Polonya milli takımının 10 numarası.
plase ustası. "takmak" dediğimiz tabiri bugün iki defa tam anlamıyla yerine getirmiş futbolcu.
2013/14 sezonunda galatasaray için ter dökecek futbolcu. *
Trabzonspor'un bu sezon en çok gol atan oyuncusu. şaka gibi. geçen sezon bir golü bile yoktu. Neyse böyle iyi devam eder umarim. beğeniyorum tekniğini edriyınn!
soyadına lanet edilecek topçu. yemin ediyorum insan söylerken yorulur, o ne lan öyle ''mierzejewski''.
10 kasım 2012 günü trabzonspor - akhisar maçında atmış olduğu gollerle kalitesini ortaya koyan futbolcu.

ligdeki henüz 2. maçında 3. golünü atmıştır.
iyi bir takipçidir.

http://ttp://www.ligtv.co...=18314&highlight=2302
bir sonraki maçta yine aynı performansı sergilemezse akhisar maçındaki performansı unutulacak hatta devre arasında gönderilmesi istenecek futbolcudur.
sahada yer yer oğuz çetin ve sergen yalçın'ı hatırlatıyor.
23 aralık 2012 trabzonspor galatasaray maçında gol atacak olan topçu.
adını okurken çenemin bir sağa bir sola savrulduğu futbolcudur.
bırakın iyi futbolculuğunu daha hangi mevkiide oynadığı bile çözülememiş kazma futbolcu. trabzona 4 milyona itelemişler bir de bu adamı. bu adam anca memur, veznedar falan olur. tipi de öyle. kim itelemişse iyi itelemiş. bonservissiz bile alınmaz bu adam.
kendisine hala daha hakettigi degerin verilmedigini dusundugum, trabzonsporun son yillardaki en yetenekli yabanci futbolcusu. dogru mevkide oynadigi surece takimini alip goturecek, kaldirip sirtlayacak polonyali vatandas.
Polonya'nın son yıllarda yetiştirdiği en yetenekli oyunculardan biri olmakla birlikte Trabzonspor'da çürüyen ve AMC pozisyonunda oynatılması gereken futbolcu. Vaktiyle Polonya'lı arkadaşım Lukasz'a demiştim "Polonya'lı futbocuları Trabzon'a göndermeyin, Varşova gibi keraneden gelip Trabzon gibi köye alışamazlar" diye. Dinlemedi ki beni.
Bi szymkowiak degil.
türkiye liginde an itibariyle oynayan en yetenekli sol ayak.
sivasspor maçında 55 dakikada 3 gol atan yetenek.
ihsan bayülken tabiriyle bugün büyük oynuyor.
görsel
trabzonspor'un lig tarihindeki 2000. golünü az evvel çaykur rizespor'a atan polonyalı futbolcu.
bu öğlen markette altında pijamamtrak bi pantolonla görüp 'adrian şş take photo' dediğim ve no cevabı aldığım soğuk ülke vatandaşı. dua etsin karısı çocuğu vardı.*
al nassr takımına transferi söz konusu olan futbolcu. eğer gerçekleşirse bu zamana kadarki emekleri sebebiyle kendisine teşekkür edilip hak ettiği gibi uğurlanmalıdır. trabzon'da top koşturduğu süre boyunca efendi gibi topunu oynamış iyi işler yapma gayreti içerisinde olmuştur.

resmi açıklamaları beklemekteyiz.