bugün

entry'ler (825)

cehenneme gideceğini bile bile ateist olmak

yaw he amk he heeee şimdi sitktir git desek olmaz tabi.

sonsuza dek yakmakla tehdit eden hoşgörü dini

yav he he diyeceğim din olur kendileri.

cepte 5 bin tl olsa ilk yapılacaklar

güzel bir kask,güzel bir mont,güzel bir telefon,bir kaç kadeh brendi mutluluk bu kadar basit.

efendi erkeğe aşık olmama nedenleri

efendi veya piçlik bi yana bu zamanda paraya bakıyo bu işler efendiymiş piçmiş kaslıymış he şöyle oluyo bir de zengin sevgili piç vs yasak aşk tarzı alem göt olmuş siz siz olun dikkat edin.

an itibariyle en yakındaki kadının ismi

alt kattaki gülfer teyze tam bir beladır kendileri ama canına okumaya az kaldı.

booty klibini yayınlayan iett otobüsü

renk katmıştır tadını çıkarmak lazım.

penisinizi ilk kez gören kadının tepkisi

boraa ! bu çok büyük yaptığın spor nereye yarıyor. tam olarak böyleydi.

aldatan kız arkadaşını yakalayan apaçi

tam bir huur çocuğu böyle başlıklar incide tartışılmalı bence daha rahat sövebiliriz. şöyle insanları görünce şükrediyorum kız veya erkek farketmez yaşanan şey tam bir dram yazık.

2 5 lt coca cola nın 2 tl olduğu zamanlar

tabi bir de pepsi blue vardı bilmem hatırlarmısınız.

hüseyin nihal atsız

sevilen bir şahsiyettir ruhu şad olsun.

uludağ sözlük yalnız yazarlar birliği

kaybedenler kulübüyüz. konu kilit.

inci

kalpler de bir'inci.

alkolün dibine vurmak

kimi zaman keyifli kimi zaman da gereksiz muhabbetlere neden olur ne yazıkki dikkat edilmeli.

geceleri libidonun artması

(bkz: le pompa)

türk kızı

azizim son zamanlarda görüyorumda güzellikte cidden level atlamışlar ama gel gelelim ruhları kezban okadar ulaşılmaz görüyolarki kendilerini inanılmaz bişey. he tabi bir de unutmadan zengin erkek arayışları ayrı bi konu.

seks olmadan aşkın düşeceği durum

olmazsa bir süre sonra gerçekten olmuyor ne yazıkki konu abazalık değil sevdiğimiz insana dokunmak hissetmek özel şeyler yaşamak vb gibi duyguları yaşamak lazım.

erkek yeğene camide tecavüz

Şurda cami ile tuvaleti bir arada kullanmayın diyen camiye çamur atmayın diyen mallara sesleniyorum caminin tuvaletin de yapmış işte evinin tuvaletin yapsa evde yaptı diye başlık atılırdı. Nekadar saçma sapan tipler var amk olayın vahimliğini gören yok millet camiye tuvalete takılmış yazık.

beşir atalay ın kırıkkale ye kıytırık il demesi

Haksız da değildir fakat demeseydi iyi olurdu.

bugün benim doğum günüm

Bugün benim doğum günüm. Baba falan ölmedi bar taburesinde de değilim ama olmak isterdim o ayrı hastayım yalnızım daha ne olsun sözlük bu gecelik bukadar. En sonunda bunları dedirttiler.

sözlük yazarlarının itirafları

5 yıllık bir birliktelik okadar yaşanmışlık 4 gün önce bi başkasıyla fotoğraf koymalar vs vs. mübahmıdır bu. bukadarmı zavallı olabilir bi insan yazık be yazık ölürmüsün öldürürmüsün insanın ikilemde kaldığı zamanlar hep bunlar.