bugün

yakında olursam muhakkak katılacağım zirvedir.

hatta etliekmek özlemimi sonuna kadar giderip öyle döneceğim. istanbul daki fiatının yarısı imiş.
vize sonrasina kadar gelisimini tamamlamasina yardim edip ayni zamanda da katilacagim zirvedir , ayrica herkes birbirine etliekmek ismarlicak ve elle , ozenle birbirine yediricek..
işim olmazsa, konya'ya gelip katılacağım zirvedir.
an itibariyle olusumda bulunacak olanlara kizmaya basladigim zirvedir..*
önce kaç kişi var bir yoklama yapalım. zirvesidir.

(bkz: sağdan say)

sonuç yeterince tatmin edici değilse, selçuk üniversitesi mühendislik mimarlık fakültesi makina bölümünden bir sürü yazar kaydedelim.

o zaman zirvenin tadına doyum olmaz.
okulumun tatil donemine denk gelirse ve ben de konya'daki ailemin yaninda olursam *gelirim dedigim zirvedir.
sayesinde butun selcuk universitesi makina muhendisligi bolumunu sozluge almaya calisacagim zirvedir. benim sucum degil pilotmontun sucu**
bursadan 8 saat yol katedip katılacağım zirvedir.***
bana da yer mekan ve zaman iletildiği an gelebileceğim zirvedir.
ömürünün 25 yılını konyada geçirmiş biri olarak, gelmek için elimden gelen herşeyi yapacağım zirvedir.
tamam anlastik , zirvesidir.
organizatörlüğünü yapacağım mükemmel olacağına inandığım zirve
muhteşem olacak dediğim zirve
katılmak kesinleşti dedirten zirve. kıyafet zorunluluğu yoktur heralde. * * *
tarih değişse de gelsek dediğim zirvedir. camlı köşk yerine osmanlı olsa, nargile içsek daha güzel olurdu diye de düşünmekteyim. tarih ankara zirvesi ile çakışıyor, bir el atın da uygun bir zamana çekelim şunu. tabi size de uyarsa.
günü ve saati kesinleşmiş zirvedir. **
gelenlerin ariza lan bu maniac dememesi icin cok cok kasacagim zivre.*****
tarih kesinleştiği için yalan olacak zirvedir. lakin konya ya gelir gelmez osmanlı da nargile içiyoruz zirvesi ayarlayacağım haberiniz olsun.
fewzi isimli yazarımızın en az 3 tane yazar getirirse tarihini yazar arkadaşlarıma bastırarak değiştireceğimiz zirve.
2 porsiyon etli ekmek icin memleketten akrabalarimi bile cagiririm hayvaninin katildigi zirve.***
özendirmeler karşısında dayanamayıp yazar arayışlarına başladığım zirve. gelmek isteyenler söylesin beraber gidelim, zaman fark etmez. yok mu konya ya işi düşecek yazar. yoksa da gelin mevlana yı görün, japon turistler de gelmiştir hem. planlayan ve katılmayı düşünen arkadaşları da tekrardan kutluyorum, umarım daha güzel zirvelere hep beraber ulaşırız.**
(bkz: biz sizler icin variz) zirvesi.**
türlü türlü entrikaların döndüğünü düşündüğüm zirve: )
oh diyorum dedigim zirve katilimci sayimizin arttigi , go kart da yaparis artik dedigim zirve ve en onemlisi katilanlarin beni doyurmasi farz olan zirve. simdilik bu yeterli efendim.****
hafta sonu olduğuna göre bir düğün pilavı bulup karnınızı doyurabileceğinizi düşündüğüm zirve. şöyle öğlen saatlerinde buluşur, binkonut ta falan düğün pilavı ararsınız, bulma ihtimaliniz de yüksektir. o pilavın yanında bamya da dadından yinmezgayri.* bir denizaltı yaptırırsınız, alırsınız elinize kaşıkları dalarsınız işte, ne güzel.