bugün

portekiz'in uzatmalarda yada penaltılarda kazanıp finale çıkacağı maç olacaktır. o kadar istiyorum ki şu ispanya'nın elenmesini, hem ispanya hem barcelona belki daha çok kaleyi düşünmeye başlarlar artık. içimden geçen skor 1-1 yada 2-2 ama dün gece rüyamda c.ronaldo'nun 10 küsürüncü dakikada frikikten maçı 1-0'a getirdiğini sonra ispanya'nın 2-1 yaptığını son dakikalarda almeida'nın kafayla 2-2 yaptığını gördüm. umarım doğru çıkar çünkü ilk gol atar bahsini yapacam ronaldo'ya. şuan bu adamın hırsıyla takımını finale taşıyacağına gönülden inanıyorum. eğer bizim davar almeida'da biraz gününde olursa cidden eleyebilirler. almanya-portekiz finalinin almanya-ispanya finalinden daha zevkli olacağı kesin.
ispanyanın alacağı karşılaşmadır.
ispanya'nın favori olduğu, futbolseverlerin portekizi tuttuğu maçtır.

yani bir nevi yeşilçam klasiği.
4-6-0 gibi saçma salak bir sistemle oynayan ispanya'nın elenmesinin hayırlı olacağı maç. bunlara bir şekilde bir takımın fena ayar vermesi gerekmektedir. şampiyon falan olurlarsa olabilecekleri bir düşünün. dünya futbolunda ve türk futbolunda bir çok takım bu akıma kapılıp, sıkıcı ve rezil maçlar izlememize sebep olacak. her takımın pas yüzdesi ispanya kadar iyi olmasa da, insanlar bunu denemekten çekinmeyecektir. yukarıda bahsettiğim ayarı apaçi ve arkadaşları verir mi derseniz, neden olmasın diyorum...
ronaldo'nun boyunun ölçüsünü alacağı maçtır.
inşallah gollü, bol pozisyonlu, heyecanlı, iki takımın adına ve yarı finale yakışacak bir mac olur. Umarım sonunda kazanan Cüneyt cakir olur...
quaresma veya almeida'nın patlama yapacağı maç. içime doğdu be.
ronaldo ve cüneyt çakır'ı yan yana görebileceğiz. bakalım ne tepki vereceğim o an?
maç skoru 0-0 oynatıp 30 tl bastığım maç.
euro 2012'nin ilk finalistinin belirleneceği maç.

futbol katili ispanya'nın kaybetmesini dilediğim, istediğim ve beklediğim yarı final maçı..

força portugal! #somosportugal
ispanya'nın kazanacağı karşılaşmadır.

portekiz'in gol umutları ronaldo ve nani bu maçta istedikleri boş alanı bulamayacaklar ve karşılarındaki takım kademedeki hataları affetmeyecek bir takım. ayrıca portekiz'in kalecisi de hiç güven vermiyor. o yüzden ispanya kazanır.
del bosque'nin forvet hattında negredo'ya görev vereceği karşılaşmadır.

hayır yani ne yapmaya çalışıyosun be adam? onu geçtim llori'yi oynatmayacaktın niye aldın kadroya? ronaldo bi sksin seni de göreyim ben.
cristiano ronaldo için leo messi'yi geçme fırsatıdır. ispanya'yı elerlerse gözümde dünyanın en iyisi odur.
ispanya ronaldoyu tutarsa iş biter. açık ve net.
Bosque'nin La Liga'nın en formda ispanyol forveti olan Adrian Lopez'i çok arayacağı
maçtır.
dünyanın en yakışıklı erkeklerinin bulunduğu 2 ülke çarpışacak izlemeye değer mi bilemem 90 dk.
Portekiz daha iyi başladı. ilk 25 dakika gol yok. Cüneyt çakır da iyi başladı. Nani nin kendini attığını iyi gördü.
Cristiano ronaldo sol ayağıyla ceza sahası dışından vurdu. Top Yan ağlara sürterek az farkla auta gitti. Dakika 33.
Portekiz, ispanya karşısında oynanabilecek en iyi oyunu oynuyor şu an.
spikerin cüneyt çakırın finale çıkmasını istediği maç.

not:elbette bizde isteriz ama hakem hata yapacak diye maçı izleyemiyoruz.
ronaldo'nun çakır'a one two three forooo * dediği maç olmakta.

edit: arbeloa da ne hücüm yapıyor ne savunma. bosque babasının hayrına mı oynatıyor anlamadım gitti.
tahmin edildiği üzere zevksiz geçen maç. sırf cüneyt çakır için izliyoruz. ömer üründül ve spiker böyle devam ederse cüneyt çakır dan soğuyacağız o ayrı.
bütün dünya duysun i love you justin bieber diye bağıran kız gibi kendimi yırtmak istediğim maç. neymiş "pas pas pas" çok sıkıcıymış. elensinmiş. bi siktir git çay koy, demlenene kadar da bekle başında.

alex olmasa fenerbahçe bir hiçtir. fatih terim gelmese galatasaray küme düşerdi. burak yılmaz olmasa trabzonspor' un haline köpekler gülerdi. bu ne lan? her şeye bahane bulmak zorunda mısınız? hoşuna gitmiyorsa neden kendine işkence ediyorsun? izlemedin diye seni yağlı kazığın üstüne mi oturtacaklar?

bir taraf pas yapmaya çalışıyor diğer tarafta ona çok güzel karşılık veriyor ve takır takır devam ediyor maç. sıkıldıysa git akasya durağını izle.
''hakemlerin taraftarı yoktur'' diyenlerin yanıldığını gösteren karşılaşma. birazdan spiker ''cüneyt çakır ve golllll'' diye bağırmasından korkuyorum.

--spoiler--
del bosque buna nasıl itiraz eder?
ve portekiz yedek kulübesi yine ayakta.
maçın ilk 25 dakikası geride kaldı cüneyt çakır nasıldı?
--spoiler--
ilk yarısı gölsüz eşitlikle sonuçlanmış, yarı final ilk maçıdır.
güncel Önemli Başlıklar