bugün

Fenerin yine kendi evinde fark yediği bir derbi olmakta an itibari ile. Ulan yazık bunlara ya vallahi.
Bir sezon daha gitti emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.
Zımba Şenol fena zımbaladı ama yıllarca konuşulur bu.

Dede gider haftaya bu ne rezillik.
yetişin dostlar feneri sikiyorlarrrr. çakkıdı çakkıdı holatıyorlar.

ne yedin be fener.
Beşiktaş'ın büyük sürpriz yaptığı bir maç oldu. Maç öncesi ya fenerbahçe favori gösteriliyordu ya da beraberlik tahminleri yürütülüyordu.
görsel
Beşiktaş çok pis rencide etti feneri vay mk.
Biz 5 atıp 3 saymıştık kadıköy de fenere, bjk de 1 avans verip 4 attı.
gooooooooool şanlı fener döşedi 2-4 oldu.

koyduk mu golü kartallar eheheh.
Fenerlilerin ortadan kaybolduğu maçtır.
bence nisan ayında kadıköy deplasmanına gitmeyelim. kesin 4 golümüz var zaten. Bu sefer kaleye forvet koymadık ama idare edin...
Rezalet ötesi penaltıyı savunan ibneler oldukça bu fener bu mağlubiyetlere mahkum olacaktır.
Beşiktaş haksız yere geri düşüp, üzerine de eksik kalıp muhteşem bir galibiyet aldı tebrik ederiz. Şimdi fenerliler yorgan altına kafasını sokup ağlayabilirler. Ahahahahahaahajahaha
redmond' dan önce/ redmond' dan sonra ve ikinci penaltı vuruşundan önce/ ikinci penaltı vuruşundan sonra şeklinde iki kırılma noktası bulunan maç. abobakar biraz daha hızlı ve basit düşünseydi, kaçırdığı iki pozisyon da gol olabilir ve kadıköy' de beşiktaş' tan 6 gol izleyebilirdik.
bize Beşiktaş derler...
bu jesus denilen moruk ibneden bir bok olmayacağını ilk hafta 3-3 lük ümraniye maçında söyledim. yani testi kırıldıktan sonra değil, en baştan söyledim. ismail kartal ın sıçtığı bok kadar olmaz !..

cahil ali şu cenabet moruğu da al git !.. ne senin ne de getirdiklerinin bu kulüpte yeri yok !..
görsel
Bjk'ye helal olsun. Hak ettiler. Taraftara da bravo. Ornek bir davranis gosterdiler.
Ali Koç düşerse, Kudüs düşer.
Beşiktaşımı kutluyorum.Fenerbahçe’ye geçmiş olsun.Futbol mucizesi olmazsa cim bom şamp……. artık.
Kara kartal kazandı.
tek yetenekli futbolcusu arda olan ve onu da çoğunlukla gardropta saklayan takımın 2. olabilmesi bile mucizedir. gerçeği kabul etmek lazım oyuncu kalitesi rakiplerinin gerisinde olan bir takım fazla hayal kurmamalı.

arda kardeşime de naçizane bir uyarı ; bütün gözler üzerinde herkesin sevgisini kazanmışsın bu maçta olduğu gibi kendini yere atıp lehine esen bu rüzgarı tersine çevirme. baktın seni oynatmıyorlar mı git başka bir takıma kurtar kendini !..

not : bu satırları yazan fenerbahçelidir !..
Hahahahahahahahahahahahahahaha.
Bu kadroyla fener iyi bile oynadı redmond çok ekstraydı lakin şunu bir konuşmak gerek fenerbahçe' de rakiplerin çekineceği tek bir oyuncu yok valencia bile dahil buna.
10 kişi ile 4 attık. bunu 3 kadıköy deplasmanında da tekrarladık. gönül isterdi ki tekrar plaka yazalım fakat olmadı.

ayrıca fenerbahçe taraftarına da bir dipnot geçmek istiyorum. orası beşiktaş !
Fenerbahçe ilk yarıda 9 şut çekmiş. 3'nü Arda Güler kendisi çekmiş, 4'nün şut pasını vermiş, penaltıyı da kendisi almış.
Başka söze gerek yok..