bugün

kemal sunalın hakkı rahmete ulaştığı mübarek bir tarihtir.
Elinize geçen tek şey; her alanda büyümeye açık olan kulübün yükselişini sadece 5 yıl geciktirmek oldu.

Karşılığında da, kendiniz daha da dibe batmak üzere eski günlerinize döndünüz.
görsel
Malum kulübe radar tutulan gün. *
türk futbolunda kara lekedir. şikecilerin hapise teker teker girmesinin milatıdır. evet.
şikenin miladıdır. evet.
hayatımda tanıdığım en gerizekalı insanın doğum günü. kutsuz olsun.

bu mal dışında bugün doğanların doğum günü kutlu olsun.
Bugünümü hayatımın akışından en nefret ettiğim gün olarak ilan ediyorum ve ne yapacağımı hiç bu kadar bilememiş ve sıkılmış olarak bitiriyorum.
Bir 5 temmuz değildir. Neden? Çünkü 5 temmuz da ben dogmusum da ondan. Hihihihi.
3 temmuz 2009'da fetöcü ibneler tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildim.
27 aralık 2009'da beraat ederek cezaevinden çıktım.

beni tutuklayarak cezaevine gönderen ismi f.t. olan savcı şu an fetö terör örgütüne üye olmak suçundan cezaevinde.
tutuklama kararımı veren mahkeme başkanı şu an fetö terör örgütüne üye olmak suçundan cezaevinde.
beni tutuklayan badem bıyıklı yavşak polisler şu an fetö terör örgütüne üye olmak suçundan cezaevinde.
beni e tipi cezaevinden alıp, psikolojik işkence olsun diye h tipi cezaevine gönderen savcı da şu an fetö terör örgütüne üye olmak suçundan cezaevinde.

onların tamamı içeride, ben istediği her şeyi yapabilen, özgür bir adam olarak dışarıdayım.
mutluyum, huzurluyum.
işim gücüm yerinde, hayatımı yaşıyorum.

beni tam 177 gün içeride tutan bu devlete kırgınım. ama ödeştik sayılır.
ama devletten tek istediğim o yavşak savcı ile beni bir 5 dakika başbaşa bırakması.
sadece bir 5 dakika.

ilahi adalete her zaman inandım ve ilahi adalet her zaman beni buldu.

bugün 3 temmuz...
dün de söylediğim gibi, nerede ne kadar fetöcü varsa ta amına koyayım.
bu pislikler gerçekten hiç beklenmeden idam edilmeli.

bugün 3 temmuz...
onlar nerede, ben neredeyim...
görsel
12 mayıs’ın hesabı sorulmadıkça 3 temmuz bitmez. Fenerbahçe taraftarını stadta,kadıköy sokaklarında orantısız güç kullanan polisler hepsi birer birer fetö den içeri alınıyor. Mücadele her zaman devam edecektir.
fenevlilerin en sevdiği tarih...
her sene kötü bir olay yaşadığım lanet tarih. ayrıca eskiden gıcık olduğum ama şimdi kanka olduğum bir arkadaşımın doğum günü.
şike denince akla gelen gün.
türk futbolunun öldüğü gün..

şike
teşvik
para
pislik ile tanıştık..

not: ilk taşı en günahsız olaniniz atsin..
resmi şikecilerin deşifre olduğu gün! at şikesi yapan bjkliler mi yoksa alenen para dağıtan fbliler mi...

şikeyi aklamak üzere akp tarafından görevlendirilen tüpçü mü...

her yanları pislik...
sikeyim topunuzu da formanızı da mk ne boş insanlarsınız.
kabak tadı veren süreçtir.

--spoiler--

Hep 3 Temmuz anasını satayım.
Şampiyonluk maçında Alex'i oynatma ve Kadıköy'de ezeli rakibine kupa kaybet.
3 Temmuz'a sıģın.
2013'te Alex'i yolla ve sene başında tonla puan kaybet.
Şampiyonluğu kaybet haliyle ve 3 Temmuz'a sığın.
Ersun Yanal'ı 2014'te iyiyken yolla.
Şampiyon olma.
3 Temmuz'a sığın.
Dünyanın parasını harca.
Orta alana doğru düzgün adam alma ve Vitor'u takımın başına geçir. Şampiyonluk kaybet.
3 Temmuz'a sığın.
Advocaat'ı getir. Adamın istediği 10 numara ve merkezi orta saha transferlerini yapma.
3. ol ve yine 3 Temmuz'a sığın.

Lens'i kaptır, doğru düzgün golcü alma, vasat bir teknik direktör ile yola çık.
O teknik direktör Giuliano'yu kanatta ve Dirar'ı ortada oynatsın haftalarca. Maça Kocaman'dan ve Yıldırım'dan sebep çoğunuz gelmesin. Şampiyonluk kaybet ve 3 Temmuz'a sığın.
Bok gibi kadro kur ve küme düşmemeye oyna haftalarca.
Yine 3 Temmuz'a sığın.

Kabak tadı vermedi mi bu sence ?

Bu sene de mi 3 Temmuz'a sığınacaksınız ?
3-5 sene daha sürecek bu tantana anlaşılan.

--spoiler--
not: alıntıdır.
görsel
görsel

!!!!...
sivasa "yürüyebilen" milyonlarca hamsi gönderen fethullahçı terör örgütü aşığı bazı trabzonsporluların ve bazı gs lilerin bayram günüdür.

(bkz: sivasa giden 1 milyon hamsi)

gerçi kupa yerine a4 kağıda alınmış kupa fotoğraf çıktısını koyabiliyorlar müzelerine en fazla ama olsun onlar böyle de mutlu. adamlar son sezonu şampiyon bitirdiler bunu kutlayacaklarına hala başkalarının hakkını yemenin derdindeler. zaten bu yüzden 30-35 senede bir şampiyon olabiliyorlar..
3 temmuz 1988'de istanbul'daki fatih sultan mehmet köprüsü açıldır.

3 temmuz 2011'de fenerbahçe'ye şike davası başladı.
görsel
görsel