sampaoli üzdü. maradona-messi tartışması hagi-alex tartışması kadar değersiz artık gözümde. şu an buenos aires'de, rosario'da, cordoba'da, san juan'da arjantin'in her yerinde 10 yaşındaki çocuk bile biliyor, maradona messi'den çok daha büyük.

futbol sahada olup bitenle sınırlı olmadı hiçbir zaman, bunun için bu kadar güzel. ronaldinho da çok yetenekliydi ama bıraktığı etki bu seviyelerde tartışılmadı bile. messi'nin de çok yetenekli olması onu hiçbir zaman tarihin en iyisi yapmayacak artık gerçek bu. fırsatı vardı değerlendiremedi.
luca modriç diyorum başka bir şey demiyorum.
luca modriç diyorum başka bir şey demiyorum.
Ilık götlü messici tayfanın sus pus olduğu maç. Helal olsun ex yugo gardaşlarıma.
hırvatistanın arjantini kepaze ettiği maçtır. ayrıca bu maçtan sonra modricin değeri en az 20 milyon euro artarken, aynı şekilde messinin değeri de minimum 15-20 milyon euro düşmüştür.
şunu da ifade etmekte fayda var; messi mi ronaldo mu sorusuna da açık açık cevap olmuştur bu turnuva. umarım en iyinin kim olduğu daha iyi anlaşılmıştır.
(bkz: hırvatistan 3 arjantin 0/#39694120)

bitiminde maradona da dahil pek çok arjantin seyircisinin gözyaşlarına boğulduğu maç.
maçın adamı Willy Caballero.

görsel
iki maçta çıkan kadro yerine böyle başlansaydı daha iyi. görsel
ulan st pauli midir nedir o nasıl teknik adam öyle. berberi teknik direktör yapmışlar o ne tip öyle aq.
2 saat yüzümüz güldü ardından şu yaşadığımıza bak. Ayıp ulan ayıp, sen Arjantin’sin.
(bkz: don t cry for the cup argentina)

3-0 oldu geçmiş olsun. messi denen tipe çok iyi oldu. barcelonada kadro kurmalar milli takımda kadro kurmalar. mahalledeki top sahibi ergen irileri gibi o oynarsa ben oynamam demeler. ama maradonanın caniggianın arjantinine yazık oluyor..
Rakitic reis de attı golü. Ahahahahahah Arjantin'e iyi oldu. Messi dünyanın en iyi oyuncusu aynen.
lan ne maç bee, arjantin en son 2010 da almanyadan çeyrek finalde (4-0) böyle bir tokat yemişti.
Otamendi City’de oynuyor ve değeri 50 milyon € ise, Vida’nın değeri 150 milyon € aq.
Otamendi piç kurusunun Rakitic gibi karakterli bir adama yaptığı tam bir şerefsizlik örneği. Kırmızılık hareketti o sende şerefsizsin lan hakem. Rakitic yerinde olsam bende delirirdim. Yalnız ne frikik vurdu ya atıyordu reis.
Sırf ivan bebek seviniyor diye sevinemediğim maç. Hırvatlara buradan soruyorum; ya o, ya ben!!
Arjantini Yılmaz Vural çalıştırsa daha etkili olurdu.
o bu değil de arjantin'in 19 numarası ne öyle ya, nasıl bir tanrısın sen olum?

tam bir latin güzeli. müthiş bir parça!
Messi'nin gözü yıldız görsün: luca modric!

Bücüre 2. Golü de yasladılar.
arjantin milli takımı bir soytarı ve arkadaşları tarafından hiç ediliyor.

hocayı messi belirler, takımın 24 kişilik kadrosunu messi efendi belirler.

arjantin takım değil, yazık nerede eski arjantin; nerede messi ve dalkavukları!
Bu dolmuş ayakcisi kılıklı amk teknik direktörü arjantin'in basındayken bir sikim olmaz zaten.
Di maria'yi dybala'yi düğününde oynat artık pic kurusu.

Sıktır git amk çatlicam şimdi sinirden. Benim icin bitti dunya kupası.
Hoppalaaa go home argi.. *
Ulan Modric'e geldi top "vur lan sen atarsın, bu kesin atar" diye bağırdım ve attı. Ahahahahahah helal Modric reis adamsın lan!
ya arjantin takımının toplam zeka kontenjanının %80 inini messi tek başına sırtlıyor resmen, geri kalanlarda iq sü 3 haneli adam yok.
O kel kafana yarramı şap şap vurayım caballero. Ulan sen premier lig görmüş adamsın yaptığın hataya bak ya. Hadi arjantin at bi gol de tutsun şu kupon.

görsel