bugün

entry'ler (36)

bakir erkek vs bakire kadın

Hayatta belki de birbirlerine verilmiş en kutsal, en temiz hediyedir. Birbirlerini bulana kadar bu anı beklemişlerdir ve artık gerçek aşkın, şehvetin, arzunun, ateşin geldiği gündür.

milliyetçi hareket partisi

Kendi aralarında ki özel ünvanları "Reis" olan gülünesi bir siyasi partidir. Ne reisi kardeşim yahu? Temel reis mi? Seydi Ali Reis mi? Güldürmeyin beni bu devirde ya. Verdiniz devlet bahçelinin eline, güme gitmeniz içten bile değil.

üniversitede devamsızlık

Almayacağım deyipte sanat tarihine giriş dersimizde bize ters köşe yapıp, her hafta yoklama alacağını bildiren bir pigme hocanın yaptığı dalkavukluktur, dangalaklıktır.

babaların sevgilerini belli edememesi

Hiç bir zaman göremediğim, iliklerime kadar hissedemediğim kutsal bir duygudur. Ancak kendi evlatlarıma gösterebileceğim, kanımın son damlasına kadar arkalarında olacağım, kendilerine vereceğim bir duygudur.

hacettepe tıp

ileride kızım olduğu takdirde beynini bu bölüm ve bu okulla dolduracağım bir fantezi, bastırılmamış duygunun kızıma patlamasına yol açan türkiye'nin derece yapan öğrencilerini bünyesinde barındıran sistematik, bir o kadar da tus'ta %97.6 lık başarısıyla adından söz ettiren., ukalaların olduğu okul.

boğaziçi üniversitesi tarih bölümü

Yavuz Selim Karakışla gibi üstat'ın da öğretim üyeliğini yaptığı amerikanvari bir okulun bölümüdür. Aynı zamanda Tarih bölümünün en yüksek puanla öğrenci aldığı üniversitedir. Lise'de yanımda oturan arkadaşım ilk 500'e girerek tek tercihle burayı kazanmıştır. Biz dedik Galatasaray iletişim'i seçseydin. Arkadaş: Hayır ben çap yapıcam, psikoloji okuycam. Gül gül öldük ama inşallah yapacak.

galatasaray üniversitesi hukuk fakültesi

Türkiye'de 2010 yılında lys sınavlarında (ygs puanı dahil) türkiye'de ilk 45'e giren öğrenciyi alan en yüksek öğretim kurumudur. Saint Joseph, benoit, pulcherié vs... gibi mezunları bünyesinde daha çok barındırmaktadır.

gece vakti sigaranın kalmaması

çok b*ktan bir durum olduğu aşikardır. Ana avrat dümdüz sövmene sebebiyet verecek bir durum. Uyuyamazsın da o durumda. Mecburen benzin istasyonuna yürüyeceksin. Uzakta olsa.

başka birini bulunca terkeden sevgili

Gerçek ateşin katmanlarını kuşanmadığı, ihtirasın, şehvetin, aşkın, sevginin semtine daha uğramadığı yeni yetmedir.

kız arkadaş edinmek için gereken para miktarı

Günlük 5 bin TL. Birde altınızda Siyah camlı BMW mevcut ise angelina, victoria secret, victroia beckham bile avucunuzun içindedir.

sınavda ikinci kağıdı isteyen öğrenci

genellikle ikinci kağıdı istemesine karşın sınavdan 50 alıp o dersi DD ile 2.50 ortalaması tutuyor diye geçen öğrencidir. Bunlara vaka-i vakvakiye'de denmektedir. Yalakamtrak bir öğrenci modeli nefret ederim. Ama sorun sen hiç yapmadın mı diye yapmaz olur muyum yaptım tabiki de.

misafirlikte karısına çocukla haber gönderen koca

durumdan faydalanıp çapkınlık yapmamış bir klasik türk erkeği, karısını çağırtır. Neden? canı sıkılmıştır. Karısı patik örerken iki ters bi düz diye uyarır zannımca. Lanet olasıca durum. Hayal gücümün sert bir kayaya çarptığı andır.

sevişme esnasında yaşanabilecek en dumur olaylar

sevişirken kızın yellenmesi yahut da erkeğin lahmacunu bol acılı ve soğan yemesiyle neticelenen ayrılma silsilesidir.

sıkıntılı anlarda yapılması gerekenler

3 kulhüvallahü, 1 elam okumak gerekir. Ayet'el Kürsi'yi de unutmamak gerekir. içten okuyun kendinizi biiznillah şifa bulunacaktır.

ilyas salman

Bir canlı yayında, burnunu karıştırıp sümüğünü elinde top haline getirmesiyle beni kendime unutturan bir za't tır.

bülent ersoy un 21 yaşında sevgili yapması

Bülent Ersoy sevdiyse, istediğini alacak cinsten bir haberdir. Zira armağan adlı bir alaturka yarışmasıyla ünlenen berberci olan şahsiyetle evlenmiş, altına jeep çekmiş, cebine parasını koymuş ve de hadi benim ol, yatağıma gel, ateşimi gör muhabbetlerine girdiği varsayılandır. Yananı görür allah demeyi de unutmamak gerekir.

arka sıradakiler

Üzerine fazla düştüğüm Gamze (Sinem öztürk) karakteri'nin oktay oktaay oktaaaaaayy diye bağırıp en hüzünlü sahnede bile tam ağlayacak iken ansızın patlattığım kahkahadan deli olduğumu zannettiren eşsiz dizi. Pazar gecelerimin bir numaralı dizisiydi. Gurbette seyretme fırsatı bulamadığım, çok özlediğim dizi.

fetiş

Cinsel bir fantezi meta'sı olarak kullanılan ruh tatminidir. Aynı zamanda eski klan topluluklarında tapınılan bir çeşit totemdir. Şu an bile okulda herkesin diline doladığım bir kelimedir. Dahası da mevcuttur: kullanıcı adım da fetiş'tir.

acı hayat

Nermin'in tükürüklerini çekerek mehmet'e memet deyişini ve beton'un gülüşünü okula yapmamla birlikte süksemin ve fetişimin tavan yaptığı zamanlardı. Üniversite'de de yapmaktayım ortamda fena çekici bir özellik katan bir kozdur. Ayrıca severek izlediğim pazartesi gecelerimin vazgeçilmez dizisidir.

ahmet altan

Aşk ve Sex denemeleri ile Üniversite'de gönlümü feth etmiş bir yazardır. Söyledikleri aklıma da yatmaktadır. Çok mantıklı çıkarımları mevcut olan, aşka dokunmak için soyunmak gerekir ve bir orospuyu azize yapar aşk, bir azizeyi ise orospu diyen ve bu cümlelerini okuduktan sonra allah allahhh dedirten çok çok çok ender denemecidir.