bugün

2017'den itibaren ayakkabılarını, almanya'daki fabrikalarındaki robotlara yaptıracak olan marka.
Eskisi kadar güzel ve cazip değildir.
piyasada orjinalden çok sahte mallarının bulunduğu markadır.
pahalı abi net olarak pahalı.

yaklaşık 7-8 yıldır her defasında niyetleniyorum adidas alayım bu sefer diye yok arkadas her seferınde yanındakı reyonda nayk daha ucuz reebok daha güzel. alamıyorum bir türlü. şimdi yine eskidi nayklarım alayım diyorum bir tane ama bakalım kısmet olacak mı. gerçi underarmour'un da çok güzel modellerine denk gelıyorum bılemedim.
Ozellikle samba modeli sapasağlamdır.
Adidas ve Puma'yı kuran Adolf ve rudolf dassler kardeşler:

görsel
şu yaşıma kadar yüzüne bakmadığım ayakkabı markası. çünkü ürettiği ürünler aynı, özellikle ayakkabıda sürekli aynı tip bi aşamadı kendisini. zar zor bi ayakkabısını beğendim ama oda inanılmaz pahalı. üretirken galiba içerisine altın felan katmaları lazım ki bu kadar pahalı olsun.

kaliteli olabilir ama çok pahalı.

ikame yerine kullanılabilecekler;
(bkz: puma)
(bkz: new balance)
(bkz: nike)
(bkz: skechers)

hiç yoktan adidastan daha ucuzdur bu markalar.
rezil bir online mağazaya sahip marka. 5 temmuz'da verdiğim siparişi hala kargoya vermelerini bekliyorum. müşteri hizmetleri de sizi oyalamaktan başka bir şey yapmıyorlar. o da olur da ulaşabilirseniz.
iyice rezilleri oynayan firma. Forma tasarımı konusunda iyice boka sardılar. Evet.
Adı gibi adi mallar çıkarıyor bu ara.
an itibariyle kendi sayfasında birçok üründe yüzde elli indirim yapan marka.

şöyle bir gezindim birçoğu bindirip indirme şeklinde ama aralarda gerçekten indirimli olanlar var. almayı düşünen şöyle bir içeri girsin derim.

https://shop.adidas.com.tr/erkek-ayakkabi?p=4
görsel
80'lerde aids hastalarına takılan argo lakap.
üç çizgi.
bir giyim markası.
fiyatları öyle bir kökledi ki,

sanki birilerini taklit ayakkabıya yönlendiriyor

hafız burası türkiye

bu milletin geliri belli,

almanya da kazanıp burada yemiyoruz yani ?

la bir çift ayakkabı asgari ücretin 1/3 ü olur mu ?

kim veriyor size bu akılları ?

anlamıyorum ki ???????????
Dünyaya çivisini çakmış bir giyim/tekstil markası.

Keko markası diyenler siz hayatınızda adidasa girdiniz m? Bir çorap 50 tl lan nereye keko markası oluyor? Çakması çok diye sen baktığında çakma olup olmadığını anlayamıyorsun diye dünyaca ünlü marka keko markası mı olacak?
fason üretimle bangladeş'te sri lanka'da izbe yerlerde yaptırdığı ürünlerini üstüne logo basıp fahiş fiyata satan marka.
Bazı gerzekler tarafından “keko markası” diye yaftalanan dünyaca ünlü kaliteli alman markası.

Bir markanın replikası çok diye o markaya bok atmak keko markası demek tam bir 5 iq davranışı. Rolexin de çakması çok mesela ama orijinaliyle arasında öyle fark var ki çakma kullananlar o farkı bilseler direkt o çakma saatleri utancından çöpe atarlar. işte Aynısı adidas için de geçerli. Çakma adidas giyen birisini 5 metreden anlayabiliyorum ben ve çok komik geliyor bana. Paran almaya yetmiyorsa giyme, komik oluyorsun.
kaliteli ürünleri ile bilinen marka, kurdan dolayı fiyatları da baya yüksek aynı zamanda.
görsel
yakında bazı devlet kanallarında savunma konuşması yapılırken duyulması beklenen kısaltmalı sövme ifadesi.
görsel
Dünyanın en rezil internet sitesine sahip marka olabilir. Evet.
orjinale benziyor başka başlıktam aldım.

görsel
güncel Önemli Başlıklar