bugün

görsel

AKP listelerinden seçime giren Yeniden Refah Partisi'nin Konya milletvekili Ali Yüksel’in 3 eşi olduğu ortaya çıktı. TBMM'ye giren Yüksel'e kadın hakları savunucuları tepki gösterdi.

https://www.gercekgundem....se-de-sicak-bakmis-424906
traveler ibnesi bir tane erkek bulamıyor adam 3 karıyla grup yapıyor pardon takılıyor bende olsam benimde zoruma giderdi tabi.
hepsi birbirinden razıysa bize bok yemek düşer. ne güzel sahiplendirilmiş kadınlar işte.

bana ne amına koyayım...
evli bir erkek 4 karıyla, evli bir kadın ise 4 erkekle sikişince çağdaşlık oluyor ama bir erkek 4 kadınla nikah kıyınca yobazlık oluyor.
sikişmek ne kadar kaba bir tabirdir lan böyle, faik abasıyanık sana hiç yakıştıramadım.
1 hakkı daha var.
tüh ya adına metres deseydik gerici değil çapkın olurdu.
kişilerin anlık tercihleri ile yaptıklarını, hayatlarının kararını verip 1 erkeğin 3 karısı olmakla bir tutan adamlar varken kime ne anlatıyorsun amk.

adamdaki üsluba, yazdığı yazıya bak, kafalar 1299'da hala...
Mübarek meclis değil ali babanın çiftliği.
Tanımam etmem ama bu dayının siki sağ olsun.
Evlenen kadın evlenen kadının ailesi bir şey deniyorsa bize bok yemek düşer.
Türkiye ilk defa mı oldu bu olayda tepki mepki diyorsunuz.
Saçmalamayın boşuna.
Millet iyice kafayı yemiş.....
belasını bulmuş işte . biz daha ne yazak ki !..
Modern bir hayat yaşayıp, bu özgürlüğün etinden sütünden yararlanan , bizden gözüküp karşı tarafa oy veren yavşaklar,

Eğleniyor muyuz?
sanırım refah partisin geçmenin zamanı geldi.
bekar kadınları sahiplendirme dedikleri bu heralde. * bir kocaya üçer dörder atama usulü ile hahhaha
Etik falan bunları geçtim kanuni değildir. Devletimize şu an yakışmayan hareketler olduğunu düşünüyorum.
benim için arap ülkelerinin birbirlerinden farkları yoktur. bu dakikadan sonra her türlü şeriat düzenine alışılması gerekiyor.
1 kadının 3 erkekle yatması neyse 1 erkeğin 3 kadınla yatması aynı şeydir. Bunun adı fuhuştur.
azgın bir milletvekilidir herhalde.
alan razı veren razı. adamın helalinden hanımları.... kritiğini yapmak, eleştirisini yapmak kimseye düşmez.
allah kimseyi milletin namusunu kendine dert edecek kadar cahil ve boş boğaz yapmasın, amin.
birden fazla eşi olan erkeklere kızıp sevgililerini veya eşlerini aldatanlar var. ne kadar enteresan.
milletin nikahlı karısıyla beraberliği ancak senin gibi yavşakların ağrına gider.
lafını yeme, acilen yeme terket alanı.
şeriat geliyor yavaş yavaş....
Birde zinayı yasaklıyorlar bunlar.
islam bu ruhsatı, sosyolojik bir olgu için gereklilik karşılığında vermiştir. Keyfi bir uygulama değildir. Erkekler savaşlar da öldüğü/şehit düştüğü için, geri de eşleri dul kalıyordu. Dul kalan eşlerin geçimini kim sağlayacaktır ayrıca bu kadınların da insani ihtiyaçları vardı. Bu gibi nedenler, toplumsal bir ahlaksızlığa neden olmasın diye, erkeklere 4 kadına kadar evlenme izni verilmistir. Tabii zaman içerisinde, "gereklilik" kaydı gözardı edilerek, erkeğe bir ayrıcalıkmiş gibi algilanip, uygulanmistir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar