bugün

an itibari ile yeni nickim.

meraklısı için eski nickim : ya feridun abi.
get here bul getir saçlarını yol getir. şarkısını ağzıma dolayan yazar. yazadur.

edit: hayır creative olmak suç mu aq.
Sözelci olduğunu tahmin ettiğim yazar. TDK gibi çalışmış, helal olsun.
nick altıma bir sözlük gerçeğini yazmış yazar.
an itibariyle beni onurlandıran yazardır kendileri. siyasi olarak kendime yakın bulduğumdan takipte olacağım.
sevdiğim yazarlardan, eksik olmasın.
Takibe takip yaptığım yazar.
dünün en çok oylama yapan yazarlar listesine baktım. beni bile geçmiş yazar. seviliyorsunuz gethere. *
Sanırım bütün başlıklara ait bir fikri veya düşüncesi olan yazardır kendisi. Yazıları güzel. iyisin iyi.
dar sıcak ve kaygan şey nedir başlığına "ananın amı yazmamak için zor tutuyorum kendimi. allah affetsin." yazması sonucunda başlığı açan yazar tarafından özel mesaj yoluyla birinci dereceden yakınlarına küfür edilen yazar. Sonrasında kendisini savunmak için o da küfür ediyor buna istinaden 3 gün çaylak yiyor.

Fakat küfürleşmeyi başlatan yazar ben şikayet edene kadar ceza almadı doğal olarak. Uyanıp telefonu elime alıp sözlüğe girdiğimde Çaylak olduğumu görüp şok olduktan sonra ben de ilgili mesajı şikayet ettim. Sonuçta ikimiz de küfür ettiysek ikimiz de cezalandırılmalıyız. O yazar da çaylak oldu adalet yerini buldu. Saygılar.

Not : kendi nickaltını uplayan ezik ilgi budalalarına ayar oluyorum fakat bunu anlatmak için en uygun yerin burası olduğunu düşünüyorum.
adamdır. kraldır. buralara fazladır.
yardımsever bir kardeşimizdir.
Kendini sözlük asayişine adamış bir yazar.

Arkadaşlık tecrübelerim gayet olumlu. Efendi hoş sohbet bir kardeşimiz. Sohbette gülüp sonradan riyakârlık yapan birisi degil.
Sadece içinden gelenleri yazan ve kişiye göre muamele yapan, Troll ile troll, adam ile adam, orospu çocuğuyla orospu çocuğu olan yazar.

Ayar olduğu bir kaç kişi haricinde Kimsecikler ile bir derdi ve düşmanlığı yok.

Edit : afet i devran ile alakalı yan hesap olayına gelecek olursak tamamen iddia. Gerçeklik payı yüksek. Ki iddiam doğru çıkmazsa özrümü dilerim.
(img:#1646818)
Müfettiş gadget mısın yazarı. Var olsun.
şahsen yan hesabım olsaydı ben de bu şekilde yapardım. silinen hesaptan soracak halim yok ya.
ayrıca ben onu hesabı değilim demeye getirilmiş.

(bkz: bilmeze yatmak)

ayrıca seneler evvel incide bile yan hesap açtığımda silinmişti. bu sistemin uludağda olmaması üzücü. ip kontrol denilen sistem var ama burada yok anlaşılan. belki de vpn kullanılıyor bilemem.
iftira değil iddia. görüşeceğiz.

evet o kadar düşmedim. hayatın hiç bir yerinde benimle sidik yarıştıramayacak insanların klavyede bana artislenmesine ayar oluyorum. eğer ki bir dişiysen tanıdığım en ağır kezbansın bu da böyle biline.

uyarı : bir daha nickaltıma gelirsen veya entrylerinde bana ithafen bir şey yazarsan seninle çok fena uğraşacağım. bu da ilk ve son ikazımdı.

edit : olm benim kimseyle derdim yok aq. fake olduğu ortada olan şahısın fake olduğunu ispatlayamıyorum elimden bir şey gelmiyor. çıldıracağım aq.
edit 2 : şu ana kadar kimseyle uğraştığım görülmemiştir. sadece bu olaya canım sıkıldı ve uğraşma gereği duydum.

mallık bende ki görmezden gelemedim. kafamı sikeyim.
Sözlüğe girince şükür namazı kılmak farz oluyor artık.

Kaç gündür aynı konu. Kim kimin feyki bize ne amk? Hayattaki tek başarınız sözlükte yazar olmak mi sevgili gerizekalilar? Neden bu kadar dallayıp budakliyorsunuz ve siz hala neden çaylak olmadınız?

Topunuz silik olur bir daha da yazarlık göremezsiniz inşallah. Kafa dağıtmak için girdiğimiz yerde iki kezoyla peşindeki barzolarin kavgasını izliyoruz. Hayır zevk de vermiyor tiplere bak. Öyk.
anasının amı. bana iftiracı diyenin iftirasına bakın aq.

edit : örümcek bağlayan nickaltım bok oldu aq.
bir yazar. iyi de kalpli sevecen biriydi bir kere konusmustuk. olay ne bilmiyorum ama seyimde de degil. sarmayin birbirinize.

bir yazar.
göt tutuşunca silin kaçın bakalım yazdıklarınızı. böyle de erkeksiniz.

edit : çok önemli bir detayın ss si var elimde. iyi ki almışım.
Adam gibi adamdır, ne yapmış tam bilmiyorum ama ne yaptıysa doğru yapmıştır buna eminim.
sohbete dahil olmadan, ya feridun abi ile tanıdığım yazar. adamsın.
gethere kendi halinde iyi bir yazardır. karışmayın amk. o bu Sözlüğü ünlü olmak için kullanmıyor. sadece özgür bir biçimde düşüncelerini açıklıyor.
Yanlış yazdın. "Boş beleş zat" demen lazımdı.