1. 1.
  (bkz: adsl destek hattı diyalogları)
  1 ... beelzebub
 2. 2.
  sözde destek hattı. sabahın 4ünde bile arasanız sizi 10 dakika beklemeye alan ve sıranız nihayet geldiğinde sorununuz ne olursa olsun çözümleri sadece speedtest yaptırmaktan ibaret olan, bu da yetmezmis gibi arıza kaydı alındıktan sonra 24 saat icinde arayacagız deyip 2-3 gün bekleten kurum, kuruluş ya da öyle bişey.
  (bkz: nefretle doluyum)
  5 ... mico1912
 3. 3.
  yarım saat beklendiği halde, telefonu kaldıran bir allahın kulunu bulamayacağımız dandik hat.
  3 ... dejavu38
 4. 4.
  doğrusu için

  (bkz: adsl köstek hattı)
  3 ... free your mind
 5. 5.
  türk telekom adsl yardım için aranan asla yardım etmeyen hattır.ararsınız modeminizin link ışığı yanıyormu diye sorarlar.hanımefendi intetnetteyim fakat çok yavaş diye söylememe rağmen ısrarla anlıyorum fakat link ışığınız yanıyormu diye sormaya devam ederler. acaba link ışığı yanmadan nasıl bağlı olabilirim dediğimde,bilgilerinizi kontrol etmekteyim diye turkcell özentisi bir cümle kurarlar. hiç bir zaman yardım etmezler. genellikle net durup durup bağlantıdan düşer. hatlarımızın yoğunluğundan veya yapılan yenileme çalışması nedeniyle bir süre bu şekilde olacaktır diyen insanların bulunduğu insanı sinir küpü yapan yerdir.aramanıza gerek yoktur. büyük ihtimalle suçu size atıp modeminizin ayarlarını gözden geçirin diyecektir. eğer wireless kullanıcısıysanız değiştirme gibi işlemlerinizde hakikaten modemin ayarını bozup daha sinir hale gelebilirsiniz. yapılması gereken modeme hiç dokunmamak,sadece pc'yi açıp kapamaktır.ben denedim yardım hattını aramaya gerek olmadığını öğrendim.
  2 -1 ... kurbaa kermitin parmaklari
 6. 6.
  (bkz: link ışığı)*
  2 ... khutuck
 7. 7.
  ordaki adamın bana bey dediği yer saygı duyuyorum. biri bana bey dedi.
  3 ... thug life nigga
 8. 8.
  karşınıza ilk çıkan konuşmacı/operatör ya da her neyse olan bayanın felaket derecede aksanlı türkçe konuştuğu destek hattıdır. arayın göreceksiniz. sanki türkçe öğrenen bir rus konuşuyor orada.
  3 ... eagle is free
 9. 9.
  öyle çok bekletirler ki beklerken çalan mozart türk marşı beyninize işler piyano başına geçseniz çalacak kıvama gelirsiniz.
  destek vermeye çalışanların çoğunun da link ve data ışığından başka bildikleri yoktur.modeminiz prize takılı mı diye soranlar dahi mevcuttur.
  10 ... melekozgmsh
 10. 10.
  bahtiniza dusen operatorun once modeminizi 5 saniyeligine kapatmanizi isteyecegi; ardindan telefonla modemi ayiran splitter i devre disi birakmanizi soyleyecegi ve bunlarin kesinlikle bir ise yaramamasi sonucu * ariza kaydi alacagi kurum a ulasacaginiz telefon numarasi.
  1 ... nick gereksiz mi ne