1. 1.
  galatasaray'ın genç yaşta transfer ettiği ve harika oynayan adrian ilie'den sonra fenerbahçe'nin "ulan bunun kardeşide deli gibi top oynar" düşüncesiyle getirip elinde patladığı romen futbolcu..daha sonra tarık daşgünle beraber kocaelispor'a gönderilmiş karşılığında mosheau ve faruk transfer edilmiştir..
  4 -1 ... tttddd
 2. 2.
  galatasaray' ın elinden almakla fenerbahçe' nin galatasaray' a önemli bir iyilikte bulunduğu rumen futbolcu.
  -1 ... legend of the stranger
 3. 3.
  O sezon Romanya liginde 30 civarı gol atarak "gol kralı" olması ve abisi Adrian ilie'nin Galatasaray'da harika bir performans göstermesi Fenerbahçe'ye transferinde önemli etken olan ve hemşehrilerinin sahip olduğu futbol yeteneklerinden nasiplenememiş güçsüz forvetimsi. Kendisine fazla tahammül edilememiş ve ilk fırsatta elden çıkarılmıştır.
  ... entropi
 4. 4.
  ağır fiyasko bir diğeri için (bkz: ailton)
  ... isildur
 5. 5.
  Galatasaray'da oynadığı süre boyunca çok başarılı olan ve Valencia'ya transfer olan Adrian Ilie'nin gazıyla yapılan bir fenerbahce transfer komitesi fiyaskosudur. sahada pek fazla göze çarpmamasından dolayı fenerbahçe taraftarı kendisine hayalet lakabını uygun görür. fenerbahçe kariyeri çok uzun sürmez ve Mosheou ile birlikte saçı sakalı birbirine girmiş kaptan mağara adamı kılıklı faruk isimli bir futbolcuya karşılık kocaelispor'a gönderilir. fenerbahçe'nin düştüğü hatada yalnız olmadığı sabin ilie'nin kardeşinin peşinden Valencia'nın yolunu tutmasıyla anlaşılır. fakat burada da uzun kalmaz memleketi romanya'yada alır soluğu. bir süre çin 2. liginde de top koşturan futbolcuyu Yunanistan liginde Iraklis takımında görmek mümkündür.
  2 ... blakkheim
 6. 6.
  kendisi 2-2 biten bir derbide gol atmıştır. bunun dışında pek bir olayı yoktu.
  2 ... avedis
 7. 7.
  fenerbahçe'nin uefa kupasında karşılaştığı steaua takımıyla oynanan ilk maçta, oyuna sonrada girmişti ve tam çektiği şut ağlara giderken bir rumen futbolcunun topu eliyle kesmesiyle birlikte takımının da kendisinin de kaderi değişmişti.
  ... krmyrdsn
 8. 8.
  http://en.wikipedia.org/wiki/Sabin_Ilie
  valencia'ya transfer olup tek maç formasını giymeden ayrılmış oyuncudur.
  ... xargn
 9. 9.
  bu sezon Qingdao Hailifeng adlı çin klubünde kariyerinin en başarılı sezonunu geçiren futbolcu. kendisi 22 maçta 18 gol ile devam etmektedir. hele bir çalımlar atıyor varya çinlilerin dibi düşüyor. ayrıca kendisi burdan bükreşteki büyük teyzesine selam söyler ellerinden öper.

  bu arada kendisi 10 numarayı giymekte.
  1 ... venividivici
 10. 10.
  fenerin 'dna'sına güvenerek aldığı futbolcu. abisi galatasaray'da döktürürken onun da öyle olmaması için hiçbir sebep yoktu değil mi?

  oldu mu? olmadı.
  ... killanici