görsel
U n u t m a d ı k ...
Top gayet canere temas ederek çıkıyor. Kaldı ki golde bjkli oyuncular taçtan sonra savunmaya dönüyorlar ve golü yiyince itiraz başlıyor yersen.

Ayrıca galatasaray a verilen penaltı varla iptal edildi ki iptal edilmesi doğru karardı. Bunu kimse konuşmuyor nedense.

Cıkan kartlara laf ediliyor. Hemen hemen hepsi doğru, her düdükte oyunu germeye çalışırsan olacağı bu mağdura yatmak yersiz.

Galatasaray oynadı ve kazandı, uzatmanın alemi yok.
galatasaray lehine kritik kararlar verilmiş olan maçtır. evet kabul ediyoruz. top caner'den çıkmamış olabilir falan filan.
ama bizde kadıköy'de kuşbaşı kuşbaşı doğrandık geçen ay. gazhanemizden girip, şişhanemizden çıktılar orada. ama bütün bunlara rağmen yenilmeden çıktık o stadtan.
biz hakemi de yendik. sizde yenseydiniz !!!
sene başından beri konya, rize, iki 7enev maçı, 8eşiktaş deplasmanı akhisar maçı dahil var a rağmen 10 kusür puanımız tff mhk hakemler tarafından gaspedildi çalındı..

konya maçından sonra sözde 17 kulüp imzalamış destek vermiş gibi bildiri yayınlayıp sitelerine koyan şikecilerden birinin başkanı dün kanalın birinde salya sümük ağlıyordu..

nerdeydiniz 3-4 aydır ?

galatasaray'ın puanları çalınırken 'hakemlerde insan hata yapar' deyip bildiri yayınlamak iyiydi dimi ? kendinize geldi mi hakem kötü yönetti şöyle yaptı vs bilmem ne ?

hiç ağlamayın..

hakem güzel, iyi maç yönetti.. taçta verilen karar doğru, ikinci gol de mis gibi gol.. savunma orta saha oyuncularınız mal mal birbirine bakacağına topun arkasında koşacaktı.

ofsayt falan yokken penaltımızı ofsayt diye iptal ettiler, necip kazması 2.sarıdan atılmalıydı hakem atmadı, kagawa bileğe bastı net kırmızı hakem es geçti..

hadi canım kendi işinize bakın artık..

biriniz 4.lüğe oynuyo, diğeriniz kümede kalmaya.. zaten sene başından beri adil yönetim olsaydı 10-12 puan önde olup şampiyonluğu çoktan ilan edecekti cimbom.. biriniz ilk 5-6 yarışındayken diğeriniz de 30 puanla küme düşmeye en yakın ikinci takım olacaktı..

siz kim ? galatasaray'a meydan okumak galatasaray'la yarışmak kim ? haddinizi bileceksiniz,bilmezseniz galatasaray gelir size haddinizi bildirir..

iki laf da sözde hocalarınıza edeyim; imparator fatih terim'in olduğu yerde şenol,ersun,abdullah,aykut falan ancak koyun otlatır, gerçi koyun bile güdemez sizinkiler *

babanız galatasaray, şampiyon galatasaray *

mayıslar bizimdir.. *
(bkz: #41498708)

17 enrty ile sikmeli sokmalı entry giren yeni yetmeleri.

ve nedense 4. nesil olup gelip laf sokmaya çalışan arkadaşları göstermiş maç.

tinerci demeyeni skiyorlar zaten. herkesin ağzında bir tinerci lafıfır gidiyor.

tanım; bir maç. her ne kadar hakem içine sıçmış olsa da angil dingil oynayıp yenildiğimiz maç.
Her sene her sene aglamayin lan yeter 4. Olacaksiniz tinerciler atin fava bekleyin.
galatasaray hakem yardımı ile 25 yıldır şampiyon oluyor yeter be. çeyrek asır oldu..
Cimbom adamı siker. Ben 2-1 dedim cimbomum 2-0 bastı. Maşşşallah.
görsel
çöp diagne yerine kara boğa gomis olsaydı bu maç 5 6 olurdu amk..

ama yinede iyi koyduk amk un kertenkelelerine..
Galatasarayımızın eze eze kazandığı maç. Adam akıllı bir forvet olsa en az 5-0 biterdi. Ağlamaya devam genç tinerciler.
iki takımda leş gibi oynamıştır. Bu kadar kalitesiz futbol beni üzdü. Futbol seyir zevki benim için çok önemli. Beşiktaş iki goldede hatalı. Taç kimden çıkmış çok önemli evet ama sen oyun devam ederken durup itiraz edemezsin. Kızarsın, top çıkınca itiraz edersin. Ki taç zaten canerden çıkmış.

Özet olarak son yıllarda dergiler medya ve taraftar baskısı nedeniyle seyir zevki olmayan kısır maçlara dönüştü. Top oynayın abi yatmayin. Güzel oyun olsun, yenilen Tebrik etsin.
Beşiktaş’a nasıl koyduysak canerden çıkan topa bile taç algısı yapmaya başlamışlar.
Maç 1 hafta oynansa bjk gol atamazdı, 2 yıllık şanlı tarihinde bülent yıldırımla maç kaybetmeyen bjk bu gün hakem suçluyor.
görsel
ligin ilk yarısında Fenerbahçe maçında hakem taç kararını yanlış vermiş, Belhanda Valbuena'nın önünde oturup basmamış ve Galatasaray hatalı karar sonucu gol yemiştir. Bir Galatasaray'lı en fazla Belhanda'ya kızmışımdır. Karar yanlış diye oyundan kopulmaz. Bu maça gelince, ilk gol de taç kararı yanlış olsa bile böyle bir reaksiyon veremezsiniz. ikinci golde de taç kararı doğru olsa bile böyle bir reaksiyon veremezsiniz. iki gol, birbirinin kopyası.
Galatasaray’ın Beşiktaş’ı eze eze kazandığı maçtır ki onyekuru denilen vitaminsiz daha iyi vuruşlar yapabilse çok daha farklı bitecekti.
Heyacana gerek yok. Siker göndeririz isteyeni. Çav.
Galatasaray ın ilk golü nizami gol. Lakin öncesindeki taç kararı hakem hatası. Var sistemine gidince bile taç kararı değerlendirilemez. Lakin taç bizim diye götünüzü yırtacağınıza topun arkasına geçseniz zaten o golü yemezdiniz.

Beşiktaş ın şerefli üçüncülüğü hayırlı olsun.

Galatasaray lıyım.

Şampiyon kim olur belli olmaz.
Taçlar kullanılırken beşiktaşlılar.
https://media1.tenor.com/.../tenor.gif?itemid=4859032
ALLAHA şükürler olsun. son 3 mac aslanlarım.
< ̄`ヽ、      / ̄>
 ゝ、  \ /⌒ヽ,ノ  /´
   ゝ、 `( ( ͡° ͜ʖ ͡°) /
     >     ,ノ
     ∠_,,,/´”
MeŞikTaşıM oLey
KaRtaLlar yüKsEk uÇaR Len*
Bir tezarruhat vardı bilir misiniz?
Beşiktaş ne zaman şampiyonluk moduna girsen
Cimbom koyar hevesin kaçar.

Neyse tamam çok da şeyapmayin.bunlar hep fötö,abd,dhpkc oyunlari zaten.yoksa bu guzel futbola mac kesin sizindi.
Rezil hakemi bir geçtim de şenol güneş'in elleriyle hem korkak hem de saygısızca hediye ettiği maç. necip var kagawa yok ilk 11'de. 75. dakika sokuyor Kagawa'yı. hadi biz beşiktaşlı taraftarı sinir etmene alıştık da, kagawa için stada gelen japon seyircilere saygın olsun biraz. ayıp çok ayıp yaptığı. ben kagawa'nın yerinde olsam böylesi bir hocaya zerre saygım kalmaz. ayrıca ne rakip analizi, ne de elindeki yetenekli ayakları optimalinde kullanacak kadro ve saha yerleşimi yapmış. hakem ve şenol güneş'e puanımız; otur sıfır. Bu takımın başında sergen yalçın olsa beşiktaş en az 3 farklı yenmişti. bir alanya maçındaki cincon'a bak bir burdaki. sergen hoca aykut kocaman gibi oynatmamaya değil aksine rakip analizi, doğru kadro ve oyun ile rock n roll futbol oynatarak cincon'u sahadan silmişti. bir de elinde ljajic, kagawa gibi yetenekli ayaklar olsa farklı yenecekti. beşiktaşlı olarak hakem marifeti ile yenilmeye bile bir yere kadar alışıyor da insan kalın kafalı hoca marifetiyle yapılan bu rezalete alışılmıyor. kagawa'yı izletmiyor, 90' necip'i izletiyor. velhasılkelam kompleksli ve kalın kafalı oldun mu en kritik maçlarda rakibinin en büyük kozu oluyorsun. bu sefer aşar dedik ama aşamamış. canımmm kagawacım seni sergen'in hocalığında izlemek istiyorum.
Bizde böyle.

Koyar göndeririz.
Bir Beşiktaşlı olarak tüm galatasaraylıları canı gönülden kutluyorum. Hakeme ne kadar sinirlensek de oyunun hakimi sizdiniz, hakkınızla kazandınız.

Zaten Galatasaray her zaman başarıların takımı olmuştur. Türk futbolunun en iyi, en başarılı takımıdır.

En büyük Galatasaray!