bugün

sözlükte ne kadar troll varsa bu başlıkta toplanmışlar anasını satayım. bir ara troll listesi yapılıyordu, gerek yok hepsi burda.

rakip real madrid, akhisar değil. doğal olarak favori onlar. yenmeleri de normal. ama biz top oynamaya çalışacağız, yenmeye çalışacağız. güzel olan taraf bu. kocaman beyinler gibi 4 defans 5 defansif orta saha da çıkabilirdi terim. ama o barnebau'da çift forvet + sneijder çıkıp atak yapmaya çalışacak, o yüzden imparator, o yüzden maurinho terim için "o çok büyük bir teknik direktör" diyor.

sonuç ne olursa olsun zaten hepsiyle gurur duyuyoruz, ama ben bu akşam iyi bir sonuç bekliyorum. son zamanlarda oyun olarak çok iyi bir noktaya gelmiş olmamız, deplasmanlarda daha iyi oynamamız ve terim bana bu güvenceyi veriyor. dikkat etmemiz gereken iki nokta var. tempoyu arttırmalarına izin vermemeliyiz, bir de di maria karşısında rieraya yardım getirmeliyiz. içimden geçen sonuç 1-1.

allah yardımcımız olsun. başarı dileyen bütün diğer takım taraftarlarına kalpten teşekkürler. darısı diğer türk takımlarının başına.
futbol anlamında güzel geçecek maç. bu arada 257 nomerolu entarimi kodladım.
bu da 429 numaradır. arada silinenleri merak ediyorum da sonra!
Oğlanlarla erkekleri ayiran mac.
Maçta bütün fenerlilerin ve diğer renklilerin Galatasaraylı olacağı, Beşiktaş'lıların ise bir Beşiktaş'lı olarak Galatasaray'ı destekleyeceği maçtır.
açık konuşuyorum beyler real madrid döşer geçer. galatasaray'a yeter çeyrek final.

kralın takımı zaferin takımı.
Allah izin verirse Galatasaray' ımın bana en güzel doğum günün hediyemi vereceği gündür. 2001 yılında yine aynı hediye bu yıl yine her yılda olsa bıkmam.
Sabırsızlıkla beklenilen maçtır.
Çok heyecanlı olacak, Galatasaray yenerse real'in o güzel resmine ve twittene çok yazık olacak,
ne kadar büyük takım olursa olsun bu böyle..
2000 yılında da 3-2 yendiğimiz maçta 3 nisan'da karşılaştığımız ve bugünde 3 nisanda oynayacağımız maçın bir tekerrürden ibaret olan ve erken final niteliği taşıyan bir maçtır.
galatasaray taraftarının ne kadar inançlı bir taraftar grubu olduğunu göstermiş maçtır. adamlar ciddi ciddi tur atlayacaklarını falan düşünüyorlar.
bastırın çocuklar maçı. mantığım diyor ki..... lan yemişim mantığını. günlerdir mantıklı düşünmek yüzünden o heyecanı yaşayamadım. kırk yılın başı real'le şampiyonlar ligi çeyrek finalinde karşılaşmışız. kazanalım kazanmayalım ne fark eder. takımımızı bernabeu'da aslanlar gibi oynarken görmek, sonucunda isterse fark olsun ama real taraftarını azıcık da olsa yusuf yusuflatmak her şeye bedel. artık daha umutluyum bu maçtan. eğer real'in karşısına aynı güçte bir ekip gelse muhtemelen daha motive olurlardı. her ne kadar küçümsemiyoruz deseler bile futbolcular da insan. mutlaka bi rehavet yaşayacaklardır. kendi evimize avantajlı skorla dönelim tabii ama bernabeu'yu da şoka sokmadan da gelmeyelim oradan be. alalım şu galibiyeti. haydi saldırın ve alın bu maçı aslanlar.
daha önceden de yapmıştık yine yaparız.
1-4 bitecektir. tutarsa kahinligimi ilan ediyorum.
2012-13 ş.l. çeyrek final maçıdır.
galatasaray kesinlikle 4-5-1 oynamalı ve drogba yı 2. yarıda kullanmalıdır.

-------------muslera-----------------

eboue-----semih-------dany------riera

--------melo---------selçuk----------

hamit--------sneijder---------amrabat

--------------burak------------------ dizilişi ideal olur.
Real madrid'i hakli olarak agir favori gören ve fark atmasi ihtimalini belirten yazarlari trollükle suçlayan hazimsizlari ortaya çikarmis maçtir.

Kimse futbol milliyetçiligi yapmak zorunda degil. Bu maç 2 gün sonra unutuldugunda simdi destek bekleyen ve desteklemeyenleri hainlikle suçlayan galatasaraylilar aynen çirkefliklerini sürdürecek, "fenev sike aziz kocaman blahblahblah" diye kafa sikmeye ara vermeden devam edecekler.

Böyle iki yüzlü ve yavsak olacagima adam gibi madrid'i desteklerim.
--spoiler--
yenilmek kolay. yenmek olay olur.
--spoiler--

not: fatih terim
1 den 2 ye 100 milyon yatırılabilir.

olmaz, ama olursa, galatasaraylı bir şahıs için çifte sevinç olur deneyin derim.

55 oran inanılmaz iyi bir oran.
görsel
fanatik fenerbahçeliler, beşiktaşlılar, benim diyen galatasaray düşmanları dahi bu takıma gönülden destek verirken, real madrid i savunma tihniyetsizliğine girenleri anlamak mümkün değil. senin ülkenin prestiji söz konusu dürrük.

(bkz: içimizdeki irlandalılar)
not: kesinlikle galatasaraylı değilim.
içimde bir heyecan, sığmıyor.. yüreğim de bir sevgi sığmıyor.. geliyor çarpıyor yüzüme sertçe bugün büyük gün diyerek.. inanıyorum, inanmak istiyorum.. kafamda oynuyorum olmuyor.. sonra aklıma manu maçında yaptıklarımız geliyor ümitleniyorum..

bunları düşündüren ve yaşatan bir maç. Yürüyedurun aslanlar. dualarımız hep sizinle. elinizi yüreğinize koyun. Biz hep ordayız.
formalar ütülendi , tertemiz bir şekilde aynı tarihimiz gibi odamızın ve kalbimizin baş ucunda geceyi bekliyor , yeni zaferleri bekliyor inanmayan ipnelere rağmen galatasaray'ımızı kendi tuttukları takımlarla karıştırıyorlar o yüzden umutsuz oluyorlar , bilmiyorlar ki sarı ve kırmızının olduğu yerde her zaman umudun olduğunu !

dip not : yenilsek dahi her şeye rağmen teşekkür ederiz biz bu takıma her şeye rağmen alkışlar her şeye rağmen armayı öper başımıza koyarız.
Madrid sokaklarında atarız dokuz çocuğu koruz sloganlarının atıldığı maç.
galatasarayımızın erken gol bulmamasını umduğum maç. çünkü biz bir tane atarsak onlar gelip 4 tane atar. bu iş böyle. ilk yarı bir tane yiyelim. olmadı ikinci yarı bir tane daha yiyelim, sonra ardından bir tane atalım. zaten 2-1 kafidir.
rüyamda galatasarayımızın 2-1 yenildiğini gördüğüm maç.
(bkz: rüyaların tersine çıkması).
burak ve c.ronaldonanın gol sevinçlerinin nasıl olacağını merak ettiren maçtır.
çeyrek final ilk maçı, bir çok kişiyi ekran başına kitleyecek maçtır.
güzel bir maç olmasın. sıkıcı olsun. ekran başında fıtık olalım. ama gol yemeyelim hacı abi. yersek atalım yenilsek bile gol atalım. olmadı mı, koy götüne arenada bi ihtimal. ama salmayın maçı aslanlar. kazanın demiyorum ama maçı bırakmayın.