bugün

entry'ler (51)

kurtlerin yonettigi bir turkiye de yasanacaklar

kürtlerin yönettiği şehirlerde olanları da görüyoruz diyerek öngörüde bulunmamıza yardımcı olan söylemdir.

(bkz: diyarbakır)
(bkz: osman baydemir)

kulp lice genc ucgeni

o topraklarda yürürken aman şimdi mayın patladı, ay karşıma terörist çıktı diye yusuf yusuf dolaşmanıza sebep olan coğrafyamızdır. üstüne üstlük birde asker olmamanız sebebiyle kendinizi korumak için bile silahınız olmadığını düşününce yusuf katsayınız dahada artmaktadır.**

uludag sozluk yazarlarinin onerdigi pozisyonlar

futbol müsabakasında son çizgiye inilerek yapılan muz ortalar neticesinde defansın abondone olmasından da yararlanılarak aranabilecek kafa vuruşlarıdır.

323 kd

Sözlükte benden başka 323 kısa dönem yokmuş dedirten durumdur an itibariyle. izin kullanmamış ve 17 ocakta terhis olmuşlarıda vardır.*

alırsın ford olursun lord

(bkz: al bir bmc siksin seni gündüz gece)

olası türk korku filmi isimleri

mengüç'ün dönüşü (bkz: tarık mengüç)

erkeklerle aynı asansöre binmeyen bayanlar

Asansör filmini izlemiş ayrıca bünyesinde fazlasıyla yer etmiş hatun kişidir.

yanlış anlaşılmış şarkı sözleri

burak kut'un komple adlı şarkısıdır ki aşağıdaki gibi algılayan insanlar yok değildir.*

"sabah ezanından yatsı namazına zikirdeyiz yine imam arkasında
yazık ediyosun niye geliyosun sen bu zındığın gazına
oda ozeniyo zikretmek istiyo takkesi yok takmaya zekattan soz ediyo
eee haksız da değil ama sahip olmak istiyo mümin imtiyazına"

yanlış anlaşılmış şarkı sözleri

bir tas attım pencereye puff dady, usher cıktı fıfty evde yok dedi why why why.

fuleli adim

adım aralıkları geniş olan futbolcular için kullanılır genelde. bu tarz futbolcular sahip oldukları fuleli adımlarla daima altıpasdan içeri devrilirler, karşı takıma zor anlar yaşatırlar.

(bkz: sagli sollu kanat ataklariyla kaleyi yoklamak)
(bkz: tuncay şanlı)
(bkz: john alieu carew)
(bkz: şeytan rıdvan)

orhan ayhan

kendine has bir anlatış biçimi olan spikerdir.

"işte karaciğer, bakın ben demiştim karaciğerine yerse o yumruğu çöker kalır demiştim, bakın nasıl kendinden geçti... "
"evet sayın seyirciler adamı taa venezuelladan boşuna getirmezler"
"evet yine eldiven içi vuruyor sayın seyirciler defalarca söyledim bir etkisi yok bu vuruşların"
"çenesi çok güçlü bir boksör"
"amerikan boksunun güzelliği de burda işte aparkatlar var"
"kızılderili çok temiz dövüşüyor"

karaciger yoklamasi

boks müsabakalarının olmazsa olmaz teknik vuruşudur, boksörün rakip meslektaşının karaciğerine* * kombine yumruklarla saydırıp perişan etmesidi eylemidir. türk seyircisi bu söylemi orhan ayhan'ın ağzından duymaya alışmıştır. orhan ayhan'ın ağzından duyduğumuz tarihe mal olmuş diğer repliklerde şunlardır:

"işte karaciğer, bakın ben demiştim karaciğerine yerse o yumruğu çöker kalır demiştim, bakın nasıl kendinden geçti... "
"evet sayın seyirciler adamı taa venezuelladan boşuna getirmezler"
"evet yine eldiven içi vuruyor sayın seyirciler defalarca söyledim bir etkisi yok bu vuruşların"
"çenesi çok güçlü bir boksör"
"amerikan boksunun güzelliği de burda işte aparkatlar var"
"kızılderili çok temiz dövüşüyor"

ilginç rüyalar

en ilginci rüyadayken rüyada olduğunun farkında olmaktır hem de çok eğlencelidir. örneğin; bir keresinde benim karşımdan son sürat kamyon geliyordu o anda ne olduysa birden rüyada olduğumu anladım ve kamyonun önünden çekilmedim beni ezip geçti ve ben iki seksen yere uzandım ardından hiçbirşey olmamış gibi yerden kalkıp yürümeye devam ettim. ve bunun gibi gökdelenden gökdelene zıplaya zıplaya gitmek, yüksek bir yerden düşerken aynı şekilde rüyada olduğunu anlayarak düştükten sonra birden sıçrayıp metrelerce yükseğe çıkmak ve bunun gibileri...

salavat getir pezevenk

size yamuk yapıp kaçmış düşmanınızı yıllar sonra apansız karşınızda bulmanız vesilesiyle kendisine zikredeceğiniz tümcedir.

(bkz: karizmatik tehdit sozleri)

bufalolarin intikami

youtubeda ondort milyona yakın izlenen bir görüntüdür. bufalo sürüsünün yavrusunu kapan kaplanları sonra tenhada kıstırıp öfkesini kusan bufalo kardeşliği hikayesidir.

http://www.youtube.com/watch?v=LU8DDYz68kM

şambriyel

yaz mevsimi gelip çattığında denize girerken bizi boğulmaktan kurtarsın diye üzerimize geçirip açıldığımız faydalı araçtır.

uzerinde sabahlanmis laflar

ben senin bana verebilme ihtimalini sevdim.*

kafasına estikçe cinsel içerikli entry giren yazar

entry girme dürtüsü geceleri şaha kalkan yazardır.

teklif edilen kizin ikiniz arasinda kaldim demesi

kız insanının motor olmaya yaklaştığı anlar olarak kategorize edilebilir.

öğretmen atamaları

22.08.2007* saat 11:00 itibariyle milli eğitim bakanımızın bir düğmeye basarak gerçekleştireceği, sabırsızlıkla beklenen andır.*