bugün

Epey eğlenceli gibi duran eylem.
Umarım yamulmuyorumdur.
allahın insana dolaylı yoldan bela vermesi durumudur yada intihar etme nedenidir. adana mı erkeği karısından uçak duracaksın..
Adana dan kız almak daha mantıklıdır. Bizim oralılar gelene çok yedirirler. Kilo alırsınız yok yere. Kızı alın ufaktan uzayın. En güzeli.
Adana'dan kız almak mantıklıdır.
Ama tavsiyem Gaziantep.

Antep'e damat gidip el üstünde tutulmayan kimseye denk gelmedim.
Adana var adana var. Kekosu var suriyelisi var has yerlisi var.
adana sıcaktır damat gitmeyip gelin alsak olmaz mı.
(#43706233)

zengin semtlerin isimlerine bak, sanki milliyetçi cephe hükümeti amk. *

mutfağı zengin bir bölgeye damat gitmeniz demektir. umarım yemek kültürünüz iyidir.
Bir gün show haberde kameraya el sallamanızı mümkün kılacak başlangıç. Tabi ekip otosunun camından sarkarak.
Deneyimlerimden bahsedeyim hacular.

2017 yılında adanalı bir hanım ile evlendim. Severek evlendim. Ben ailemden uzak yasamak istemiyorum dediği için taşındık. Bunu evlendikten 4 saat sonra değil öncesinde söylemiş olsaydı neler olurdu bilmiyorum. Birkaç kez öyle sessizce düşünmek istedim bu konuyu, artık hissetti mi bilmiyorum bana dönüp "benim dedem 4 kişiyi bıçakladı, 3 sene yattı çıktı biliyor musun" gibisilerinden bir şeyler diyince düşünmeyi hızlıca bıraktım.

Ha korktun mu lan cikcik diyip dalga geçen arkadaşlar mutlaka olacaktır. Sorun değil, dalga geçebilirler. Size tek bir örnek vereceğim adanalı ailenin damadı olmak ile ilgili.

7 ay önce hanım annesinde kaldı, sabahında aradı anamlara gel akşam dedi. Sen oradayken kafa dinleyeyim biraz daha diyemedim. Gelirim hanımım dedim. Akşam oldu, bir büyük rakı aldım, kapının önüne çektim aracı. Ayaklar geri geri gidiyor ama yapacak bir şey yok dedim, yol belli, ey başını usul usul yürü şimdi. Yürüdüm. Çaldım kapıyı. Baldız açtı. Çıkardım ayakkabıları. içeri girdim, yüzler bana döndü, derin bir sessizlik oldu.

Herkes ayaklarıma bakıyordu şoka uğramış gibi bir ifade ile. Tamam ayakları kokan adamız ama hindistan değilim, koku buram buram o kadar kısa süre içinde yayılamaz. Başka bir şey vardı. Kafayı indirdim, ayaklarıma baktım, aynı saniye iki el silah sesi duydum. Sonrası derin bir acı.

Gözleri açtım, hastanedeyim. Kısa süre sonra bir hemşire geldi, neden buradayım bana noldu diye sordum, iki topuktan vurulduğumu söyledi. Yormayin kendinizi diyip seruma yalandan bakıp gitti. Derken polisler geldi, onlara sordum, namuslarını temizlemişler bize öyle denildi ama siz anlatın bi de denildi. Dedim ben bir şey bilmiyorum.

Sonra ortaya çıktı, kayınpeder babet çorabı giyiyorum diye vurmuş beni.

Ben şikayetçi olmadım kendisinden ama yok dedi mahkeme sırasında, ben balerin gibi çorap giymiş adamın insafına kalmadım. Hanım boşanma davası açtı, onun davası görülüyor, bu arada hanımın kardeşleri senin yüzünden ailemiz dağıldı diyip pembe tütü giydirip meydana çıkardılar beni.

Meydan dayağı yedim erkek adam tütü giymez bahanesi ile. Yolda kendi halinde yürüyen adamlar tek bir şey söylemeden gelip vurmaya başladılar.

Yine şikayet etmedim bakın. Aynı gün hem hanımın kardeşleri hem de meydan dayağı atan 12 adam gidip suçu itiraf etmişler. Polisler şikayet yok diyip bunları göndermiş, döve döve yoğun bakımdan çıkarıp zorla şikayet etmeye götürdüler beni. Millet korkudan sikayet etmez, ben korkudan sikayet ettim.

Sonra yine geldim istanbul'a. Dedem çok deli adamdır, bu olanları duyunca intikam almak için adana'ya gitmiş, kavga sırasında ikinci kattan atlamış, hanımın akrabaları sen bizi mi korkutacaksın diyip dedemin üstüne 5 katlı evin çatısından atlamış. Hepsi ölü.

Yani azıcık sinirli insanlar ona dikkat edebilirsiniz arkadaşlar.
Doğuya doğru Adana ve sonrasından uzak durun.
adana sıcaktir oraya ayak uyduramam ama bir mumbar yemeye gidebilirim.
Hemoroid temeli atılmıştır. Gecmiş olsun.
hayali bile korkunç olan hadisedir.
güncel Önemli Başlıklar