1. 1.
  yakında star tv'de başlayacak ve başrolü erdal beşikçioğlu'nun üstleneceği dizi.
  2 -2 ... skip60lar nickimi
 2. 2.
  breaking bad menşeili olacağı yönünde tevatürler olan dizi.
  özlemiştik erdal abiyi. ♞
  1 -6 ... 2 71828 18284
 3. 3.
  türkiye'nin ilk psikolojik gerilim dizisi olacakmış ve 60 dakikalık süresi olacakmış. Hadi bakalım darısı diğer türk dizilerinin başına. Breaking bad'e benzese de benzemese de iyi iş olacağı kesin.
  8 -2 ... creepy doll
 4. 4.
  kadro güzel, konu güzel ama bunu izleyecek olan kitle kötü (herkesi dahil etmiyorum tabi ki ama genel sonuç öyle) umarım beni şaşırtır da tutar dizi.
  3 ... gezgin asosyal
 5. 5.
  Beklediğimiz breaking bad'dir.

  inşallah güzel bir iş olur da heyecanlı heyecanlı izleriz.

  Erdal beşikçioğlu yeniden dönüyor demek hmm. Net.
  2 -3 ... wilder wein
 6. 6.
  fragmanından çok tırt olduğu belli olan dizi. bir breaking bad ya da bir behzat tadı almak isteyenler avucunu yalayacak. erdal beşikçioğlu anti kahraman olayına kendini çok kaptırmış, kendisini de öyle zannediyor galiba.
  2 -6 ... kompetan
 7. 7.
  merakla beklediğim dizi. senarist, oyuncular, yönetmen behzat ç. den bildiğimiz harika insanlar haliyle insan onlardan mükemmel bir iş bekliyor.

  breaking bad uyarlaması olarak gördüm ancak işin aslı öyle değil. erdal beşikçioğlu röportajında -breaking bad uyarlaması iddiası hakkında- "amcalar oynamış çok da güzel oynamış bir daha oynamanın ne anlamı var" diyor ve uyarlama dizi olması hakkında nokta vurulmuş oluyo.

  özgün bir iş olacak. insan, insanın doğası ve adalet kavramlarıyla ilgileniliyor yine alışılmışın dışında bir dizi. ismi de bu yüzden 46.
  -insanın kromozom sayısı-

  erdal beşikçioğlu, çift ruha sahip bir genetik profesörünü oynuyor. teaser bize her ne kadar bir intikam alınacağı izlenimi yaratsa da salt intikam üzerine işlenmeyecek sanırım. behzat ç. den sonra hiçbir türk dizisi seyretmedim o yüzden haftalarını kovalayacağımız bir diziye hasretim. beklenti yüksek.
  6 ... my body is a cage
 8. 8.
  breaking bad çakması film önce bunda bir anlaşalım işallah iyi çalarlar da izlenesi olur.

  ama breaking bad deki cinselliği yapamazlar o kadar teknik katamazlar (katsalar türkiye de kim anlar aq metamfetamin dese türkiye nin yarısı antibiyotik ağrı kesici anlar.)

  jesse pinkman ı kim oynar onun gibi ''Yoo bitch '' diyebilecek mi ?
  2 -10 ... forum donanim haber olucusu
 9. 9.
  behzat amirim olunca izlenebilecek bir dizi.
  2 ... emreuzlar
 10. 10.
  27 mart pazar star'da başlayacak dizi. güzel diziye benzeyecek gibi duruyor. (bkz: behzat ç)
  ... oykunkaram
 11. 46 yok olan Başlığındaki Önemli Entry'ler