bugün

An itibariyle 3.6733 olmuştur. Akıyor bu sabah yine maşallah.
akıyor maşallah tutamıyoruz.
evet elleri kaldırıyoruz bve heeeep berabeer rabia işareti yapıyoruz....

dolar almış başını yürüyor. bir arada 4 'e gelip orda biraz konaklayacakır.
Doların yükselmesine sevinen zavallıları, gemi su alırken zil takıp oynayan tayfaya benzetiyorum.
bunlar hep ameriha, dış mihraklar, chp zihniyeti hep bunların oyunları bu oyunlar olmasa şuan 0.50 kuruş idi. Allah için bir tane başhan varda çalışıyor oda olmasa 10 tele olurdu.
bir çomar zihniyeti.
rabia 4, 400 milletvekili isterken 4, dolar oldu 4. akp'nin gizemli sayısı 4.

doların da rabiacı olduğunun göstergesidir.
an itibariyle 3.70'i görmüştür. aliexpress uygulamalarını silmeye devam.
Bu gidişle dolar, Euro'yu gececek gibi.
3,7230 ile yeni rekor gelmiştir.
Eğer ekonomi bakanı olsaydım, yemin ederim istifayı bırak cidden harakiri yapardım.
tayyip işverenleri topluyor ya canlı yayında, işverenlerin biri "ama sikecem yapacaanız işi cumhurbaşkanım" der gibi geliyor yakında. sonra tayyip'te putin'i örnek alıp kalem falan fırlatır. olmadı ayran çarpar suratına.
dolar bozdurup, dolar kuru düşüreceğiz diyen çomarların nerede olduğunu sormamıza neden olan kurdur. aldığınız nefese bile vergi geleceği günler uzak değil.

(bkz: yetmez ama evet)
Derhal yeni bir köprü ve alt geçit yapılması gerektiğini gösteren çılgın kur.
Sn başı artan kurdur,TL günlük %3 gibi bi değer kaybediyor bu sadece dolar karşısında değil nerdeyse tümünde böyle euro 4lira olmak üzere ülke ekonomik olarak bitik kimse aksini idda edemez oturum kuru izlemek yeter bunun anlamak için...
oha bu ne ya. yakında 4 ü bulursa şaşırmam. ekonomi çok mu iyi ne. akp döneminde olmaya devam etmektedir.
durduralamayan yükselişe sahne olan kurdur.

görsel
15 tildir sicak para ve finans sektoru uzerindem ekonomi dondurem ultra geri zekalilarin yarattigi ekonominin sonucudur.

Su saatten sonra bu ekonomiyi bu dogrultuda bir kac yil daha devam ettirmenin tek kalir yolu seyseller gibi naylon sirketlere ev sahipligi yapan ada ulkelerinden biri olarak yola devam etmektir...

Yerli dolar yapin amk. Zaten lafta jer boku uretiyoruz...
3.80 olacak gibi gözüküyor artık buna kim müdahale edebilir üretim yok bir şey yok boyna dışarıya ölü yatırım yol köprü mu kurtaracak bizi bu durumda.
zenginlerin sevindiği benim gibi fakirlerin üzüldüğü kur oldu. hiç tespit kasmaya gerek yok 4 lira oldu sayılır artık, en azından 4 liraya bir set örülmeli ve senelerce bu seviyenin aşılması engellenmeli.
an itibariyle 3.7375 olmuştur. ak salaklara duyurulur.
biz bunları dedik kardeşim..

dolar bozdurmakla bu kur düşmez dedik, trumpın yaptırımların ardından dolar 4ü zorlar, yakın zamanda euroyu geçer dedik..

borsa istanbul olmak üzere dolarları orta ve büyük çapta tlye çevirmek ancak kısa dönemde etkili olur, uzun dönemde dolar alır, yürür dedik.

dolar artık dünya para mekanızmasında eurodan da fazla değeri alacak dedik..
dedik, dediğimizle kaldık.
izliyoruz.
olm siz nerden bakıyorsunuz bu kurlara.

milliyette 3.2
360 tv de 2.9
tvnet de 2.8
akit tv de 2.1
yenişafakta 1
a haberde 0,76.
görsel
Mesaj açıkmış aslında.
kar yağışından dolayı yükselmiştir. kar dursun 3 ün altına inecektir.
şaka yapıyoruz, dalga geçiyoruz da tanrı sonumuzu hayır etse bari. psikolojimiz bozuldu yemin ediyorum.