1. 1.
  pharma nord firmasının ürettiği ve sivilceleri alt ettiği söylenen ilaç. efendim fiyat 49 ytl ve doğal olduğu söyleniyor uc ay kullanıyorsunuz ve bir daha sivilce falan yok. hani şu rauccutane kullanıp zombiye dönen arkadaşlarımızdaki gibi yan etkileride yok. dudak kuruluğu falanda yapmıyor. cildiniz kuruyor dökülüyor ama öyle j.lopez dudaklarına sahip olmuyorsunuz. ilacı kullandığınız sürece insan görünmünde kalıyorsunuz. türkiyeye geleli altı ay olmuş. bazılarınız ulen daha altı ay olmuş ne bokuma konuşuyorsun diyebilir. bu arkadaşlarımız sonuna kadar haklılar ama eczacı ve doktor avrupada işe yarıyor dedi. bizde neden yaramasın o zaman, avrupalıdan ne eksiğimiz var... deneyip göreceğim...

  bilgilendirici edit: efendim 15 gündür kullanıyorum sırtımdaki sivilceler geçmeye başladı. hatta tamamı kurudu gitti desem yeridir. işe yarıyor sanırım. bekleyip göreceğiz.

  bilgilendirici edit: 47 gün oldu. aknelerin sayılarında bir azalma oldu mu derseniz, benim size vereceğim cevap olmadı olur. hatta sayıca artılar neymiş efendim ilaç deri altındaki yağı püskürtüyormuş. harbiden avrupalıda işe yarayan ilaç bizde yaramıyormuş.

  bilgilendirici edit: efendim 57. gündeyim sivilcelerden kurtuldum desem yeridir. harbiden geçtiler izlerde koybolmak üzere. işe yarıyor helal olsun.

  bilgilendirici edit: altmışıncı gündeyim. Arkadaşlar sivilce falan kalmadı ama iki ay daha kullanacak mışım. Ama harbiden geçti.
  1 ... erjivan
 2. 2.
  hakkında internette pek fazla bilgiye ulaşamadığından yan etkilerini vs. öğrenmek istediğim acne ilacı.
  sözlük yazarlarından yardım bekliyorum.
  ... olumsuz gercek
 3. 3.
  bi işe yaramıyor. sivilce sorunun varsa ve bu dertten kurtulmak istiyorsan racutane kullanacaksın. başka caresı yok
  1 ... erjivan
 4. 4.
  1. Ve 3. Entry ayni yazar tarafindan yazilmis arada 5 yil var. Keske her sey icin boyle uzun sure gectikten sonra ayni kisi tarafindan bir yorum daha yapilsa.

  Akne ilaci. Ama etkisiz anladigim kadariyla.
  ... ultraviyole