bugün

fortis türkiye kupası'nın 4.maçıdır. maç antalya da oynanacaktır.
20.30'da başlayacak olan maç, trt 1'den yayınlanacaktır.
antalyaspor'un kaleyi bulan her topu gol olabilecek bir karşılaşma.

(bkz: fehmi mert gunok)

volkan babacan kalecisinin altyapıdan arkadaşı.
bu akşam saat 20:30 başlamıştır bu maç ve fenerbahçe alex'in golü ile 1-0 öne geçmiştir şu dakikalarda. her ikisinin de galibiyeti de mağlıbiyeti de çok hoş değildir. antalyalı bir fenerbahçeli olarak..
ömer üründül'ün yalçın ayhan'ın golünü ingiltere ligi'ne benzettiği karşılaşma. golden sonra "ingiltere ligi gibi gol attı valla" dedi. o ne demekse artık.
fenerbahçe'nin ilk yarı gayet iyi bir oyun sergilediği maçtır. ayrıca santos kazım'ın kramponlarıyla maça çıkmıştır. 'ben gidiyorum bari rengim kalsın' demiştir giderken kazım, takım içindeki en iyi arkadaşı santos da onu kıramamıştır belli ki.
Antalyaspor 2-1 öne geçti. Gol Necati.
necatinin gölüyle skorun 3-1 olduğu maç.

edit: gol kime yazıldı anlamadım.
maçı anlatan dahi spikerin dizin hemen altı ile bileğin aynı yer olduğuna karar verdiği maçtır.

düdüt: vederson'a da santos dedi bu*

(bkz: maç trt de izlenir)
Djiehoua 65. dakikasında atığı golle 3-1 olan maçtır.
72. dakikada Özer'in golüyle skor 3-2 ye gelmiştir.
3-3e gelen maç (gol guiza dak. 80)
88.dakikada antalyasporun tekrar öne geçtiği maç.
(4-3)
türkiye liginin liderinin defansının ne halde olduğunu gözler önüne seren maç. bu kadar kötü iki defans olmaz. biraz becerikli olsa forvetler maç 9-8 falan bitecek.
4-3 Antalyaspor galibiyeti ile sonuçlanan mücadele.
çok güzel maç olmuştur. Yenildik gerçi ama izlerken zevk aldım. Taraflı tarafsız herkes de bol gollü heyecanlı bir maçtan zevk almıştır diye düşünüyorum.
+7 oynayanları zengin etmiş olan maç.
vederson un kendini bile aşıp son beş dakikada 3 şut çektiği maçtır*.
kupa maçı olması ve girilen entry sayısına bakılırsa kimsenin sikinde olmayan maç.
trabzonspor dan fenerbahçeye transfer olan gökhan ın * fenerbahçe formasıyla ilk asistini yaptığı maçtır.
Edit : Bazı arkadaşlar yazdığımı anlamamış galiba açıklama yapayım, Gökhan Ünal ara transferde Trabzonspor'dan Fenerbahçe'ye transfer oldu. ilk maçını da Antalyaspor'a karşı yaptı ve bu maçta Guiza'nın attığı golün pasını verdi. Umarım yeterince açıklayıcı olmuştur.*
Antalyaspor maçı 4-3 kazanmıştır.
fenerin zenci aşkını anlatan bir maç olmuştur.maçta bir ara spiker gökhan ünal la ilgili t.şak geçmek maksadıyla şöyle bir yorum yapmıştır: 'sanırım gökhan oyuna girdiğinden beri ayağına top deymedi. veee evet gökhan fenerbahçe formasıyla ilk kez topa dokunuyor.' (bkz: trt de maç ayrı bi dadlu olayor)
harika bir maçtı. antalyaspor macı 4-3 kazanarak fenerbahceden sonra gruptan cıkmayı garantıleyen takım oldu.
futbol açısından zevk veren, bol gollü, bol pozisyonulu, mükemmel bir maçdı.
gollerden sonra çıkardığı seslerden ve konuşmasından anlaşıldığı kadarıyla ömer üründül'ün canlı yayında boşalmasına sebep olan maçtır.

ha unutmadan, fenerbahçe'nin büyüklüğü kupa büyüklüğü değildir, o öyle bi büyüklüktür ki o kadar olur. çok fena büyüklüktür, ölçülem.. eeh be.
güncel Önemli Başlıklar