bugün

çok kritik bir derbi.

bu maçı kazandığımız takdirde rüzgarı tamamen arkamıza almış olacağız. o hafta gs hem adana demir gibi ligin güçlü ekibiyle karşılaşacak, hem de sonraki hafta bay geçecekler. gs'nin olası mağlubiyetiyle, derbiyi kazandığımız takdirde, bay geçtikleri hafta liderlik maçına çıkacağız. adana ile berabere kaldıkları takdirde puan farkı 1'e inecek. bu derbi çok önemli. mutlaka kazanmamız lazım.
zor bir karşılaşma olacak ama fenerbahçe'nin kazanacağını düşünüyorum. tek olumsuz durum cezalı olduğu için jesus'un kenarda olamayacak olması.
Beşiktaş'ın daha iyi oynayacağı ama valencia'ın 3 penaltı ile lalebahçe'yi galibiyete taşıyacağını düşündüğüm maç.
konya borusu yiyenlerin, önceki 3 maçını penaltı ile kazandıklarını unutup, pişkin pişkin fb penaltı ile kazanır dedikleri maç. hayır bunların bi sezonu vardı burak yılmaz, selçuk inan vs olduğu yıllarda, adamlar her hafta penaltı ile kazanırlarken "ceza sahasına daha çok girdiğimiz için, çok pozisyon ürettiğimiz ve atak oynadığımız için rakipler hata yapıp penaltı kazanıyoruz bu gayet doğal" diyorlardı. o zaman bizimki de çok doğal amin feryatları sizi. dün osayi'ye ve valencia'ya yapılan penaltılara penaltı değil diyebilir misiniz? boş yapmanın anlamı yok. götünüz tutuştu bakıyorum.
çarşı ve fb taraftar grubunun efsanevi sloganlarını merak ettiğim bir maçtır. kazanandan ziyade taraftar gruplarının tepkilerini merak ettiğim için izliyor olacağım.
ciddi bir hakem hatası ve şanssızlık olmazsa formda beşiktaş' ın kaybetmeyeceği maç. fenerbahçe en iyi ihtimalle 1 puan alır. yeter ki tuhaf bir penaltı, beklenmedik bir sürpriz olmasın.
Valencia, king ve osterwolde'nin sakatlik sebebiyle forma giyemeyeceği iddia ediliyor.

Hoş giyse de vasat iki takımın maci. Berabere biter muhtemelen.
abber'a bak ahahaha. ağlama melissss. tuhaf ofsaytımsılar olmazsa siz adana'yı yenemezsiniz. her fenerbahçe maçına hakem hatası ya da şanssızlık olmazsa fb kazanamaz diyene kadar bok gibi oyununuzu ve aşkınız olan icardi'nin bok gibi performansını eleştir. rekorlar kıran galaksi takımınızın 3 puan gerisindeyiz. ama sana kalsa fb hiçbir maçı kazanamaz. ya şanssızlık ya hakem hatası ahahaha. tutuştu götünüz tutuştu.
kirli eller devreye girip fb'ye kazandırılacak maç.
Gayse penalti atinca bir sey yok, fener penalti atinca ooegdieooehshaudh gibi gotlerinden ses geliyor.
şenol güneş kadıköye geliyor yine,
bakalım nasıl bir tiyatral oyun çıkaracak...
Bizim defans kötü, Fenerbahçe rahat alır.
Fenerbahçe gerekeni yapacaktır diye düşünüyorum. Fener yener .
(#46249674)

Bu agresif oğlan hiç büyümemiş, 10 sene önce de böyleydi.

Sakin ol şampiyohahahhhahaha.

Biz tutuşmadık, siz fazla gaza geldiniz.
(bkz: #46250228)

Sakin görünümlü holigan oğlan wakin, sen de hiç değişmemişsin hahaha. Sen varken nisanda şampiyon olduk. Gittin olamadık. Zamansız geri geldin buraya şu an, yine fb şampiyonluğu görüp gidersin artık.
Ben 2017'de gittim sözlükten, o sıralar sen şampiyonluk hasreti çekiyordun. Geri geldim hiçbir şey değişmemiş. Olgunlaşacaksan olun şampiyon da sana yarasın bari mazlum febeli.
Fenerbahçe büyüklüğünü konuşturup maçı almalı diyeceğim ama oynayacak adam kaldı amk yerinde.
koyup geçeceğiz jekeye.
Fenerbahçemizin her şeyi Valencia yetişmezse bu maça, çok zor maç. Berabere biter ne yazık ki. Valencia oynarsa kazanırız her türlü.
iyi de kardeş, Valencia gs maçında evet senin de dediğin gibi hem sakatlıktan yeni çıkmıştı, hem de 70.dakikada oyuna girdi, 11 başlamadı. illa eleştireceğim diye Neyin kafası bu amk. Adam 30 atmış, ligde 25, Türkiye'de bir sezonda en çok gol atan futbolcu ünvanını alacak, bizde oynadığı geçen 2 sezonda da çoğu maçta oynamamasına rağmen 13'er golle 26 gol atmış. Savaşmış, isyan etmiş, kovalamış, atmış attırmış, penaltıların neredeyse hepsini kendisi almış, bu adama bile hâlâ bok atma peşindesiniz. Aşkın olayım icardi'den 3 kat fazla gol atmış. icardi'nin aldığı tek büyük maç bjk. Bize attığı golde skor zaten 0-2'ydi, maçı etkilemedi. Son 2 haftadır da büyük küfür yiyor sosyal medyada GS taraftarları tarafından. Valencia'ya gelene kadar eleştirilmesi gereken bir ton futbolcu var.
fenerbahçe'nin 2-1 galibiyeti ile son bulacağını düşündüğüm derbi maçı. aksi her sonuç galatasaray'a yarayacaktır. bu yüzden fener ne yapıp edip kazanmalıdır.
Fenerbahçe 0-2 yenilir.
fenerbahçe'nin 2-0 kazanacağı maç.
goller penaltı golleri olur.
şampiyonluk ihtimali olmayan beşiktaş ın bay kemal in ayağına dolanan maaarem rolü oynaması sorunsalıdır !...
Hangi ilk maçta dörtlediniz bizi amk? ilk maçta Vodafone'da ilk ve tek cılız isabetli şutunuzu 90+2'de buldunuz. Az becerikli olsak üçlüyorduk sizi.