bugün

ikinci nesil yazar olmuş artık, yazmasa da hala.
gitmesi şaşkınlığa sürükleyen yazar. inşallah dönecek kişi olur kendisi.
gittiğinden oldukça memnun. bana da diyo sen de bırak rahatlarsın diye uğraşan çokmuş heralde. ona çatan varsa beni bulsun artık.
sonunda yapmış yapacağını, gitmiş. ama vardır bi bildiği kardeşimin.
(bkz: aa çaylak değil)
müthis entry'leri olan , aydin bir yazar , her zaman takipcisiyim...
abuzittin zelzele'nin bir gun çaylak bir gun yazar oldugu dönemler.

rurouni zall'a sorar;

ya abi bu abuzittin zelzele neden çaylak olup duruyo?

zall: valla bende anlamadım bir şeylere itiraz ediyo sonra çaylak olmayı kabul ediyo bizde yapıyoz.*

(bkz: buda boyle bir anımdı)
(#1034769) no lu entry si ile iyi bir gözlemci olduğunu gördüğüm bazıları gibi yalakalık yapmak yerine yazıları ile gerekli yerlere ayar verebilen şahsiyet.
kimse yazmamış ben yazayım.

benden duymuş olmayın ama çok pis saz çalar.
bu yazardan artık bıktık. konya'ya çağırır iki günlüğüne bir haftada bırakmaz misafirperver demeye dilim de varmıyo ki resmen canı sıkılıyo yanına adam arıyo*konya'da da gezecek yer olmadığını söyleyen de kendisidir niye çağırdığını bilen yok.dersleri de çok sıkıcı en arkaya geçiyo muhabbet ediyo ders dinlediği yok tembel insan tıpı 6 senede bitirir ama kafa basar biraz güveniyoruz ona**
benim hakkimda entry giren ve beni cok sevindiren sozlugun unlu yazari celebiritisi yani oyle birsey ve benim idolumdur kendisi allah askina bir insan hem ayarci hemde zeki olabillir mi? yada hem zeki hemde ayarci? nescafe 3 u birarada gibi bir yazar. ne kadar ovsek bir eksik kalacak ama muhtesem kavrama yetenegi inaniyorum ki birgun onu basbakan fln yapacak akp nin basina gecerse oyumu bile veririm. ewt matrixteki neo bu yazar. ayrica bana verdigi ayarla 3 gun aglamama yol acmis cok harbi yazar.
kendisinden uzun süredir haber alamadığım bu yüzdende tıp hayatının meşakkatli yollarında kaybolduğunu düşündüğüm yazar.
hekimlik yolunda emin adımlarla ilerliyor. ilk sınavını atlatmış. ama konya açmıyor tabi adamı. lan ben buna taa lise 1'de dedim ben antalya'ya gidecem sen de gel diye. ama dinlemedi beni yazmadı bile burayı. halbuki yazsa geliyodu. neyse diyor bari uzmanlığında buraların tadına varması dileğiyle selam ediyorum kendisine.
ne olursa olsun bildiğini savunan yazardır. çaylak olurum, abad olurum kaygısı güttüğünü hiçbir zaman görmedim. bildiğini zaman, mekan ve kişiler farketmeksizin savunur. dostluğu da karşıtlığı kadar güçlüdür. özgür bir ruha sahiptir. bağımlı olmayı sevmeyen, sürü psikolojisine karşı bir arkadaş olması hasebiyle sözlük içi gruplaşmalarda da saf tuttuğuna şahit olunmaz. entryleri okunası, oylanası bir arkadaştır. sözlük yalan tıbbiye gerçek diyorumkendisine. umarım online listesindeyken elinde ders notları vardır.
(bkz: konya camlı köşk zirvesi)nde tanıştığım pek fazla konuşmayan ama ikili sohbetimizde baya kaynattığımız, tıp fakültesinde okuyan * güzel bir kardeşim.*
nerrden buluyor bu adam bu enerjiyi kardeşim, dinamo gibi türbin gibi ya!
ÇALDIĞI ŞARKIYI AYNEN KENDiLERiNE ARMAGAN ETTiĞiM iKiMiZiN ŞARKISI OLSUN BU iNSANI.*
kendilerine başarılar diliyoruz efendim . sıradaki şarkı da bana çalınsın artıkın dimi .
şimdi de dj olmuş. herşey olur bu çocuktan da adam olamaz*

bir de artık tanımıyoruz onu tanıyamıyoruz.
zall tarafından moderatörlere gösterilmeyen ayrıcalığın gösterildiği kişidir. bu kadarına da pes. bu da mı bug he bu da mı sözlükteki buglardan. *
http://img512.imageshack....mg512/3451/zelzelepf4.jpg
online listesinde diğer yazarlarla arasına bir sınır koyan yazar.
(bkz: tıp mı okuyosun)
(bkz: sana da yazık be)
(bkz: allah kurtarsın) *
şu anda sözlükte olmayan bi arkadaş ile bu abuzittin arasında geçen bir diyalog da tartışırlar konu zeki olup olmamaya gelir bu abuzittin arkadaşın zeki olup olmadığını ıq testi ile çözmeye kalkar. daha sonra sorusunu sorar;

-tartı ile diş macunu arasındaki fark nedir?

+arkadaş bu sırada gülmekten yarılır,sen ne biçim bi adamsın ya bu işlerler mi uğraşıyorsun der. sen portakalda vitamin iken biz bunlarla eğleniyorduk der(tabi cevabı da verir,biri tartar diğeri anti tartar der)ah be abim bee bunlarla uğraşacağına kafanın içine bişeyler koy der.

-sonrası yok cevap gelmez. ıq testi yapmaya çalışan bu abuzittine sözlükteki diğer arkadaşları ile ıq testi ile geçen yaratıcı olmayan günler dileriz.
adam inek olur da bu kadar mı olur?
sakal olsa saç sakal birbirine karışacak yani o derece!
Açıkca galatasaraylı olduğu anlaşılan bu yönüyle bile sempatimi kazanan yazar arkadaş...