bugün

hoşgelmiş yazar,

belki ilgili olarak;

(bkz: ağrısı olduğunda gülen insan)
(bkz: aciya gulmek)*
"hoşgeldin, mutlu musun şimdi" diyesim gelen yazar.
pelin karahan manyağı. ayrıca bu kadını bilmezken merak edip bakmama sebebiyet verecek yazılar yazmış, sonra da iler de çok büyük kavgalar edeceğimiz sonuçlar ortaya çıkarmıştır.

nedeni için (bkz: ben de seviyorum lan)

ayrıca kendisi doktormuş. buradan kendisine sesleniyoruz "hasta neyim olursak yavrııım yavrıııım bize bak... olurmu canım yavrım..."
ayrılığı, hasreti, yüreğin göğüsten sökülmesini hiçe sayıp kendine teselli edici bir nick bulmuş yazar.
kasım yağmurlarıyla, hüzünleriyle, anılarıyla gelsen de hoşgeldin, tebessümler getirdin.
Şahrud'un türkü kıvamındaki şarkısı...
acının nitelik ve niceliğine göre yapılıp yapılamayacağı belli olacak olan eylem.
sözlüğe forum tadında entyrler girerek, sözlüğün çöplük olmasına katkıda bulunan birçok yazardan biri. yazı hayatına forumlarda devam etmesini diliyorum, zira burası sözlük! bilmem anlatabilidim mi, bilmem anlayabildin mi?
kendisinin yilmaz özdil için "okey masası muhabbetlerinin vazgeçilmez konularını kendine has üslubuyla başarılı bir şekilde işleyen yazar. ama boş yazar, o ayrı." şeklinde tanımını okuyunca, "vay be demek ki uludağ sözlük siyaset konusunda deneyimli, bir yazar daha kazandı" dedim.

son yazdığı, en beğenilen entrylerini bir okuyayım dedim sonra bu arkadaşın. uff cidden yilmaz özdil'e boş yazar diyecebilecek donanıma sahip olduğunu gördüm. evet müthiş yazıyor. bir okuyun lütfen bu arkadaşı kaçırmayın derim.

hıncal uluç gibi lan, her konuda bilgisi var. özellikle türkiye'de 1 kişinin bile yazı yazmaya cesaret edemediği futbol hakkında çok cesur yazıları var. sayesinde türkiye'de galatasay ve fenerbahçe gibi takımların var olduğunu öğrendim.

sağolsun varolsun.

boş yazar değil yani kendisi. hiç boş değil. hele yilmaz özdil'in dediği gibi bidon kafa hiç değil.

ama yılmaz özdil boş adam.
az önce yılmaz özdil ile ilgili yazısını farkettiğim yazar. çok kaliteli bir üslubu var, fikrine katılmasa bile insanın kötüleyesi gelmiyor.. anlayacağınız hoş yazar, dolu yazar.. ancak yılmaz özdil'in iyi yazar olduğunu kabul etmeli, o ayrı.
acının içinde öyle bir yüzmüştür ki kendine geldiğinde artık acıyla dost olma kararını alır ve acıyı vefâkar dostu ilan eder. çünkü anlar hayatta acılardan sonra tatlı gelir. ve acıyla dost olmazsan hayatla anlaşamassın. aramızda yeni gelmiş. hoşgelmiş. beş gitmiş. sefalar getirmiş. * *
değerli meslektaşım, kaliteli insan. ilgiyle izliyoruz. okuyoruz. kim tutar seni yürü be dostum.*
hakan yeşilyurt' un her dinlendiğinde insanı gitmek istediği ıssız yere götürüp bırakan parçası.

''Biliyorum sen yine
parmak uçlarında üşüyorsun.
aramızda kıvrılıp yatan uzaklığa inat, ayaklarınla kasıklarımın kasırgasını,
ellerinle yüreğimde yaktığın ateşi düşlüyorsun.
sularımız sızıp karışıyor ay karanlıkta
ve çırılçıplak bir ırmağa dönüşüyoruz yatağımızda.
apansız pencerende gülümsüyor güneş, ne güzel!
bütün parmakların tıkır tıkır işliyor.
iştahla biliyorsun, yaşamaktır aşk
geceyle gündüzün sessiz geçişimidir bir uyku boyunda
delice bir yangın parmaklarının buzulunda
ah şahrud,
her yerimiz nasıl da şaşırıp kalmaya istekli!

öpüyorsam ayrılığı gözünden
söküyorsam yüreğimi göğsümden
geçiyorsam gözlerinin içinden
geçiyorsam bir çiçeğin özünden
sana olan sevdamdandır bilesin

meğer ne yalnızız insan olmuşsak
yaprak gibi dalda sessiz solmuşsak
yeri gelmiş acıya da gülmüşsek
yeri gelmiş ayrılığa gülmüşsek
sana olan sevdamdandır bilesin

karşılıksız sevebilmekse sevda
gerçek seven küle dönmüş her çağda
elim kolum bağlanmışsa kıyında
seydunayım gebermişsem kıyında
sana olan sevdamdandır bilesin ''

hakan yeşilyurt
mersin tıplı yazar. sorularımla çok yordum kendisini ama halinden hoşnut olmalı. inşallah ilerde rakibide olacağım. **
çaylaklığını özlemiş ve fenerbahçe hakkında girdiği entryle zall'a beni çaylak yap diye yalvarmıştır resmen. zall da melek tabi; kırmamış ve çaylak yapmıştır. ne diyelim hayırlı olsundur.
(bkz: zall ın fbli olma ihtimali)
benimle meslektaş olmayı içine sindiremeyen yazardır. tüüü denilesidir. yazıklar olsundur.*
çukurovalıya su bile vermem diyerek ne kadar bencil olduğunu kanıtlamış yazardır. tipsizdir. tipine bakmadan beni tehdit etmektedir. kendini melek sanmasıda çabasıdır.***
Allah bildiği gibi yapsın. beter olsun.*
acısına rağmen gülebilmesiyle nickinin adamı olduğunu kanıtlayan yazar.
Slaughter diye de bilinen yazar *
http://www.youtube.com/watch?v=x_9EuWugnYI