bugün

20 cm'lik cetvellerde sondan bir önceki rakama tekabül eden rakamdır.
(bkz: başlık sıçmak)

tanım: metre cinsinden 0,19 metre; desimetre cinsinden 1,9 dm; milimetre cinsinden 190 milimetredir.
"neden bunu nick olarak almadım" diye bazı yazarlarda düşünmeye sebebiyet veren ölçü birimi.
erkeklerin ütopyası.
turkiye'deki "butun" erkeklerin penis boyu. 9 deil, 19. evet biz de yedik. ahahaha
23 ten 4 eksiktir.
seneye 20 cm olacaktır.
tuğla köşe uzunluğu.

1 cm sıva payı düşünülerek 20 cm lik duvarlar için 19 cm şeklinde üretilir bu tuğlalar.
Ulan hayatınız 19 20 cm arasında gidip geliyor. Açsan 17 cm i zor görCen kafası dahil... Hepinizde kol gibi mübarek.
türkiye ortalaması 11,5 cm olduğuna göre bu sözlükte 4 cm penisi olan %50'lik bir kesim var. Diğer %50 ise hep 19 cm...
aletin ölçüsü. kafası dahil ama damarlı. Bu tür muhabbette hep ya damar ya kafası hariç lafı geçmez mi amk. Biktim lan hep aynı. Sanki biceps in iki yanından geçen vena cephalica yi söylüyor pezevenk. Oh rahatladım.
Uludağ merkez 19cm herkes.
19 santimetreküptür o, 19 cm olsa duramazsın.
kıvırıp kendi kendini tatmine elverişli bir ölçü.
(bkz: ne günlere kaldık)
Azdır, taşaklardan ölçmeye başlayınca daha uzun çıkması lazımdı.
19 santime ütopik diyenlerin olduğu başlıktır. Nasıl bi bamyasınız amk diye sorası gelir insanın.

Tanım: akla erkek cinsel organını getiren uzunluk birimidir.
Bir 20 değildir.
eline cetvel alıp ölçüm yapan sözlük yazarlarının millete artistlik yaptığı sayıdır.
nasıl bir bamyasınız ki demiş biri de.
el sikini görmeyen kendininkini piyade tüfeği sanarmış diyor ve çekiliyorum
Benimdir 21 değil 16 da değil.
Kim açtı lan bu başlığı , bi an beni çağırdılar sandım.
Şeyim buraya doğru işaret ediyordu bir açtım ismi yazıyor helal be s*k bile yolunu buluyor bi siz bulamadınız amk.
ifşa oldum sandım, rahatladım, oh.
Kimisi çok beğenir, kimisi korkar. Ne diyim bilemedim. Şanslı mıyım bahtsız mı.
Amk ulkede herkesin matematigi kotu oldugu icin bu ölçülere de güvenmeyin. Ölçen kişiden dolayı hata payı yüksektir.

1,9 dm'dir
190 milimetredir.
güncel Önemli Başlıklar