bugün

Ülke halkına sormak istediğim ve cevaplarını çok merak ettiğim bir sorudur evet.
onlar Türkü döverken arkadan sinsice bir suriyelinin kafasını taşla yarardım. sonra kaçardım. zaten yarısı peşimden koşar yarısı da kafası kırık arkadaşlarıyla ilgileniyim derken bizim Türk kaçar kendini kurtarırdı.

ek: belki Türk suçlu diyenler olmuş. konu ne olursa olsun 5e 1 giren suçludur.
yere iki lira atarım.
ıslık çalıp ocağı oraya dökerdim sonrasını biliyoruz. (bkz: turan taktiği)
suriyelere dalarım sonra olayın sebebini sorarım. türk haksızsa suratına tükürür çeker giderim. suriler haksızsa biraz daha döverim.
nabıcan be!?
belki olayda türk suçlu ? duruma göre değişir belki bende fazlalığa uyarım.
kim azınlıksa onu kurtarırdım.
(bkz: bir türk dünyaya bedeldir) diye boşa dememiş paşam.
Dövılen kisi akp liyse zikimde
Bile
Olmazdı
Dayaktan sonra
Derdim ki
Suriyeli din kardeslernle aran
Nasıl?
Ayirmaya calisan dayaktan payini alir . Ara 155i onlar gelene kadar mevzu biterse da yapcak bisi yok.
Tas sopa ne bulursam girerdim araplara belki 5 kisiye 2 kisi yetemeyiz ama türk kardesimin yalniz olmadigini gösterirdim.
dövülen kim olursa olsun çok net kaçarım.
Olur da türk birine tecavüz etmiş suriyeliler de onu dövüyorsa ben de türkü döverim. Tecavüzün özrü olmaz.
arap götü yalayıcıları büyük ihtimalle 5 türk 1 suriyeliyi dövüyor diye düşünüp cehapee zihniyeti suriyeli savaş mağduru suriyeli kardeşlerime saldırıyor diye cıngar çıkartır her yerde haber olurdu. ben görsem değil 5 suriyeli 1 suriyeli sataşsın 1 türke, anasını silkelerim.
cevabım türkün yanında saf almaktır. fakat 5 türk bir suriyeliyi önümde dövse süriyelinin yanında cephe alırdım.

Ne yapalım kanımızda yok güçlünün yanında saf tutmak.
5 suriyeli değil 10 suriyeli 1 türkü dövemez, agresiflik sergileyebiliyo olsalardı savaşta olurlardı bir kaç korkaktan hiç bir türk korkmasın.
tabiki 5 ini de vururum.
kimseye saldırmalarına gerek yok. varlıkları bile benim onlara saldırmam için yeterli bir sebep. ne bakıyon lan mevzusuna suriyeli dövebilirim.

arapları sevmiyorum.
hiçbir koşulda 5 kişinin 1 kişiyi dövmesine müsade etmem. dayak da yemek istemem ama bilemiyorum şimdi.
Yardim etsenize diye ciyak ciyak bağırırdım. Baktım olmuyor adamligin kadını erkeği yoktur diye en zayıf olanını seçer üstüne otururum. Kalkamaz zaten. Ne yapayım benim de gücüm bir yere kadar. Diğerlerine de biber gazını sıkarım bizim türk halleder gerisini.
sonunu düşünmeden suriyelilere dalardım. zaten hiç sevmiyorum iyi olurdu. tabi 5'e 2 olunca dayak yeme ihtimalide yok değil ama olsun.
O Türk akp'li ise elimi dahi sürmezdim. Kendi düşen ağlamaz.
çekerim emaneti 2 şer tane sıkarım topuklarına. adam olsunlar adam.
dayak yiyen bedevi bokunda boncuk arayan biriyse,
" yapmayın siz kardeşsiniz " derdim,
" yiyin birbirinizi ete para vermeyin " tebessümümle çeker giderdim.