bugün

bugünkü yazısında mhp ye saldıran ''vatanı seveceğinize gidin evdeki karınızı
sevin'' ve ''Ben vatanı kiraz ağacının gölgesine ve kadın memesine satarım'' sözlerinin sahibi ülkemizde bir tarafı kaldırılan vatan hainlerinden biri.
http://www.stratejikboyut...ye-fena-vurdu--48845.html
''bir orospuyu azize yapar aşk ve bir azizeyi orospu.
aşk çıplak gezer çünkü ve bir bıçak gibi parçalar tülleri ve aşka dokunmak için soyunmak gerekir.
'beni bırakma' diye inlemek, orospunun içindeki sadakati, azizenin içindeki oynaklığı ortaya çıkarmak, çapkının sevecenliğini, cesurun korkusunu, yiğidin telaşını, akıllının şaşkınlığını, güçlünün zaafını ele vermek gerekir, görünmeyenin görünür olmasına, dokunulmayanın dokunulur kılınmasına ihtiyaç vardır.
ve insanlar en çok kendi derinliklerinde gizli olanlardan korkarlar ve en çok korktukları şeyi merak ederler.''
mahkeme mahkeme gezdirilen yazar. kendisine tazminat davası açanlardan birisi de başbakandır. yine de güzide sözlük yazarlarımız tarafından yandaş ve yalaka diye yaftalanır.
kürt sorunu karşısında devleti ve türk milleyitcilerini acımazsızca ve acıkyüreklilikle eleştiren fakat aynı tavrı kürt milliyetcileri ve pkk üzerinde göstermeyen, fikirlerine saygı duyulması ve kulak verilmesi gereken, türkiye gerceklerıni bilen ve bunlara realist çözüm onerisi getiren ,cogu kımsenın hoşlanmadıgı degerli bir yazar.kendisinden tek istedigim şey kürt sorununa daha objektif yaklaşması.
recep tayyip erdoğan a verdiği haklı ayarla alkışı hak eden yazar.

herkes başbakana yalakalık şak şakçılık yaparken, bu saygıdeğer yazar ayar verebilme cesaretini gösteriyor. helal olsun. işte demokrasi budur.
denemesinde, "bir orospuyu azize yapar aşk ve bir azizeyi orospu" diyerek
aşkın işlevleri hanesine bir tik daha koydurtan kişi.
akp tarafından kullanılmış ve atılmıştır. misyonu bitmiştir. şimdi köşesine çekilip bir iki roman falan yazsın, çük meme vesaire falan. 2 - 3 sene sonra yine iş düşer ahmetime.
akp ile arasi iyice bozulmus taraf yazaridir.
milliyet yazari cetin altan'in oglu star yazari mehmet altan'in kardesidir.
oğluna ahlak nedir öğretememiş yazmasada olur denilen yazar kişidir.
(bkz: kerem altan)
(bkz: defne joy foster)
insanlar nedense kötü bir şey olunca yaradan'a isyan ediyor unutuyor emanet olduğunu bu dünyada; verilen her şeyin ve de can'ın da o'nun olduğunu unutuyor nedense -dedirten yazısıyla kendini aklamayı bu yollu da becerememiş insancık.
merhum defne joy foster ile ilgili yazısının sonunu böyle noktalamış kendisi...

Bir heykel gibi çekiç darbeleriyle biçimlendiriyor tanrı bizi.

Bazen heykeli yaparken taşı kırıyor.

Heykel onun, taş onun.

Ama her kırılan taşın ardında, kudretli bir sonsuzluktan neden sorusuna cevap bekleyen kederli birileri kalıyor.

Korkunç bir sabah yaşadım.

Ben o kadar acı çektiysem, o genç kadının yakınları nasıl acı çekiyorlar diye düşündüm.

Eğer tanrı varsa, bunca acıyı o çektiriyor, bunca heykeli o yapıyor ve bunca taşı o kırıyorsa, o tanrıdan, genç kadının ailesine sabır ve teselli de vermesini diliyorum.

Hiç değilse bu kadarını borçlu kullarına.

(bkz: allah her şeyden münezzehtir)
kanı bozukluğun genetik olduğunu anlamamıza yardımcı olmuş bir aydınımızdır...
armut dibine düşer:
(bkz: kerem altan)
bir insan daha ne kadar düşebilir ki? sorusunun yanıtı.
uğruna vatan sattığı, kiraz gölgesi altındaki memelerden peydahlanmış bir oğlu olduğunu öğrendiğimiz kişiliktir.
yeni yazacağı kitabı pazarlamak için başbakanla kolpadan polemiğe girmiş insanlara "bakın ben iktidarın karşısındayım" imajını vermeye çalışarak bulunduğu safın mantık hatasını bir kez daha yineleyen acınası edebiyatçı. am göt meme tasvirleri arasına sıkıştırdığı ergenekon belgeleriyle de tanınır.
baba çetin altanın ilişkilerinde sakatlık bulunan iki oğlundan biri.
(bkz: dalton kardeşler)
(bkz: the washington taraf)
(bkz: memeye vatan satmak)
üçüncü sınıf bir üslup ile erotik kitap yazarak ''aydın'' olan bünye. aydınlığın tanımı ülkemizde zaten bu değil mi? önem verilen değerlere söveceksin, absürd işler yapacaksın, marjinal olacaksın vs vs...
bütün yazıları birbirinden değerlidir.Türkiyede insan eşitliğini önemseyen ve demokratik olduğunu düşündüğüm tek yazardır kendisi.
türkiyenin önde gelen fikir gladyatörü.
eski solcu yeni kalleş.
(bkz: sahibinden satılık yazar)
memleketi bir kadın memesine satacağını açıklamış ruh ikizim. ben de bir çift güzel ve bakımlı kadın ayağına satarım, yaparım bunu.
(bkz: vatanı bir kiraz ağacına ve kadın memesine satarım)

yurdunu çok sever. *
edit : babasının yazarlık meziyetlerinin çeyreğine bile ulaşamamış, bunu farkedince asri zamanlar ali kemal i olmaya soyunmuş ve hatta ; 'vatanı bir çift memeye satarım' söylemini kullanmış.
"Bir kadın memesine vatanımı satarım" diyen, geçtiğimiz günlerde de dayanaksız ve kanıtsız haberlerin gelişigüzel yer verildiği ispatlanılan Taraf gazetesinin yazarlarından biridir.
Akla bir memeye vatan satarsan iki memeye neyini verecen sorusu gelmez mi?
Bir kadın'ın anatomisini ve fizyolojisini anlatabilen. Nadir ve Naçiz tek insandır. Çoğu gece denemeleri ile sigaramın dumanının birleşmesi sonucunda hayatta bir gömlek daha atladığım için minnettar olduğum tek kişi.

Aynı zamanda Defne Joy Foster'ın ölümüne tanık olan Kerem Altan'ında babasıdır. Hatta oğlu için bir deneme yazmıştır çaresizlik diye. Hayatım boyunca kendi tohumumdan birini böyle telaşlı, böyle naçar görmenin sokakta yaşayan fakirden bir farkı yoktur sözleri ile spesifik sansasyon yaratmış usta, usta ve ötesi bir yazardır.
Aşk ve Sex denemeleri ile Üniversite'de gönlümü feth etmiş bir yazardır. Söyledikleri aklıma da yatmaktadır. Çok mantıklı çıkarımları mevcut olan, aşka dokunmak için soyunmak gerekir ve bir orospuyu azize yapar aşk, bir azizeyi ise orospu diyen ve bu cümlelerini okuduktan sonra allah allahhh dedirten çok çok çok ender denemecidir.
güncel Önemli Başlıklar