bugün

3 ocak 2012 hem mersin idman yurdu-ankaragücü maçı var hem de mersinin fransızları denize dökmesinin 90.yıldönümü. bu tarihte tüm mersinliler sözlükte online olsun mersin başlıklarını sol şeritten indirmesin.

edit:zirve mersinde değil arkadaşlar;zirve sözlükte 3 ocak günü herkes online olsun.

edit:millet görsel de ekleyelim hadi.

edit:moderasyonun başlıklarımın sol frame çıkmasını engellemesinden ötürü bir varlık gösteremediğim zirvedir.

edit:tematik moda sokmuşlar beni,neyse çıktım sonunda vee 23:00dan 24:00 a kadar estirdim,katılan tüm mersinlilere teşekkür ederim,ayrıca her mersin idman yurdu maçı başlığında da görmek isterim.
katılacağım ve destekleyeceğim zirvedir.
desteklenesi zirvedir.
not: bu toprakların evladıyız.
adana'dan da destek bulma ihtimali olan zirvedir.

komşuya selam olsun.
ayrıca fransız kruvazörlerinin bombaladığı köylerde ve ermenilerin saldırılarında ölen mersinli şehitlerimizi de anma günüdür.
mersine ait başlıklar durmadan sol framede dalgalansın sayemizde. desteklemiş bulundum.
bir mersinli olarak online olacağım ve destekleyeceğim zirvedir. 3 ocakta buralar mersin entrysi dolacak hacı.
ayrıca 5 ocakta da aynı mersinlileri adana için çalışıyor olarak görmek, adanalıları mutlu edecektir.
katılacağım zirvedir. yaz oraya 3 ekmek bol yağlı.
(bkz: hep destek tam destek)
Mersin idmanyurdu - ankaragücü maçı ile fransızların bir yerlere dökülmesinin birlikte kutlanmak istediği zirve.

ulu sözlük harbiden nereye gidiyor lan?
buralarda olacağım zirvedir.

ayrıca tantuni kerebiç ve cezeryeyle ilgili ne kadar başlık varsa sol framede göreceksiniz ulan.
mersin bir aşktır. aşkımıza sahip çıkacağız.
muzumu çileğimi alır gelir otururum yerime.
naçizane mersinli olarak sözlükte bulunacağım gündür.
zirvenin anlam ve önemine binaen akşam yemeğinde tantuni-turşu yemiş ve elindeki kürdan ile diş arasını bizzikleyen biri olup, her on dakikada bir narenciyegillerden bir adet tüketeceğime iddiaya girerim.
mersinli olarak katılacağız.
zirve başladığı andan itibaren sol frame kerebiç, cezerye, tantuni, kız kalesi, mert nobre gibi başlıklarla dolacaktır. Katılacağım zirvedir.
biri kerebiç mi dedi? ulen akşam akşam şu soğukta dışarı çıkacağım sayenizde. yoksa çüküm düşecek acayip canım çekti ha!

ayrıyetten bir çift lavaş tantuni, üstüne de kerebiç yiyerek katılacağım online zirvedir kendileri.
(bkz: karalama) mersinliyik denize de dökerik.
mersin candır sloganıyla katılacağım zirve.
el vereceğim zirvedir.
komando olduğumdan mütevvellit katılamayacağım zirve.
damarlarımdaki kan otuz üç çığlıkları atarak dolaşacak o gün.
zirvede entry gireceğim bazı başlıkları paylaşayım. hem fikir olsun da dedim. liste şöyledir efendim.

(bkz: mersin idmanyurdu)

(bkz: cezerye)

(bkz: tantuni)

(bkz: mersin forum alışveriş merkezi)

(bkz: yaprak tantuni)

(bkz: mersin idman yurdunun süper lige yükselmesi)

(bkz: mersin otogarı)

(bkz: kerebiç)

(bkz: yeni pazar)

(bkz: ciğerci bahattin)

(bkz: ciğerci apo)

(bkz: kız kalesi)

(bkz: anamur)

(bkz: tarsus)

(bkz: nurullah sağlam)

(bkz: macit özcan)

(bkz: nduka ozokwo)

(bkz: mert nobre)

(bkz: 2013 akdeniz oyunları)

(bkz: mersin vif)

(bkz: yeni baslayanlar icin mersin)

(bkz: burası mersin buraya 30 yıldır kar yağmadı)

(bkz: herkes gider mersin e biz gideriz tersine)

(bkz: mersin alanya yolundaki virajlar)

(bkz: mersin de hava sicakliginin 50 dereceye ulasmasi)

(bkz: mersin denince akla gelen ilk şeyler)
bu kadar mersinli yazarın bu zirvede nerede diye sorulması gerekir.