adına layık ve ününü hak etmiş kişi.
kökeni eski türkçeye ait olan kelime.
Tatlım hiçbir sözlükten sürülmedim.kendi isteğimle şuan sadece uludağ sözlükte yarı aktif yazıyorum. Faşist felan değilim çok şükür ama kürt olduğum için seçemediğim ırkım hakaretlere maruz kalınca haliyle savunmak durumunda kalıyorum ve bu da çok doğal bir durum.bunu herkes yapar.Keşke gelmeseydin. iyi günler.

Tanım: işbu bir faşist yazardır aslen.
Asılsız iddia eden yazar.
Ben kime yavşamışım.
Ispat edin hadi.
Bir kişiye hakaretim oldu ise hesabım silinsin. Evet.
Güzel bir hanım efendi olan yazar. Evet.
https://m.uludagsozluk.com/e/32516777/
Beni güldürmüş yazardır.
Karısını sikmemek.
Kimi sıksın puhahaha.
https://m.uludagsozluk.com/e/32516897/

Mümkünse kimseyi sikmeden evrimi tamamlayıp yoluna baksın. Çoğalmaların başımıza açtığı işleri görüyoruz, ne yazık ki anlayamamışsın. Ama güldürmüşüm. Harika.

Tanım: şakacı, komik bir yazar.
nick altına küfür yazacaktım da ugandalıymış. nese sittir et. bir yazar.
kıyak adam vesselam.
Ya ne kadar renkli bu ys ne kadar şekil bir yazar.
Karaçayca "Ad" "Berilgen" "isim" "Verilen" olarak açıklanabilir.
ciddi anlamda telepatik olan yazar kisisi. burada da yaziyor mu acaba diye dusunurken, ozel mesaj kutumu renklendiren yazar. ben ozgurlugumun tadini cikariyorum, ama sen her zaman kalbimdesin denilen yazar.

edit: simdi, yakalayan cok olur. varsin olsun, benum ruhum ozgur...
Ahan da al sana olacağı buydu. Kırmızı atleti görünce banyoda çekme gereği görmüştür bu aplamızda. Artık bilemiyorum...

iyi yazmalar dileğinde bulunduğum bir yazardır.

Edit: entelon beyin selamı vardır kenisine. Madem editledim bi de şey diyecektim. La niye eksilediniz? Ben magi yim. apla (bkz: sözlük kızlarının fotoğrafları) başlığında. Gidin oradan eksileyin. Te allam ya.

Edit2: taam Arkadaşlar sakin olun. Eğlendik gitti şimdi dağılabilirsiniz. Saygılar...
Yha slk, sil artk şu rsmi... Kız ağlyr şu an.s
Noluyor lan burda noluyor? Noluyor lann?
Amaçsızca meraktayım biri açıklama yapsın uyuyamam.
kız kavgasını pek bir sevdiği görülen asena.
sevdiğim nadir ülkücülerdendir. sevilir.
(bkz: yazarlara whatsapp tan gelen son mesaj/#33035884)

oruç tutmayan yazar.
Bir yazar. Evet.
Son entrysi üzen yazardır.
Çokta dikimde olmayan durumdur salakça bi kıskançlık krizinden öte değil çocuk yemek yicem yazmış ana avrat dümdüz gitmiş çocuğa ağzınada vuraydın bide bari. Namaz falan kılın abi çok boşsunuz ya.
atsızcılar hakkında doğru konuşmuş yazardır. atsızcılar bazılarının zannettiği gibi kanla beslenen kişiler değildir. hepsi kitap okur. pkklılar gibi polise taş atıp ortalığı yağmalamazlar.
Kadın rolü yapan erkek yazar.

Gözünden anladım.
Benim de en başta erkek sandığım ama kız olduğunu düşündüğüm, düşüncelerini beğendiğim yazar.