bugün

büyük harflerle başaracağız. gün bugündür.
izmir tarihinin en kalabalık mitingi olacak miting. Yarın 18:45 gibi oradayım, endüstri 4.0 seven kızlar eqlesin.
Miting değil, efsane olacaktır.
Bayram gibi, festival gibi, aydınlık ve güzel insanların sinerjisiyle tarihe geçecek mitingdir.
Umut! Sen ne güzel şeysin!

Şimdi izmir' de olmak vardı!
kosa kosa katilacagim mitingtir.
saka saka, samsun'dan izmir'e toplumsal olaylar ele alininca sadece samsunspor maci icin giderim.
dugun, nisan, miting vs fark yapmaz. ama miting samsun'da olsaydi elbette kacirmazdim.
chpnin değil tüm türkiyenin cumhurbaşkanı adayı inşallah çok yüksek oy alacak ve çok kalabalık olcak miting.
hdp paçavrasını alan gelecekmiş.
görsel
onuncu yıl izmir marşı ile kafa şişirecek boş teneke mitingtir. evet...
bizzat gidip yerimi alacağım 3 arkadaşımı da kolundan sürükleyip götüreceğim mitingdir.

o götü kaldır gel.
muharrem ince mitingleri neden hep akşam yapıyor bilen var mı ? Katılımdan korkuyor sanırım...
izmirli olmaktan ve izmirde yaşamaktan gurur duyorum bugün mitingde de görücez zaten.
izmir marşı hııaaa nidalarıyla mide bulandıracak mitingtir. net...
Offff orda olmak vardı diye boş yapan romantik laik kemalistlere seslenmek istiyorum. Miting ulan bu miting! Sanki dünyaca ünlü Rock grubunun açık hava konseri aq. ince hergün dinlediğiniz vaatleri sıralıycak, izmir marşı dinleyip gideceksiniz ondan sonra.
adana'dan " allah'ınıza gurban sizin " denilecek mitingdir.
Hangi kanalda gösterildiğini bilenler yazsın piliis..
Daha mitinge yarım saat var ve şöyle bir görüntü var meydanda diyen arkadaşımıza yanıt olarak. paylaştığı içeriğin yorumlarını da okumasını da tavsiye ediyorum.

görsel

görsel

Maalesef tek kare olarak ekleyemiyorum. Burası da instagram gibi fotoğrafı kırpmak zorunda bırakıyor insanı.

Muharrem incenin CHP nin kalesi izmir’de hatrı sayılır kalabalığa sesleneceği aşikardır. Fakat bu tarz yanlış görsellerle hoş olmuyor.
görsel
iktidara yürüyüş mitingidir.

yandaşlar çatlayın, izmir alanda...
Efsane bir kalabalık, inceyi bekliyor!
kıskananlar çatlasın.

görsel
Aktrolleri kudurtan miting izmir de yaşadığım için çok şanslıyım.
güzelim izmir şaşırtmadı beni heyt be. yenikapı mitingi ile övünen ak çomarlar görsünler izmir'i. yarın ankara cumartesi de istanbul'u da izlesinler görsünler bakalım.

izmir beni şaşırtmayarak rekor kırdı, sokaklar dolup taşıyor inanılmaz bir görüntü.
yunanı denize mi döküyorsunuz yahu bu nedir be abi. müthiş bir kalabalık.
iki buçuk milyondan fazla katılımın olduğu söyleniyor. helal olsun izmir.
Tüyleri diken diken eden bir görüntü ile başlayan miting.
Her yer kırmızı.
Her yer bağımsızlık kokuyor.
O nasıl bir kalabalık be. Vay anasını. Evet.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar