bugün

(bkz: nike vs adidas)
adidasın kesin alacağı karşılaştırmadır.
kazananın yıldızlar kındura olacağı versustur.
Başlıkta converse yok, converse muhabbeti yapıyonuz.
Geç bunları en iyileri
columbia ve jack wolfskin.
nike şıktır, estetiktir. adidas rahattır , sağlamdır. aslında benim için nike de sağlamdır. daha hiçbir ayakkabısını 1 yıldan aşağı kullanıp atmışlığım yok. bir kere olsun adisas denemeyi düşünüyorum, her ne hikmetse her defasında da nike alıp geliyorum. ayrıca nike biraz daha ucuz olabilir.
Nike artik silker . Ayakkabi piyasasinin samsungu oldu .
Tercihim nixe olduğu için beni ilgilendirmeyen kıyas.
Yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı.
her ikisinin de pazarlarda çakması vardır.
adidas sürekli çizgisini koruyan bir markadır. hep aynı modelleri üretip bi bağcık deliği fazladan açıp yeni model diye iteler. apple gibi.
nike ise sürekli kendini geliştirip enayi siken firmadır. yok kendi kendine bağcığı bağlanan ayakkabı yok uçan ayakkabı yok karı düşürme garantili ayakkabı. ikisinde de sike sürülecek akıl yok.
adidas üniversiteli ise nike liselidir.
Adidas efendi erkek, nike piç erkektir. Adidas alırsanız rahat edersiniz, nike alırsanız hava atarsınız.
Adidas artık daha iyidir. Nike son zamanlarda tasarımını çok bozdu. Barzo oldu baya. Ama görünüşe değil rahatlığa önem veririm derseniz Skechers ikisinide ezer ve bunların üçünü de mizuno ezer.
nike' ın modellerinin neredeyse tümü güzel fakat, adidasın bir kaç modeli * nikeın tüm güzel olan modellerinden bence daha da güzel, yani sonuç olarak new balance ikisini de sikip atar. evet.
Adidas range rover'dır. Nike bmw 320i.