bugün

Yok artık. Belki sabahın erken saatlerinde girilen entryler seks içeriklli olabilir. Bu kadarını da mazur görmek lazım.
kesilen karpuzun kelek çıkması kadar kadar doğal bir olaydır.çıkan abazalık tüm yazarlara değil kesilen karpuza mal edilmelidir.
(bkz: tüm genellemeler yanlıştır)
(bkz: uludagsozluk teki yazarlarin kasar cikmasi) *
(bkz: yok boyle bir sey)
(bkz: abazan yazarlar) (bkz: itü sözlük)
(bkz: abhazya ya çıkmak)
(bkz: uuserin kinder surpriz yumurtadan cikmasi) *
(bkz: abazan yazar)
(bkz: uludag sozlukteki samimi ortam)
(bkz: dünyanın en şirin bknzları)
(bkz: uludag sozluk teki yazarlarin sapik cikmasi)
(bkz: sen kaç beni tanıdılar)*
(bkz: la inin aşağı düşeceeniz)
Sabahin 7 si gibi sözlüğe girip kari kiz avina cikan üyeler.*
bayan yazar başlıklarının altındaki entry sayısıyla, erkek yazar başlıkları altındaki entry sayısı oranlandığında çıkacak yıkıcı sonucun noktayı koyacağı durumdur. ben daha birşey demiyorum.
en boktan bayan yazarın bile minimum 4-5 sayfa entrysi varsa korkarım lan ben.
* (bkz: mirmika)
bi de tanım: reel hayatta hiçbir kızla doğru dürüst iletişim kuramamaktan dolayı hormonları tavan yapmış ve bunun acısını sözlükteki bayan userlara sarkıntılık yaparak çıkarmaya çalışan sözlüğün birkaç yazarlarıdır...
isim vermek konusunda özürlü olduğumdan şöyle açıklamakta yarar var diyerek başlıyorum entryime; gece gece msn de şahsınızın msn adresini bir msn zirvesi denen dandirik konuşma ortamından ekleyip sizin adam sandığınız aslında adam olmadığına gecenin bir vaktinde şahsıma aşağıdaki mesajları attığı zaman anladığım yazardır. mesaj aynen aşağıdaki gibidir.

'' --selam bebek naber
bugece abazalığım tuttu sen nasıl hissediyosun kendini?
cinsel isteklerinin önüne gecme sende gel sanal sex yapalım camda ''

edit: alın teri değil aynen copy paste.
edit 2: üzerime kalan başlıkta yazdığım entryi refere eden embesil, gerizekalı, kendini fasülyeden sayan arkadaşa selam ederim.
(bkz: bunu yapan insan olamaz)
(bkz: bir kızdan peynir ekem ister gibi istemek)
Muhtemelen dalga geçen bir bünyenin lafları üzerine yaratılmış sanrı.
yazarların %90 ıdır. entry girmekten sosyalleşememektedirler.
kimsenin yazmaya cesaret edemeyeceği yazarlardır.
cinsel yönlü başlıkları entryleriyle süslemekte kusursuz yazar arkadaşlarımızdır.
an itibari ile sol frame bir göz atılırsa sayılarının pek çok olduğu görülebilecek yazarlardır.
(bkz: dostum sözlük dedin adult forum çıktı)
düşmanı çok olan yazar kitlesi.
(bkz: uludağda abaza istemiyoruz)
(bkz: ama biz abazayız)
(bkz: sözde değil özde abaza olmak)
tek elle entry giren yazarlardır. öteki el ne yapıyorsa artık o konuya girmeyelim.
ota boka her yorumun altına (bkz: abazan yazarlar) şeklinde birşeyin girilmesinden , kanımca rahatsız olan yazarlardır.
zaten abazan olmayan insanmı olurmuş..
duvarlarına badana yapan yazarlardır.(neyden olduğunu bilemem artık)
güncel Önemli Başlıklar