bu niye hayvan gibi bağırıyor .
Ak parti genelbaşkanı rolü yapan zatı muhterem bir insandır.
sabır gösterip dinledim, yaklaşık 2 saatlik mitinglerinin 1,5 saati şu boş zırvalarla geçmektedir;

- selaaaağğm olsun xxxx (o anda bulunduğu ilin mitingden önce ezberlediği ilçelerini sayar)

- ben gakgoş ahmet, ben efe ahmet, ben yiğido ahmet, ben dadaş ahmet... (rte'nin "türküyle, kürdüyle, çerkeziyle, arabıyla, abazasıyla..." zırvasına a.d.'nun ürettiği alternatif hemşehri ayakları)

- mescid-i aksaaaaağğğğ müslümanlarındır! (önceden ayarlanmış gruba "ya allah bismillah allahuekber" tezahuratı yapsınlar diye verilen komut!)

- o zaman tekrar edelim, onlar konuşuuuuuoooooaooaoaaaağğ x 3 defa (önceden ayarlanmış gruba "ak parti yapaaaaağğğğr" cevabı versinler diye iletilen komut)

- biz yaptıııkk, biz, biz, bizzzzzzz! (aralara serpiştirilmiş desteksiz atmasyonlara destek olsun amaçlı ego patlamaları)

geri kalan kısımlarında da akp'nin -ne olduğu belirsiz- programından çok, chp'nin programını eleştirmekle meşgul olan takipçi partinin atanmış memur başganı. yazık kimin evladıysa...
kılılçdaroğlu projesi için biz onu 15 yıl önce dedik, çok geriden geliyor demiş.

biri de çıkıp demiyor ki.

-e dedin de yaptın mı hacı.
13 yıllık akp hükümeti boyunca ''chp nin projesini biz 15 yıl önce düşünmüştük'' diye beyanda bulunup hiçbir bok yapmamak bildiğin ağır ironidir.

he canım he onlar konuşup ak parti yapar.
stratejik derinlik fikrinin sahibi, profesördür. cumhuriyet tarihinin en donanımlı başbakanlarındandır.
görsel
allah belanizi versin lan... akcksnlqnsidjskdkcj.
(bkz: sincap)
Etkisiz eleman.
(bkz: gülen surat)
Trabzon Mitingi’nin ardından Trabzonspor'da daha önce forma giymiş eski futbolcularla birlikte Hüseyin Avni Aker Stadı’nda maç yaptı. ve müthiş performans sergilemiş efenim. 3 gol atıp bir de asist vermiş. 'bırakın atsın. bırakın atsın sesleri' ne fena güldüm amk.

http://www.trthaber.com/v...an-surpriz-mac-25017.html
Adam gibi adamdır. Çekemeyenler parmak değiştirsin.
(bkz: ) Dün avniakerde maç oynarken görüntülendi.
tayyip erdoğan'a hakkettiği ayarı vermiş.

http://www.59saniye.com/d...lunun-rteye-verdigi-ayar/
Sn.bahçeli'nin, kimseyi onun durumuna düşürmesin deyi, dua etmesine neden olan kişidir.
büyüyünce saçlarımı onun gibi tarayacagim liderdir.
başlık taşınır başlığı açan çaylak olarak devam eder. yeni çaylaktır zaten alışık.
türkiye cumhuriyetinin şuanki 2. başbakanı

1. için (bkz: recep tayyip erdoğan)
Az önce bi yazı okudum. Marmara depreminde ülkenin sınıfta falan kaldığını söylemiş. Depremde kurtarma ve yardım düzeyinin asgari olmasından bahsetmiş. Buna mukabil bırakın ülke sınırlarındaki doğal efedi, şimdiki hükümetin sayesinde nepal'de neyim deprem, afet vs olunca ilk uçağı indirenin türkiye olduğunu söylemiş. Sanırım van depreminde afet için kenarda tutulan para sorulunca "o parayı harcadık, yol yaptık" diyen paralel türkiye cumhuriyeti hükümediydi. Bir de 20 binden fazla vatandaşımızın öldüğü, bütün marmaranın felç olduğu depremle kıyaslamaz mı?
(bkz: tutmayın küçük enişteyi)
her mitinginde tarihten bahseden, yarım saat selam yollayan, onlar konuşur diyip halkın ak parti yapar demesini bekleyen kim yaptı sorusuna halktan ak parti yaptı demelerini isteyen başbakan.
Yaptığı açıklamayla güldürmüştür.
http://www.vatanseverturk...utm_campaign=Postcron.com

tamam adamlar savaştan kaçtı da geldi. tamam sıkıntıdalar ama yurtdışından her geleni de bu kadar kolay üniversitelere almasanız. Biz yurtdışında eğitim görmek için kıçımızı yırtıyoruz. Adamlar geliyo buraya hem burs alıyo hem yurtta kalıyo ülkelerine dönünce paşalar gibi iş buluyo. Biz daha dershaneye gidelim okul kazancaz diye uğraşalım. Tıp fakültesinde okuyan arkadaşımla konuştum biyoloji bilmiyo kimya bilmiyo adamlar burda tıp okuyolar. El insaf kardeşim.
recep tayyip erdoğan'ın hakkında ileri geri konuşmuş;

(bkz: davutoğlu nun erdoğan a okuma özürlü demesi)
güncel Önemli Başlıklar