1. 1.
  u17 milli takımımıza 2005'te dünya dördüncülüğünü kazandıran, şu anda çalıştırdığı istanbul büyükşehir belediyeyi 2.lig a'da zirveye çıkartan teknik direktör.
  1 ... lebronn
 2. 2.
  Çok yetenekli oyuncuları gündeme getiren teknik adam. ileride adı daha çok duyulacak.
  2 ... hendrix
 3. 3.
  günümüz futbolunu en iyi oynatan teknik direktorlerden. gençlerle arası çok iyidir ve her çalıştığı yerde başarı kazanmıştır. çağdaş futbol oynatır tek top ve yerden oyunu benimser, şişirme oynamaya tamamen karşıdır sakin futbol oynatır. galatasaray'ın başına gelmesi gereken adamdır. 2. bir fatih dönemi yaşatacaktır bizlere.
  1 -2 ... ayvirsin
 4. 4.
  bir dönem istanbulspor paf takımını da çalıştıran, kötü kahkasıyla bilinen teknik direktör. arada bir antremanlarda yelek giyer, futbolcuların arasına karışır, hangisi futbolcu hangisi hoca anlamazsınız. tekniği hala iyidir.

  istanbulspor paf'tan, galatasaray paf takımına gitmiştir. galatasaray paf takımını şampiyon yaptıktan sonra, ve u 17 takımıyla önemli başarılar elde ettikten sonra, ilk * profesyonel takım tecrübesini istanbul büyükşehir belediye spor ile yaşamış ve burada da takımını süper lige çıkararak, sürekli yükselen bir grafik çizmiştir.
  2 -1 ... beyazyelkenli
 5. 5.
  istanbulspor takımında futbol oynayan ve takımını o dönem süper lige taşıyan bir golcüydü. daha sonra futbolu bıraktı ve istanbulspor paf takımı nı çalıştırmaya başaldı, oradan fatih terim gs paf takımı na aldı onu. u-17 milli takımı na yarıdan fazlası gs li olunca milli takımı çalıştırmaya başladı, daha sonra ibb derken sırada gs a takımı olursa kimse şaşırmasın. basamakları böyle sırayla çıkmışken stamford bridge de yakışır hocamıza.
  1 ... serander
 6. 6.
  an itibari ile oynattığı futbolla fenerbahçe'yi perişan eden ibb teknik direktörü.
  1 -1 ... sle7in
 7. 7.
  kalli'den sonraki galatasarayımızın teknik direktörü olacaktır. *
  1 ... tosun burada da hizmetinizde
 8. 8.
  galatasaraydan iki defa teklif aldığını kabul etmediğini söylemiştir. gerçi bunlar teknik direktörlük olarak değilmiş. sezon başındaki feldkampın yardımcısı olarak diğerinin ise ne olduğunu söylememiştir.
  1 ... suicidal imbecile
 9. 9.
  galatasaray'a gelmesi için gerekli şartlar oluşmuş teknik adam. bekliyoruz.

  (bkz: kalli gitsin abdullah avcı gelsin kampanyası)
  -1 ... eurasian
 10. 10.
  galatasaray taraftarının canı gönülden kabul edeceği çok yetenekli ve iyi bir insan. ismi zaman zaman resmi olmayan sitelerde geçtikçe heyecanlanıyoruz.
  2 ... regulus
 11. abdullah avcı Başlığındaki Önemli Entry'ler