bugün

12. nesil yeni bir yazar hoş geldin iyi eğlenceler.
(bkz: koştursun efenim sözlükte)
Tam bir yıkık.
Çeçenleri sevmediğini söyleyerek kalbimi çok kırmış yazar. Ağlıyorum şimdi umarım mutludur.
nick altını kapatıp bütün entrylerinde kadınlara laf sokan ağır eziğin teki. büyük ihtimal pasif gay kendisi yoksa bi insan niye sürekli kadınlara laf sokar.

bide sürekli cümle sonuna "haha" koyuyor ne hikmetse entryleri silinmiyor biz yapsak 50 gün çaylak oluruz.

yazık.
(#43445674)
18 yaşında olduğunu iddia ettiğin bu kişi öyle bi alır ki aklını, 18 yaşındaki kız tarafından yediğin darbeyle kalakalırsın. hadi ikile şimdi, seninle uğraşamam.
mevzu nedir genşler?
yarrama bak hele noktasında asin beye de cevap hakkı doğdu bence.

karıyı kızı taciz ettiği, ırz düşmanı gibi sözlükte kol gezdiği, duvara tüneyip gelene geçene laf attığı söyleniyor.

ben inanmadım şahsen, cevabını duymak isterim.
sana yarrraaaamın anteni demişler kardeşim, daha ne hakareti etsinler amk.
Kendisini tanımam. Ama tepki verilen entryde kötü bir şey dememiş. Sadece olgunluk kavramınjn belirli yaştaki insanların arasındaki ilişkş neticesinde tecrübelere yansıyabileceğini söylemiş. Kısmen doğru.

Mesela 19 yaşındaki biri için 35-40 yaşındaki birinin olgunluğunun referansı, -ekstreme durumlar hariç- amcasından dayısından gördüğü davranışlardır... öte yandan 40 yaşındaki biri için de 25 yaşındaki biri çocuk olabilir...olgunluk tespiti yapmak maalesef ekseriyetle yaş alma ve buna bağlı tecrübeler ile orantılı...
Kendisini tanımam, entry de üzerime alınmadım. Çünkü bu konuda yeterince tecrübem var.
Essy ve linç ekibi yine iş başında. Ergen deyince bozuluyorsunuz bir de.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar