bugün

dehşet ayar veriyor, dün hatayda ne yaptı öyle mk. chp yada hdp başkanı olsam siyaseti bırakırım.
miting yaptığı zaman televizyonda biraz izleyin hep halka soruyor arkasından destek bekliyor bir şey diyor söz veriyor musunuz başka bir şey söylüyor buna izin vermeyeceğiz değil mi vermeyeceğiz komik birisi gerçekten.
Mitinglerde yaptığı ucuz siyaseti ben bile yapamam.urfa'da diyor ki " biz geldiğimizde urfa'da 5 ambulans vardı. Şuan 65 tane var.biz yaptık.biz!" Biraz insaf yahu! 14 senedir iktidardasın yapman gereken şey zaten bu.niye kalkıp da lütfetmiş gibi anlatıyorsun bunu? 1-2 senede yapsan neyse ide 14 sene de yapmışsın.

Edit" imla.
Yaptığı siyaset ucuz değildir. Kaliteli adamın hasıdır
Edit:chpliler eksiliyor.
dün hatayda tezahürat "receep tayiiiiip erdoğan" şeklindeydi ve adama ayıp ettiler.
Başbakanlık makamına en çok yakışan isimlerden biri şüphesiz ki. Akademik bilgisi ve yazdığı kitaplar bunu kanıtlar nitelikte. Ahmet Davutoğlu'nu kıskanan eleştiren adamın tuttuğu partinin siyasi lideri yalandan başka bir şey bilmiyordur
Soyadıyla müsemma bir arkadaşımızdır. Kendisi Kırımçaktır. Zaten daha önce de söylenmiştir bu. Eşinin ismi de kendisinin Davutoğlu olması gibi ibranicedir. Müslüman toplumlarda ibranice erkek isimleri görülse de (Mesela benim isimlerimden biri de ibranice yani ibrahim) ibranice kadın isimleri çok nadir görünür. ibrani olduğu iddiasında bulunulan lakin esasında ibrani olmayan birinin eşinin isminin ibranice olması da olasılık olarak sıfıra yakınsar. Ama ibrani olan birinin eşinin isminin ibrani olması çok normal ve yaygın görülen bir durumdur.
tam bir küçük enişte. konuşuyor ama haybeye konuşuyor. pek ziklendiğini söyleyemem.
fareye benzettiğim tatlı kukla.
oy toplamak adına dostuna giydiren bir ustadan eğitim alıp, elini sıktığı hilary'nin cemiyetine giydiren birisi haline geldi. baktım, üçgene parelele falan sallıyor. dedim bu ne diyor? sen ne diyon?

bu abd bizim müttefikimiz değil mi?

biz bu abd'den gülen'i istedik mi?

abd gülen'i bize verdi mi?

vermedi.

o zaman bizim müttefikliği bitirmemiz gerekmiyor mu?

o zaman neden halen nato üyesiyiz?

ya da sen bunlara hangi kafayla giydiriyon?
değerli insan.

görsel
başkanlık sistemine oy isteyerek kendi başbakanlığının düşmesi için çalışan zat. bi de tarih bilgisi zayıftır. dış politikayı batırmıştır.
devamlı anlamsızca gülen kişi, ne kullanıyor acaba diye insanı merakta bırakan kişidir. acaba sorsak der mi kişisidir.
tansu çiller'den sonra boşta kalan fıkra ve geyik malzemesi olma konumunu hakkıyla dolduran emanetçi parti yöneticisi...
stratejik derinlik falan derken derinlere fazla batmış başbakan. kırmızı daire içine almasalar bulamayacağız valla. stratejine kuvvet başbakanım.

http://galeri.uludagsozlu...et-davuto%C4%9Flu-773128/
rte nin karikatür versiyonu.
rte olmasa alacağı oy en fazla %0,9 falandır.
iyi biri mi gercekten merak edilen.
ciddi anlamda kötü bir hatip. insan çıktığı yer meydanda yarım saat boyunca "selaaaaağğğm olsunnn" muhabbeti yapar mı ya?

(bkz: bunu bunu alın dışarıya)
türkiye cumhuriyeti'nin başbaşkanı. ak parti'nin genel başkanı olan kişi.
Konuştukça batan, battıkça daha yüksek sesle konuşan liderimsi.. birinin elinden mikrofonu almasını heycanla bekliyoruz..
An itibariyle bursada konuşmaktadır.
Balıkesirde'yken sabahın 9'unda seçim arabalarından paso anonsunu duyduğum zat. Yiğit adam geliyor, o geliyor falan diye bi ton zımbırtı. içim şişti oy falan vermiycem.
zevatlarin sevmediği eleştirdiği adamdır, kim ne derse desin
davutoğlu gerçek başbakandır, kaç tane doktora yapmış,siyasi,sosyal,akademik başarılarını
göz ardı etmeyin ve tecrübesi
bilgisiyle başbakanlık sıfatını hak ediyor .
kaç tane makale ve kitap yazmış bir bakın sonra konuşun derim.

bir de cehape başkanı kılıç balığınin geçmişine,icraatlarine bakinız , sonra
konuşunuz.

not: yaşasın ak parti.
Şu an star TV de konuşan başbakan ne kadar ciddi olursa olsun insanda bir sırıtmaya neden oluyor.
güncel Önemli Başlıklar