Bu ne amk ? Mars'ta bile penaltı olan pozisyon lan bu. Püh Allah kahretsin seni hakem gibi.

https://twitter.com/sco19...tatus/1738965447301533933
Tamam bu pozisyonu hakem görmedi diyelim peki var ne işe yarıyor. Ben size diyorum var çıktı çıkalı fenerbahçeye çalışıyor.
icardi' ye bir darbe var gibiydi elle. penaltı olabilir ancak net göremedim.
muhtemel bir penaltıdır. verilebilirdi.
Boşuna demedik vardaki adam fenerli diye. Yediler tertemiz penaltıyı.
Bize yakışmaz gerekirse hakemi de yeneceğiz.

Fenerli hareketleri yapmayın.
fenerbahçelilerin ortada gözükmediği bir başlık belki birazdan dezenformasyon yapmak için gelir güneşi balçıkla sıvamaya çalışır.
Ahmet Nur Çebi gibi ezik bir yavşak yok tabi başlarında...
adalet savaşçısı fenerlileri bu başlıkta göremezsiniz. hani büyükekşi size karşıydı? şöyle söylim bu penaltı değilse futbol denilen sporda başka hiçbir pozsiyon penaltı olamaz. öyle tartışmasız penaltı. gs isterse maçı 6-0 kazansın. buna ses çıkarmazsa yönetim yok hükmündedir.
Şu pozisyona penaltı demeyen adam futbolu bilmez. Boks maçı izledigini sanıyordur.
iakrdi malı kendini attı bunlarda penaltı diyor. siz böyle penaltı almaya alışmışsınız ama fenerbahçenin mekanında sökmez 6sliler.
https://x.com/messibruyne...;t=o1kDp73LU0TuukjZkDd2Ag

Şu harekete penaltı değil diyen adamı bırak s.klemeyi ve cevap vermeyi, futbol izlemekten bile men edilmeli. Yukarıda yazmışlar eğer bu hareket penaltı değilse futboldaki hiçbir hareket penaltı olamaz.
Zamanında aldığınız beleş penaltılara sayın be abicim. Karşınızdaki adamlar da en az sizin kadar şerbetli. Beşiktaşla oynuyor olsaydınız alırdınız penaltınızı ama o da sizin gibi sarılı olduğu için öyle oluyor.
iki takıma yakışır bi derbi oldu iki takımda yarak gibi top oynadı abv sizin.
Alın amk daha net görüntü. Yüzde yüz penaltı.

https://twitter.com/poldi...tatus/1738966320593473662
Buna penaltı değil diyen gerizekalıları siklemeyin.
rezalettir.

var hakeminin daha önce sosyal medyada beğendiği paylaşım ortaya çıkınca şaşırtmamıştır.

bu ülkede nasılsa yapanın yanına kar kalıyor çoğu şey. kendisi de bundan cesaret aldı muhtemelen.
Gelişen pozisyonda icardi’ nin göz altının morarmasına sebep olmuş bir darbeye maruz kaldığı penaltı. Söyleyecek bir şey bulamıyorum. Samet’ in kolla çıkardığı top da akla gelince insan üzülüyor.
Konuşmaya gerek yok

Kenara yazıldı o pozisyon

Diyeti ödenecektir.
Fenerbahçeli topcularin başına gelse direk penaltı olacak pozisyon.
"25 aralık 2023 gs lilerin ağlama şenlikleri"ne vesile olmuş pozisyondur. hiç şaşırtmıyorlar her maçtan önce ağlamaya başlayıp maç bittikten sonra da devam ediyorlar. taa ki bir sonraki lig maçında o ağlamaların semeresini alıp lehlerine penaltı veya rakibe kırmızı kart çıkıp da haksızca puanlar alana kadar ağlıyorlar. kendilerini adalet savaşçısı olarak tanımlayan bu arkadaşlar misal kayseri maçında uzatmanın son dakikasında takımın en önemli futbolcusu frede göze sokar gibi kırmızı kart gösterilip dün akşam sahada olmamasının sağlanmasına hiç yorum yapmıyorlar. he pardon fred noel kutlamak için bilerek görmüştü kartı dimi...

cuma günü orta sahadan falan penaltı alırsınız len gene silin gözyaşlarınızı. hem maç arabistanda daha bir rahat ayarlarsınız hakemleri..
var var, hakem var, kameralar var, yayın hakkını aldığı için büyük para kazanan yayıncı kuruluş var...

Ama görüntü yok!!

Görüntü olmadığı gibi penaltı da yok !!

Bunu adam gibi çekmiyceksin de, neyi çekceksin lan yayıncı kuruluş?

Lige etki edecek sonucları değiştirecek bi pozisyon...özellikle görüntü yok sanki, aaaa onu çekmemişiz, affedersiniz, diyo, herif. Eğer lig kafa kafaya biter de burun farkıyla şampiyon fener olursa, valla fenerliler kusura bakmasın, ben de herkes gibi "çalıntı olm sizin bu sampiyonlugunuz!!" derim.

O sahne penaltıysa, etki eder çünkü sonuca...

Ya görüntü var, gizlediler, ya da kapasiteleri yetersiz çekemediler, çekemiyosan, bırak başkası çeksin, di mi, mafem böyle çekicen, var niye var?...

Neymiş, fener büyük camiaymış, kaç yıldır şampiyon olamıyomuş, taraftarını sevindirceklermiş...

Bu yıl bu şekilde şampiyon olucaksa fener, omuz atmalarla şampiyon olmuş olur. Çalıntı, şaibeli şampiyonluk mu istiyo bu fenerliler, bence onlar da istemezler onu.

Biz buna karar veremiyoruz, çünkü görüntü yok. Görüntü niye yok, bi de görüntünün olmaması kime yarıyo? Fener'e yarıyo!! O noktadan sonra, her türlü şey tartışmaya açık hale gelir...

Eğer böyle şampiyon olunacaksa, ligi niye oynuyoruz, her yıl sezon başında yazıtura atalım, en son şampiyon olanlar katılamasın, diğer takımların taraftarı üzülmesin,her yıl onlardan birini şampiyon yapalım...yapilan milyarlık stadyumlarda da çocuklar saklambaç oynasın ..

Görüntü yok, penaltı yok, para babası yayıncı kuruluş var...

Hadi lan ordan !!
an itibariyla cimbombomlular :
görsel
Penaltı olmadığını iddia edenlerin olduğu bal gibi de penaltı.

görsel
internette her yerde karşıma bu konu çıkınca bugün özeti izledim. Bu pozisyon penaltı arkadaşlar. Aklı başında Fenerbahçe taraftarı bile penaltı der.
Şam şeytanı, şark kurnazı abbera bak, camiasını nasıl da örnek alıyor. Ama dzeko baba hem saha içinde siktiri çekti bu kekoya, hem de saha dışında.

Kale direğine çarptığı için veya djiku ile kafa topunda çarpıştıkları için olan morluğu, ilk yarıdaki djiku'nun kendisine dokunmayan eline bağlıyorlar ahahahaha. Ahlaksızsınız.