bugün

Atarlı yazar. Güldüren biri. Evet.
Bana yürümektedir.

Girilerinden cesaret alarak da millet ona yürümektedir.
16 yaşında falan sanırım.
görsel
(img:#1109291)
Türkçülük sempatizanı nurçe yazar.

Sevilir bu..
görsel
üslubunu asla tasvip etmediğim, tarzını bilmediğim bu yüzden yanlış anladığım bir konudan ötürü özür borçlu olduğum yazar kişisi. bilahere o konuyada değineceğim.
görsel

Bana bunlarla neden gelmediniz ???
(#33352065) nick altı alabilmek için millete saldıran, 2 cümleyi bir araya getiremeyen ama bu cehalete rağmen hala gidip milletin nick altına kusan ancak karşısında kendisinden daha zeki ( sözlüğün yüzde 95 inden bir tanesi işte ) birisi çıkıp 2 satır karşılık verince yalakalarını üzerinize salabilecek tıyniyette bir oluşumdur..

hayır burada örgütlenmişsiniz senin tıkandığın yerde yalakalar devreye giriyor ki zaten 2 entiriden fazla yazamıyor tıkanıyorsun sonra gidip millete "yalakalık yapıyorlar kankacılık yapıyorlar" deme cesaretini nereden buluyorsun ahahahahha gülşenkimki nick altında ( silmediysen korkup yazdıklarını tabii ) her şey duruyor belgeli kanıtlı.

cahil cesareti kötü şey bak hem abin olarak hem hayatta senden çok daha başarılı olmuş bir birey olarak sana bir tavsiye..
(#32935613) müthiş süper güçlerim sayesinde moderasyonun nick altından sildi dediği o zeka kokan entirisini ele geçirdiğim yazarımsıdır.. kankacılığa o kadar karşıdır ki kendisi cevap veremediği anda 5 dakika içerisinde farklı nicklerden mesajlar gelir bunu savunur şekilde..

hayatınız palavra üzerine kurulmuş abisinin. entiri silindi diyorsun nal gibi duruyor kankacılığa karşıyım diyorsun kankaların hep peşinde cahilce bilmiyorum diyorsun cahilin önünde gidensin daha yazma becerin yok..
Noluyor lan diye sorduğum yazardır. Evet ben yokken noldu buralarda ?
At toynagina sahip yazar.
(bkz: obez)
Bir patencinin sahip olabileceği en iyi ayaklara sahip yazar. Teşekkürler çocuklar asdfghjk
reklam servisi gibi bir kelime. (bkz: adsense)
kendisinden haber alınamayan yazardır.

umarız iyidir.
Ders çalıştırma bahanesiyle beni kandırıp, açlığa olan direncimi ve bekletilmeye olan tahammülümü test etmiş hanım kızımızdır.

Üstelik insafsızdır.

Lan allahsız böbreğin tekini bıraksaydın bari. Bi diyaliz makinesi kaç para biliyon mu?
Noluyor lan burada.
Atomlarina koyarım buranin lan.
Gene ifşa olmuşuz.
daha çok kırmızı oje kullanmayı tercih eden bir yazar.
teyzem olduğunu iddaa eden yazar.
Severim kendisini asil kişidir.
Sanırım teyzemdir.
sözlükteki ender insanlardan değeri pek bilinmez ergen olmadığı için. "dreyvın ligine hoş gelir ayrıca" *