bugün

işlevinin yapıştırmak olmasının dışında, ülkemizde hakaret etmek amacıyla maksimum verimle kullanılan marka.
internet explorer'da bir hata sayfası
mercedes'in bir otobüs çeşidi
zamanında, özellikle elişi kağıdı yapıştırmada kullanılan uhunun kod numarası. *
uhunun kod numarası değildir. uhu gibi* bir yapıştırıcı olup, uhunun en büyük rakibidir...yada eskiden öyleydi.
bir yapıştırıcıdır. insana yapışan, yılışık tiplere de verilen addır.
türk magazin medyası
çok pis kafa yapar...
iki adet tüpü olup, karıştırılılaraktan işlev sahibi olan, uhudan daha güçlü yapıştırıcı. tek eksiği işlemin uzun sürmesi. sonra japonlar gene yaptı abi...
lanet olası hata kodu. karşılaşılınca insanı çileden çıkartır, pcyi camdan aşşağı atmaya sebep teşkil eder.
web sitesi tasarlarken karşılaşılan ve aşina olunan lanet, pislik bir hata. bi de bunun uhusu var. o daha bi lanet.
bugün sozluğe girerken fazla kullanıcı var sistem yoğun diye uyarılar cıkıyordu karşıma.
cok bilmişliğim ile http://www.uludagsozluk.com/login yazıp girdim ahanda bu yazı cıktı yarıldım gülmekten. iki gram bilgisayar biliyon diye yaptığın icratlara bak kopya seni.

404 Sayfa Bulunamıyor

bunu söylemesi çok zor ama böyle bir sayfa yok. yıllarca böyle bir sayfanın olduğuna inandırıldın. ama böyle bir sayfa hiç olmadı. bu kadar acı bir gerçeği bir 404 hatası ile görmeni istemezdik ama böyle olması gerekiyordu. bunu bundan hayatına çizeceğin yeni rotanın başlangıç noktası olarak görebilirsin.

uludağ sözlük'e git
kuvvetli yapıştırıcı.içinde kafa bulduran madde ihtiva ettiğinden "teneffüs edilmemelidir" diye uyarı yazarlar üzerine.
ilk okuldaki sınıf numarası olan biri için uğursuz bir sayı. zira ilk okul yıllarında böyle küçük, aptal şeylerle dalga geçen boldur.*
uhu dan daha güçlü bir yapıştırıcı çeşidi. ayrıca yapışkan insanları betimlemek için kullanılır, ayrıca kurtulmaya çalıştıgım entry sayım.**
iki yüzeyin adhezyon kuvvetini attırarak yapışmayı sağlayan kimyasal. tüm yapıştırıcılar aynı prensip ile çalışırlar.
403 ile 405 arasındaki tam sayı.
karma puanım olmuş sayı.
not: güldüm sabah sabah yabışkan değilim.
resim işi dersinin vazgeçilmezi.
iş eğitimi hocam özellikle belirtirdi yapıştırıcı 404 olacak diye o zamanlar düşümüyosun tabi markayla anlaşman mı var hoca diye en iyisi o ondan öyle diyo hoca deyip alıyosun direk.
izmir alsancakta kordonda bir cafemsi veya barimsi. kalitesiz servis anlayisi ve müşteriye olan saygısızlığı da cabasidir. Gidilmemesi şiddetle tavsiye edilir.
standart http protokolunde var olmayan yada paylasim izni verilmemis sayfa hata kodu.
error uda ekledikmi sonuna benim nickim olan baslik.
kokusuna bittiğim yapıştırıcı. siyah kapağı olsun, dışındaki sarı kaplama olsun...

(bkz: bu yapıştırıcı bir harika dostum)
"404 ortadaki 0 ı at 44, 4 lerden birini de 44'ten çıkar 40 yapaar, mhp'nin 40. Yılı kutlu olsun."esprisi yapılası 3 basamaklı sayı.